Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4466/24991 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP** O Podkowę Kasztanki Marszałka
OTP** o Podkowę Kasztanki Marszałka
poniedziałek, 11 listopada 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.11591
12196
Tadeusz Bożek
Zbigniew Skibicki
MA
MA
7
5
63.687538II
II
2.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
62.027136III
III
3.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
MA
9
19
61.366734III
III
4.07052
01726
Edmund Czubak
Tomasz Winciorek
MA
MA
11
18
61.126432 
 
5.06539
04793
Robert Chmielak
Krzysztof Kluf
MA
MA
7
12
60.356131 
 
6.10571
08970
Marek Kubicki
Bogusław Pawszak
MA
MA
4
12
59.975729 
 
7.13412
13060
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Ogłoblin
LD
WP
5
5
59.535427 
 
8.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
59.465126 
 
9.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
58.994623 
 
9.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
58.994623 
 
11.06877
06932
Waldemar Radziak
Sylwester Smoluchowski
MA
MA
12
12
58.454121 
 
12.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
4
24
57.953819 
 
13.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
57.643518 
 
14.17046
06904
Jerzy Kuhn
Lech Sadoś
MA
MA
2.5
12
56.983116 
 
15.06766
06794
Wiesław Maciejczuk
Jan Misiuk
MA
MA
13
7
56.472814 
 
16.17498
19663
Stefan Andrejas
Ewa Wawrowska
MA
MA
1.5
1
56.432513 
 
17. 
 
Zbigniew Kusiak
Roman Rutyna
-
-
0
0
56.202111 
 
18.16859
07854
Ireneusz Grynczewski
Witalis Talar
MA
OP
5
13
56.09189 
 
19.06526
19345
Waldemar Burakowski
Bożena Jacuch
MA
MA
15
1.5
55.66158 
 
20.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
4
7
55.58158 
 
21.07555
17363
Stanisław Stachlewski
Janusz Tomaszczuk
MA
MA
9
2.5
55.44147 
 
22.10447
13913
Mikołaj Komorowski
Damian Trojnara
MA
MA
2.5
2
55.02147 
 
23.06781
10340
Kazimierz Marcinkowski
Michał Tuczyński
MA
MA
4
2.5
54.96137 
 
24.18419
14539
Tomasz Gellert
Bronisław Kamiński
MA
MA
2
3
54.92137 
 
25.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
2
5
54.73126 
 
26.03221
07817
Paweł Jończyk
Ewa Łukowska
SL
SL
4
2.5
54.65116 
 
27.12356
18421
Maciej Guzowski
Jan Ratter
MA
MA
4
1
54.24116 
 
28.20025
07830
Andrzej Lewandowski
Jerzy Pawelec
MA
MA
1
5
53.26105 
 
29.10105
17675
Robert Głowacki
Janusz Królikowski
MA
MA
13
3
52.87105 
 
30.20052
20053
Marian Błoński
Roman Błoński
MA
MA
0.5
0.5
52.7995 
 
31.06591
06705
Grzegorz Fijałkowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
9
13
52.6795 
 
