Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C3831/21094 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* GPW
GPW Gniezno
sobota, 11 listopada 2017r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.05500
05501
Andrzej Winnowicz
Janina Winnowicz
WP
WP
4
4
64.747035III
III
2.05386
07736
Paweł Siwiński
Maciej Szczepański
LB
WP
12
1.5
62.896432III
III
3.10534
10536
Waldemar Sroczyński
Mirosław Witek
LB
WP
9
3
61.555930 
 
4.05400
05534
Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
15
60.855427 
 
5.04920
05371
Marek Bukowski
Grzegorz Samol
WP
WP
5
4
59.454824 
 
6.05212
05491
Mirosław Małecki
Marek Wichtowski
WP
WP
9
5
59.054322 
 
7.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
56.553819 
 
8.05350
05356
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
WP
WP
5
5
55.903317 
 
9.05226
05487
Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
WP
WP
11
11
55.602814 
 
10.14167
10533
Dariusz Lisiecki
Ryszard Pałasz
WP
DS
4
9
55.502111 
 
11.05242
06041
Ewa Knapik
Edward Niewierowski
WP
WP
5
11
55.502111 
 
12.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
5
5
55.00147 
 
13.16209
05081
Bartosz Juszczak
Marek Juszczak
WP
WP
1.5
5
54.70137 
 
14.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
4
54.00126 
 
15.05282
05483
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
WP
WP
12
7
53.70126 
 
16.08769
05548
Sławomir Piechocki
Janusz Zwierzyński
LB
WP
9
11
53.65116 
 
17.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
SL
15
19
52.80105 
 
18.05222
05279
Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
WP
WP
5
11
52.7095 
 
19.04944
12872
Andrzej Czepnik
Stefan Samól
WP
WP
5
3
52.2084 
 
20.04948
05431
Grzegorz Dembiński
Andrzej Syrek
WP
WP
7
12
51.8574 
 
21.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
11
12
50.9063 
 
22.08638
09006
Andrzej Dymek
Adam Peszke
WP
WP
4
5
50.7553 
 
23.15358
05446
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
WP
WP
2.5
19
49.7042 
 
24.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
4
5
49.7042 
 
25.05167
07758
Wojciech Kus
Mieczysław Łebedyński
WP
WP
3
4
49.7042 
 
26.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
11
49.4521 
 
27.04812
03401
Marta Ostrowska
Jarosław Ostrowski
WP
WP
5
15
49.4011 
 
28.05213
08911
Paweł Małecki
Ilya Shpuntou
WP
WP
11
9
49.00   
 
29.17336
05339
Jan Cieśliński
Andrzej Przybylski
WP
WP
1.5
2
48.50   
 
30.10443
07756
Leszek Nowakowski
Piotr Serkowski
WP
WP
1.5
1.5
48.20   
 
31.05192
11400
Jarosław Lubczyński
Piotr Stanikowski
WP
WP
5
2.5
48.10   
 
32.16448
17295
Robert Góralczyk
Mirosław Jankowski
WP
WP
2
0.5
48.05   
 
33.05170
05280
Włodzimierz Kwiatkowski
Waldemar Nowak
WP
WP
12
4
48.00   
 
34.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
3
2
48.00   
 
35.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
5
2.5
47.85   
 
36.15508
05318
Andrzej Chudy
Marek Piechociński
WP
WP
3
5
47.80   
 
37.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2
2
47.65   
 
38.17508
05557
Maciej Masłowski
Stefan Żuberek
WP
WP
2
4
47.25   
 
39.04943
05527
Sławomir Czapliński
Janusz Wygowski
WP
WP
7
9
46.95   
 
40.17984
 
Krzysztof Galubiński
Rafał Siwka
WP
NZ
1.5
0
46.85   
 
41.12434
16730
Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
WP
WP
4
2
46.65   
 
42.05102
05545
Leszek Karwasiński
Wojciech Zimniak
WP
WP
4
4
46.65   
 
43.11424
05229
Henryk Duszyński
Adam Meller
WP
WP
4
5
46.60   
 
44.05144
15044
Krzysztof Krause
Piotr Surdyk
WP
WP
5
2.5
46.45   
 
45.08225
05435
Janusz Reisner
Ryszard Szamałek
KP
WP
3
4
46.05   
 
46.05021
10393
Tadeusz Grobys
Włodzimierz Grobys
WP
WP
3
1
45.20   
 
47.05215
15643
Zbigniew Marciniak
Rafał Mikołajczak
WP
WP
4
2
44.65   
 
48.01826
05856
Janusz Kościelny
Piotr Walczak
WP
WP
9
21
43.45   
 
49.17296
17297
Stanisław Kowalczewski
Remigiusz Szymczak
WP
WP
0.5
0.5
43.35   
 
50.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
1.5
1.5
40.90   
 
51.11293
09122
Radzisław Oczkowicz
Tomasz Solarski
WP
WP
4
3
40.60   
 
52.05186
05241
Łukasz Lis
Tomasz Mielcarek
WP
WP
2.5
3
39.40   
 
53.18711
18709
Kacper Kasprzak
Albert Wojda
WP
WP
0
0
30.45   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1202 punkty PKL, w tym 612 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-22 g.18:49:09 (0.9950/118) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.