Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4918/25835 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

III Kielecki Mityng Brydżowy OTP*
6. MTP
niedziela, 26 lipca 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
55. Sławomir Płatek-034.091 
19.04163Andrei ArlovichDS1752.4014 
24.01220Grzegorz BajekDS1151.828 
3.06554Jarosław CieślakDS1960.4885 
3.05611Dominik FilipowiczDS2160.4885 
51.01437Zdzisław KuncDS1143.981 
4.11550Piotr MarcinowskiDS1160.4879 
21.01502Mirosław MiłaszewskiDS1952.2012 
21.14782Jakub PatreuhaDS552.2012 
29.12154Mateusz SobczakDS1150.613 
30.06973Piotr TuszyńskiDS2450.262 
19.10370Erikas VainikonisDS1352.4014 
24.01749Maciej WręczyckiDS1751.828 
20.05059Stanisław JanikLB1352.3113 
38.01397Piotr KoreckiLB748.481 
45.17495Robert BarankiewiczLD345.671 
38.05574Przemysław BłaszczykLD1548.481 
11.05624Jacek GrzelczakLD1356.5833 
8.05632Rafał ImielaLD557.1653 
11.11573Piotr KazubLD456.5833 
10.05670Andrzej KozikowskiLD1557.1040 
29.05675Mariusz KraśnickiLD950.613 
12.05696Igor ŁobodzińskiLD554.8227 
45.12777Piotr PiotrowskiLD545.671 
6.06963Marek SzymanowskiLD2458.2466 
41.07543Przemysław TeleszyńskiLD1347.501 
41.06355Lech WarwockiLD947.501 
8.05870Piotr WnukLD557.1653 
10.17494Aleksander ZatkeLD2.557.1040 
12.05880Marcin ZbrojaLD554.8227 
43.02468Jerzy BrzustowskiLU546.101 
46.13993Grzegorz CieślakLU545.601 
18.18128Wojciech KurkowskiLU452.6115 
36.08986Józef MałyszLU748.541 
18.02519Bartosz MatrasLU752.6115 
36.08026Andrzej PotrzyszczLU748.541 
46.01152Grzegorz RewerLU945.601 
35.07991Gabriel SzarafinLU549.071 
55.19452Halina SzarafinLU034.091 
43.02157Paweł SzymonikLU746.101 
35.08043Piotr ZawiślakLU549.071 
5.08294Mariusz BartkowskiMA1759.0272 
57.06507Wojciech BiegajłoMA1323.951 
14.06551Jacek CiechomskiMA1953.7419 
25.08950Iwona CzajkaMA951.747 
34.07052Edmund CzubakMA1149.821 
32.08166Renata DancewiczMA749.851 
26.12263Anna JaguszewskaMA450.956 
28.17836Leszek JędrzejczakMA2.550.714 
54.20167Magdalena JudekMA038.851 
37.12006Danuta KrupnikMA748.491 
60.13622Mirosław ŁopaciukMA520.551 
4.09357Arkadiusz MajcherMA1160.4879 
25.17361Marta MakarewiczMA451.747 
51.06780Anna MandeckaMA743.981 
2.13438Rafał MarksMA1160.9792III
9.15352Michał MaszendaMA457.1246 
9.15032Rafał MaszendaMA457.1246 
53.15822Jacek MetterMA342.281 
59.19475Mariola MiklaszewskaMA222.361 
59.02523Ludwik MuratMA422.361 
6.14728Kamil NowakMA1358.2466 
32.16716Lena OstrowskaMA449.851 
60.08970Bogusław PawszakMA1220.551 
39.09643Tomasz SielickiMA747.671 
57.06921Dariusz SierockiMA723.951 
54.19484Urszula StaniszewskaMA1.538.851 
13.02806Wojciech StrzemeckiMA2154.1020 
26.12503Wojciech UszyńskiMA1350.956 
14.01726Tomasz WinciorekMA1853.7419 
2.09550Jakub WojcieszekMA1760.9792III
28.12173Olga WrzosMA450.714 
53.17837Mirosław ZawiślakMA2.542.281 
52.11092Tytus BispingMP743.151 
23.15988Ryszard CieślikMP351.829 
44.03206Maciej JaneczkoMP745.841 
30.02673Marek JaworskiMP1350.262 
50.02681Mariusz KitaMP1244.081 
13.16259Maciej KliśMP554.1020 
52.12075Marzena Kwiecińska-WilkMP543.151 
50.02723Bogusław LesieckiMP1244.081 
44.03434Grzegorz PlewniakMP745.841 
23.14226Zbigniew PrzeginiakMP551.829 
15.07405Piotr RadzikowskiMP953.6918 
15.02784Robert RóżakMP753.6918 
42.01824Andrzej KazimierowiczOP446.471 
27.01066Andrzej JandaPK550.905 
33.11153Jarosław MalawskiPK449.851 
27.18018Zbigniew NiziołekPK350.905 
37.06822Anna NosalskaPM748.491 
40.03170Cezary GóraSL747.641 
56.02934Krzysztof KujawaSL1929.951 
33.11386Anna MakuchSL049.851 
56.03423Marek PieczkaSL1129.951 
40.03464Adam RobakSL1347.641 
42.07431Marek WitekSL2146.471 
39.05520Marek WójcickiSL1947.671 
7.02891Bartosz CeglarskiSW757.4059 
17.06382Maciej DobrzyńskiSW752.8016 
16.02904Janusz GawęckiSW1853.1417 
48.08283Andrzej IwańskiSW1344.771 
17.02921Tadeusz KowalczewskiSW1252.8016 
31.02504Janusz KrawczyńskiSW950.011 
34.02946Andrzej MajcherSW949.821 
16.02966Stanisław PająkSW1553.1417 
49.09367Stanisław SkrzypczakSW544.621 
31.07491Tadeusz SobotaSW750.011 
7.03027Włodzimierz StobieckiSW1957.4059 
5.07849Bogdan SzulejewskiSW2159.0272 
47.02998Marcin TerelakSW545.111 
48.05856Piotr WalczakSW2144.771 
47.03005Piotr WaluszewskiSW545.111 
49.07494Artur WięckowskiSW444.621 
22.01539Wojciech OlańskiWM2151.9210 
22.07242Vytautas VainikonisWM1751.9210 
1.14885Marcin DobrowolskiWP961.80100III
1.08549Anna MaduziaWP761.80100III
20.05282Jerzy NowakWP1352.3113 
58.06014Adam MałdykZP422.551 
58.06079Grzegorz RybackiZP722.551 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1960 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2020/kielce/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-07-30 g.23:11:12 (0.3158/130) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.