Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4324/24244 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

29. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par Seniorów
MP Seniorów - Półfinał i Finał
wtorek, 2 lipca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06795
05464
Ewa Miszewska
Witold Turant
WP
LD
19
18
381.2815075I
I
2.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
361.5112864I
I
3.07710
02673
Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
MP
MP
12
13
353.4910854I
I
4.03345
05718
Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
SL
SL
18
21
345.308945II
II
5.04906
02174
Jan Borychowski
Wojciech Waszkowiak
WP
LB
13
12
338.656935II
II
6.03847
04823
Jarosław Michałowski
Małgorzata Sawicka
KP
KP
18
18
338.145025II
II
7.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
337.113015III
III
8.01865
07431
Andrzej Pawlak
Marek Witek
OP
SL
17
21
327.882714III
III
9.05264
05454
Jerzy Mścisz
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
327.042412III
III
10.03266
06355
Stefan Kowalczyk
Lech Warwocki
SL
LD
18
9
320.982010III
III
11.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
308.39179 
 
12.11423
05863
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
WP
WP
5
5
296.30147 
 
13.05059
02158
Stanisław Janik
Zdzisław Świątek
LB
LB
13
13
295.14105 
 
14.12266
13693
Marek Drukier
Curt Sjolin
LD
LB
5
2
291.0574 
 
15.06274
07090
Ryszard Kiełczewski
Anna Kowalska
SL
LD
18
13
284.3642 
 
16.01381
01711
Piotr Klubiński
Lech Warężak
DS
DS
9
11
278.9011 
 
17.02262
03472
Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
LB
SL
12
9
851.4711 
 
18.03104
07346
Kazimierz Cios
Kazimierz Lichawski
SL
SL
11
11
851.3411 
 
19.02804
02831
Piotr Stopa
Włodzimierz Wala
MP
MP
13
19
846.1211 
 
20.07190
06963
Paweł Chindelewicz
Marek Szymanowski
PM
LD
12
24
846.0211 
 
21.03455
03562
Jerzy Radomski
Jerzy Ujma
SL
SL
12
12
841.8011 
 
22.05084
10533
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Pałasz
ZP
WP
19
11
840.8911 
 
23.01905
01910
Andrzej Wojnarowski
Roman Zabłocki
OP
OP
7
5
839.6811 
 
24.08978
05856
Jacek Leśniczak
Piotr Walczak
LB
WP
15
21
835.8611 
 
25.01502
07869
Mirosław Miłaszewski
Sławomir Zawiślak
DS
LB
19
21
835.2211 
 
26.01054
05307
Tadeusz Garbacik
Zbigniew Papierniak
MP
SL
13
13
834.0011 
 
27.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
831.2211 
 
28.06612
02013
Jerzy Góralczyk
Andrzej Jeleniewski
PK
ZP
5
18
785.8711 
 
29.01744
01770
Krzysztof Wójcik
Aleksander Zdybel
DS
MP
7
9
775.8111 
 
30.05064
05243
Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
WP
WP
7
4
760.9511 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1524 punkty PKL, w tym 782 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-19 g.15:21:40 (0.2357/70) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.