Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5919/28361 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTPy** w Ciechanowie
OTP** o Puchar Starosty Ciechanowskiego
niedziela, 28 sierpnia 2022r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.10447
07928
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
3
5
58.39100II
II
2.15352
15032
Michał Maszenda
Rafał Maszenda
MA
MA
4
5
57.3087III
III
3.04261
09245
Lech Grabski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
7
7
56.5976III
III
4.04682
04696
Jacek Piotrowski
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
56.0565 
 
5.06904
17738
Lech Sadoś
Witold Żygulski
MA
MA
12
2.5
55.3449 
 
5.03724
07800
Leszek Hejne
Tomasz Kaczmarski
KP
MA
7
9
55.3449 
 
7.13906
13905
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
MA
MA
3
3
54.9532 
 
8.10023
06356
Leszek Łuniewski
Maciej Wiącek
MA
MA
12
12
54.9220 
 
9.06338
08297
Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
7
7
54.7219 
 
10.16439
13904
Jerzy Plichtowicz
Jerzy Sadowski
MA
MA
4
5
53.8617 
 
11.18932
18933
Krzysztof Dzierżak
Tomasz Jaworski
KP
KP
2.5
2.5
53.6715 
 
12.16859
06845
Ireneusz Grynczewski
Tomasz Paluchowski
MA
MA
7
13
53.4713 
 
13.13920
06181
Wojciech Adamkiewicz
Zbigniew Garlej
PD
MA
4
4
52.8411 
 
14.15647
09332
Jan Ciulkin
Janusz Galewski
PD
PD
5
5
52.819 
 
15.16989
04480
Kazimierz Głowacki
Waldemar Ślesicki
MA
WM
3
2.5
52.777 
 
16.10571
06813
Marek Kubicki
Krzysztof Najda
MA
MA
4
7
52.275 
 
17.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
12
11
51.333 
 
18.18801
10426
Radosław Rozman
Marek Szakun
MA
MA
2.5
4
51.251 
 
19.12456
21144
Krzysztof Stefaniak
Krzysztof Szufnara
MA
MA
2.5
1.5
51.021 
 
20.07814
07946
Piotr Kuźmicz
Edward Witan
MA
MA
2.5
4
50.701 
 
21.06854
11942
Janusz Pietrzak
Bogdan Radwański
MA
MA
7
5
50.081 
 
22.07786
17998
Bogdan Dejnakowski
Joanna Serwatowska
MA
MA
4
2.5
50.031 
 
23.06175
19130
Kazimierz Dobrzyniecki
Andrzej Gotz
MA
MA
5
1.5
49.951 
 
24.11899
06225
Dominik Głowacki
Wojciech Palmowski
MA
MA
4
9
49.481 
 
25.04001
04509
Adam Wróblewski
Janusz Wróblewski
WM
WM
1.5
9
49.021 
 
26.04358
04469
Jakub Milkamanowicz
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
3
5
47.611 
 
27.16441
16082
Witold Moreń
Waldemar Surmacz
MA
MA
1
2.5
47.341 
 
28.20021
20006
Małgorzata Kołakowska
Iwona Orzełowska
MA
MA
1
1
46.881 
 
29.06186
08271
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
MA
PD
7
7
45.031 
 
30.06165
06255
Dariusz Biedrzycki
Paweł Wróblewski
MA
MA
7
3
43.471 
 
31.12009
16317
Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
PD
PD
5
7
42.661 
 
32.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
2.5
41.671 
 
33.17509
06251
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
MA
MA
2.5
5
40.311 
 
34.17233
20005
Jan Kosieradzki
Dariusz Wasilewski
MA
MA
1.5
1.5
38.981 
 
35.18028
18029
Andrzej Mazur
Jan Milewski
MA
MA
2
2
37.891 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1190 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/wyniki/2022/ciech/niedziela/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-23 g.09:32:17 (0.3092/80) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.