Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4206/22908 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Mityng ZAMERU
GPW** pamięci Zenona Mieczkowskiego o puchary firmy ZAMER
niedziela, 4 listopada 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04563
15477
Ireneusz Dzikowski
Krzysztof Żak
PM
MP
18
5
63.59143II
II
2.04198
04212
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
WM
WM
13
19
62.36131III
III
3.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
7
19
59.70121III
III
4.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
59.37112 
 
5.12220
04402
Kazimierz Konefał
Ryszard Pichla
PM
WM
5
7
58.80102 
 
6.04360
02519
Mirosław Makatrewicz
Bartosz Matras
WM
LU
13
7
58.3792 
 
7.12129
09245
Grzegorz Deptuła
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
7
5
56.6083 
 
8.04303
04431
Roman Kierznowski
Zbigniew Rogowski
WM
WM
21
18
56.5473 
 
9.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
SW
SW
21
18
55.8964 
 
10.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
55.7154 
 
11.04319
07563
Dariusz Kozłowski
Radosław Kozłowski
WM
WM
12
7
55.5744 
 
12.04353
04405
Krzysztof Łukaszewicz
Krzysztof Pikus
WM
WM
13
19
55.3735 
 
13.14444
04329
Edward Kończak
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
2.5
5
54.9428 
 
14.07283
07431
Jarosław Figlus
Marek Witek
SL
SL
13
21
54.9227 
 
15.04306
04364
Ryszard Kłusowski
Piotr Mazur
WM
WM
5
5
54.4825 
 
16.04531
05574
Marek Barylewski
Przemysław Błaszczyk
WP
LD
18
15
53.7524 
 
17.03644
03978
Adam Błachnio
Jarosław Śmieszek
KP
KP
13
15
53.5622 
 
18.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
3
53.2920 
 
19.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
11
52.2419 
 
20.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
51.9917 
 
21.04535
05624
Dariusz Bogucki
Jacek Grzelczak
ZP
LD
13
13
51.7515 
 
22.04490
04491
Andrzej Tutaj
Ewa Tutaj
WM
WM
5
4
51.5914 
 
23.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
51.3912 
 
24.04682
04696
Jacek Piotrowski
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
50.8710 
 
25.04347
04474
Henryk Łakomski
Andrzej Sulima
WM
WM
12
11
50.869 
 
26.04040
04042
Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
PD
PD
9
12
50.687 
 
27.04392
10561
Robert Ostapczuk
Tadeusz Więckiewicz
WM
WM
5
5
50.405 
 
28.07052
17030
Edmund Czubak
Anna Zaręba
MA
MA
11
2.5
49.864 
 
29.02489
18128
Jarosław Kaczorowski
Wojciech Kurkowski
LU
LU
12
3
49.792 
 
30.04261
04509
Lech Grabski
Janusz Wróblewski
WM
WM
7
9
49.661 
 
31.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2
49.391 
 
32.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
11
24
49.381 
 
33.04358
04469
Jakub Milkamanowicz
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
2.5
5
49.271 
 
34.06706
07242
Apolinary Kowalski
Vytautas Vainikonis
WM
WM
24
17
49.061 
 
35.04242
04463
Andrzej Fronczak
Jan Stańczak
WM
WM
18
9
48.981 
 
36.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
PK
DS
9
9
48.211 
 
37.04365
04427
Krzysztof Michalczyk
Edmund Reczuga
WM
WM
12
7
48.081 
 
38.08593
08388
Marcin Bartoszewski
Tomasz Kuś
WM
WM
7
4
47.951 
 
39.04284
04328
Leonard Jaskowiak
Wiesław Krzemieński
WM
WM
12
12
47.921 
 
40.04305
04396
Marek Klepacki
Krzysztof Pakuła
WM
WM
5
9
47.701 
 
41.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
47.031 
 
42.03030
09462
Zbigniew Listewnik
Marek Serdyński
WM
WM
1
1.5
46.991 
 
43.04275
04287
Mirosław Grodzki
Jan Jegliński
WM
WM
5
5
46.771 
 
44.10127
10335
Janusz Gomoliński
Sławomir Wrzosek
WM
WM
9
11
46.121 
 
45.04240
04399
Dariusz Filipek
Tomasz Patalan
WM
WM
5
4
46.021 
 
46.04808
04404
Krzysztof Pękała
Wiesław Pietrzak
WM
WM
2
5
45.211 
 
47.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
WM
WM
7
7
45.011 
 
48.04592
09162
Paweł Łata
Jacek Trętowski
WM
WM
2
4
44.561 
 
49.04191
04412
Przemysław Bednarski
Dariusz Prawdzik
WM
WM
7
11
44.101 
 
50.04279
04497
Jan Janiak
Mirosław Wilga
WM
WM
7
5
44.041 
 
51.03636
04441
Mieczysław Lebiecki
Marek Słowikowski
WM
WM
1.5
3
43.931 
 
52.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
1
1
41.891 
 
53.04750
04767
Ewa Wyszomierska
Marek Wyszomierski
WM
WM
1
1
41.621 
 
54.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
41.591 
 
55.04186
04345
Janina Bakuła
Tomasz Lisica
WM
WM
5
7
40.581 
 
56.04179
09238
Paweł Abramski
Sławomir Dytkowski
WM
WM
5
5
40.221 
 
57.04030
04017
Marek Nasiłowski
Iwona Puczyłowska
WM
WM
2
2
39.341 
 
58.10142
05670
Marek Błaszkowski
Andrzej Kozikowski
LD
LD
4
13
34.871 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2686 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/gpp1819/lidzbark/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-05-19 g.00:13:15 (0.3166/126) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.