Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4765/25561 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* Memoriał Waldka Siudy
II Memoriał Waldka Siudy - GP Dolnego Śląska
niedziela, 1 marca 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
7
62.887035III
III
2.09631
01604
Bogdan Nowakowski
Jerzy Romańczyk
DS
DS
4
5
61.986432III
III
3.15519
20153
Piotr Kulesza
Wiesława Mirosław
ZP
DS
7
2
61.945930 
 
4.07080
18251
Tomasz Freitag
Elżbieta Lis
WP
DS
5
2
59.135427 
 
5.01613
01770
Marek Rzeszutek
Aleksander Zdybel
DS
MP
7
9
57.834824 
 
6.10488
13065
Krzysztof Grela
Anna Jankowska
DS
DS
5
4
57.094322 
 
7.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
5
5
56.943819 
 
8.01288
13828
Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
ZP
DS
12
5
56.693317 
 
9.01311
01408
Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
DS
DS
12
5
56.572814 
 
10.01508
12871
Jarosław Molenda
Rafał Molenda
DS
DS
9
2.5
56.552312 
 
11.01502
01577
Mirosław Miłaszewski
Aleksander Poznysz
DS
DS
19
12
55.56189 
 
12.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
9
55.39147 
 
13.16585
17935
Adam Pigulski
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
3
2.5
54.98137 
 
14.16255
16699
Joanna Kokot
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
3
3
54.62126 
 
15.12691
01576
Stanisław Borowiec
Jerzy Poznar
DS
DS
4
5
53.94126 
 
16.01615
09654
Jan Sadowski
Lilianna Szatańska
DS
DS
4
3
53.72116 
 
17.01269
01402
Aleksander Czajka
Lech Kostecki
DS
DS
7
5
53.59105 
 
18.01381
01599
Piotr Klubiński
Maciej Rochowicz
DS
DS
9
5
53.2995 
 
19.01216
15324
Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
DS
DS
5
2
53.0284 
 
20.01274
01668
Marek Czolij
Edward Szafraniec
DS
DS
9
11
52.3474 
 
21.10045
08859
Jacek Krystecki
Krzysztof Lewandowski
DS
DS
4
7
52.0763 
 
22.01523
01768
Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
DS
DS
2.5
4
51.5953 
 
23.01474
01641
Ryszard Makuch
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
5
12
51.4942 
 
24.01270
01498
Grzegorz Czapulak
Marek Michalski
DS
DS
5
5
51.2942 
 
25.10479
01608
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
DS
DS
5
5
50.6532 
 
26.14165
09600
Sylwester Gołdyn
Ewa Lis-Nazaruk
DS
DS
2.5
3
50.6221 
 
27.12376
18265
Dorota Kwintkiewicz
Ewa Sokolińska
DS
DS
3
1.5
50.3811 
 
28.09575
12868
Krzysztof Komenda
Ewa Miakisz
DS
DS
5
2.5
50.0811 
 
29.01260
01495
Maciej Chojnacki
Ryszard Menzfeld
DS
DS
5
5
50.0011 
 
30.06559
01556
Tadeusz Cymbalista
Jan Pawlikaniec
DS
WP
5
5
49.5811 
 
31.17872
10503
Remigiusz Mincger
Bronisław Tabisz
DS
DS
2
4
49.4911 
 
32.08165
01621
Marek Czerniawski
Wojciech Sękowski
DS
DS
4
5
48.9311 
 
33.13181
01571
Sławomir Bogdanowicz
Tadeusz Pogwizd
DS
DS
3
5
47.9711 
 
34.01224
01655
Marek Bałdysz
Janusz Staniów
DS
DS
13
5
47.9711 
 
35.01220
01438
Grzegorz Bajek
Jerzy Kurianowicz
DS
DS
11
5
47.8911 
 
36.08143
16233
Piotr Rapacki
Eugeniusz Swendrowski
DS
DS
1.5
2
47.7411 
 
37.12448
10500
Andrzej Leszczyński
Janusz Zajączkowski
DS
DS
3
3
47.6911 
 
38.01239
01397
Robert Biel
Piotr Korecki
LB
LB
11
7
46.5011 
 
39.12377
08148
Albina Suder
Ryszard Suder
DS
DS
2.5
3
46.1811 
 
40.01287
13179
Marek Drecki
Janusz Kozioł
DS
DS
7
2.5
45.6411 
 
41.11451
01536
Tomasz Baj
Paweł Ofman
DS
LB
4
4
45.6211 
 
41.01500
01769
Wiktor Mieszczanowicz
Jerzy Zatylny
DS
DS
3
5
45.6211 
 
43.18869
18871
Dominik Hołyś
Piotr Zborowski
DS
DS
1.5
2
45.5811 
 
44.20066
01664
Jerzy Głowiński
Andrzej Suchodolski
DS
DS
1
5
45.5611 
 
45.01455
12374
Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
DS
DS
5
5
43.8111 
 
46.01359
01423
Albert Jasiorowski
Adam Król
DS
DS
3
3
43.0311 
 
47.20166
15632
Krzysztof Siniecki
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
0
2.5
42.8611 
 
48.20178
01644
Marian Chrzanowski
Eugeniusz Soiński
DS
DS
0
5
41.8511 
 
49.18671
13830
Dariusz Gwiazda
Tadeusz Szczęch
DS
DS
1.5
2
41.6211 
 
50.19439
15770
Andrzej Stachowiak
Adam Szewczak
DS
DS
2.5
2
41.2611 
 
51.17265
17272
Darek Dworzyński
Sylwia Zabłocka-Śledzka
DS
DS
1.5
1.5
40.7811 
 
52.01257
01354
Lesław Cegiel
Stanisław Janiak
DS
DS
4
5
38.6311 
 
53.04548
 
Andrzej Burczyk
Ewa Neumann
PM
-
4
0
32.7011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1250 punktów PKL, w tym 662 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://bkb.boleslawiec.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-21 g.22:07:26 (0.2502/116) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.