32.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
5
52.4484 
 
33. 
10426
Zenon Skrzypczak
Marek Szakun
-
MA
0
4
52.3684 
 
34.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
51.9874 
 
35.07786
17998
Bogdan Dejnakowski
Joanna Serwatowska
MA
MA
4
2
51.5963 
 
36.18923
12456
Zbigniew Kaperzyński
Krzysztof Stefaniak
MA
MA
1
2
51.3663 
 
37.17361
02157
Marta Makarewicz
Paweł Szymonik
MA
LU
4
7
51.2053 
 
38.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
51.0953 
 
39.06815
18760
Piotr Nawrocki
Joanna Zalewska
MA
MA
19
3
50.8542 
 
40.13709
07849
Grzegorz Głasek
Bogdan Szulejewski
SW
SW
9
21
50.7442 
 
41.18862
18260
Dariusz Płoszaj
Tomasz Wolfke
MA
MA
1.5
2
50.3932 
 
42.17695
17227
Wacław Kryński
Błażej Zalewski
MA
MA
1.5
2
50.1921 
 
43.17453
10507
Ireneusz Saturski
Igor Terszak
MA
MA
2
4
50.1621 
 
44.06703
09277
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
9
5
49.5011 
 
45.06618
06628
Marek Gruziel
Krzysztof Hordyński
MA
MA
3
3
49.3811 
 
46.11358
12123
Aleksander Krych
Mateusz Stępiński
MA
MA
7
9
49.1511 
 
47.06824
08428
Mirosław Nowaczyński
Krzysztof Sokół
MA
MA
7
4
48.8411 
 
48.10720
06810
Maria Düm
Andrzej Musiał
MA
MA
2.5
3
48.7611 
 
49.12012
06845
Jacek Koter
Tomasz Paluchowski
MA
MA
5
13
48.5311 
 
50.08252
19705
Dariusz Poniatowski
Jan Syska
MA
MA
3
1.5
48.4111 
 
51.07810
07814
Waldemar Kostrzewa
Piotr Kuźmicz
MA
PK
4
1.5
48.3711 
 
52.06987
07069
Krzysztof Waśniewski
Grażyna Wyczółkowska
MA
MA
7
5
48.3311 
 
53.18479
06956
Magdalena Czajkowska
Bogdan Szlacheta
MA
MA
2.5
7
48.2611 
 
54.09025
05635
Andrzej Gelberg
Bogusław Jakóbczyk
MA
LD
9
5
48.1411 
 
55.11932
16473
Marek Borewicz
Wojciech Niewiadomski
MA
MA
9
2.5
48.1011 
 
56.06764
09620
Marian Łukasiak
Adam Żelazny
MA
MA
5
5
48.0911 
 
57. 
 
Przemysław Darek
Adam Rdzanek
-
-
0
0
47.7911 
 
58.06556
13622
Sylwester Cieślak
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
12
5
47.6711 
 
59.06686
06729
Adam Kolipiński
Małgorzata Skonieczna
MA
MA
1.5
0.5
47.6411 
 
60.06546
06927
Bogusław Chomentowski
Waldemar Składanowski
MA
MA
5
5
47.5211 
 
61.16495
06291
Marek Janota
Zdzisław Olszewski
MA
MA
2.5
5
47.4411 
 
62.08543
06811
Marek Jaroszkiewicz
Jacek Musiał
MA
MA
3
3
46.3911 
 
63.18801
18603
Radosław Rozman
Mirosława Swoboda
MA
MA
1.5
2
46.1211 
 
64.15825
14534
Kazimierz Salak
Roman Wajs
MA
MA
2.5
3
45.8511 
 
65.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
2.5
2.5
45.8111 
 
66.08931
09278
Andrzej Fengler
Hubert Zacharski
MA
MA
5
2.5
45.7411 
 
67.17854
11595
Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
MA
MA
3
2.5
45.5411 
 
68.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
1
1.5
44.6511 
 
69.17447
15262
Ryszard Karwat
Grzegorz Piotrowski
MA
MA
2
2
44.6411 
 
70.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
MA
MA
1.5
1.5
44.5711 
 
71.18605
13379
Krzysztof Bekalarek
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
2
4
44.4611 
 
72. 
 
Krzysztof Gliński
Marek Matusiak
-
-
0
0
44.3011 
 
73.16450
16428
Alicja Rybak
Grzegorz Rybak
MA
MA
2.5
2.5
44.2611 
 
74.18858
18778
Michał Frączek
Robert Głodowski
MA
MA
1.5
1.5
44.2211 
 
75.16296
16675
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
MA
MA
3
3
43.9511 
 
76.06693
06876
Jacek Korpetta
Janusz Radecki
MA
MA
17
18
43.4911 
 
77.18297
17207
Mirosław Grochowski
Jerzy Oleksiewicz
MA
MA
1.5
2.5
43.2611 
 
78.06574
18821
Lech Drela
Marek Melsztyński
MA
MA
4
1.5
42.8711 
 
79.18861
19475
Małgorzata Dmowska
Mariola Miklaszewska
MA
MA
1.5
1.5
42.7511 
 
80.08403
06903
Andrzej Fryszkowski
Józef Rzepka
MA
MA
4
5
42.7111 
 
81.14535
06702
Lesław Klader
Janusz Kowalczyk
MA
MA
4
5
42.1711 
 
82.13001
06598
Anna Gałązka
Karol Gałązka
MA
MA
3
9
41.6711 
 
83.10833
13938
Aleksander Szczupakowski
Janusz Woźniak
MA
MA
3
2.5
41.0711 
 
84.16461
17232
Sławomir Rokicki
Andrzej Szlachta
MA
MA
3
2.5
40.9311 
 
85.18457
03023
Urszula Niespodziewańska
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
0
1
35.6211 
 
86.18983
17683
Jacek Karczmarczyk
Darla Szywalska
MA
MA
1
1
34.9711 
 
87.18636
18635
Andrzej Nierobisz
Maria Rubanowska-Nierobisz
MA
MA
1
1
33.9911 
 
88.16087
18761
Feliks Czechowski
Grażyna Ożóg
MA
MA
2
1
32.6011 
 
89.19486
 
Iwona Klorek
Alina Radlińska
MA
-
1
0
31.3211 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2182 punkty PKL, w tym 1160 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/wyniki/inne2019/191111KA/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-19 g.16:11:22 (0.4151/188) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.