Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C1519/6817 zbitka

szczegóły imprezy

DMP 2009/2010 - II Liga
grupa NE
niedziela, 14 marca 2010r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.04531Marek BarylewskiMA18250NOWOGAMES Warszawa 
2.04191Przemysław BednarskiWM4340PRIM Ełk 
3.11488Andrzej BerezeckiMA1351K2 OLDERSI Raszyn 
4.07779Jan BetleyMA4246AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 
5.05574Przemysław BłaszczykLD12200INWIT - Armatura PTC Pabianice 
6.04198Adolf BocheńskiMA12497KRAJEWSKI ŁowiczM
7.03651Dariusz BorysowKP417BIN Aleksandrów Kujawski 
8.06522Henryk BrodawskiMA12310Autostrada Eksploatacja & 2S Media 
9.06526Waldemar BurakowskiMA12250NOWOGAMES Warszawa 
10.07782Piotr ButrynMA7470AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 
11.06528Włodzimierz BuzeMA18310Autostrada Eksploatacja & 2S Media 
12.07190Paweł ChindelewiczMA12250NOWOGAMES Warszawa 
13.06542Irena ChodorowskaMA18502Spójnia II WarszawaI
14.06543Jan ChodorowskiMA18502Spójnia II WarszawaI
15.12759Vytautas CiegisPD2150Simpleksas Kowno 
16.04222Marcin CzarniawskiWM12340PRIM Ełk 
17.13085Jerzy CzerwonkaWM2.5243CWKS Vęgoria Węgorzewo 
18.03693Jerzy ErwińskiKP7173BIN Aleksandrów Kujawski 
19.12422Sławomir FalkowskiMA2.536K2 Raszyn 
20.04242Andrzej FronczakWM18280SBS Pale Franki Elbląg 
21.06598Karol GałązkaMA4417ZIĘBA Spójnia Warszawa 
22.05615Jarosław GąsiorowskiLD12535BINŻ BełchatówI
23.10105Robert GłowackiMA7190KBS LEGIONOWIANIN 
24.07605Zdzisław GodlewskiWM4213CWKS Vęgoria Węgorzewo 
25.13134Janusz GoławskiMA4167K2 Raszyn 
26.06613Ewa GrabowskaMA7359Spójnia II WarszawaI
27.06266Tadeusz GumkowskiMA7180DRUŻYNA Ostrołęka 
28.04269Eugeniusz HaśkoWM7115CWKS Vęgoria Węgorzewo 
29.09701Małgorzata JeleniewskaMA780NOWOGAMES Warszawa 
30.06269Andrzej JezierskiMA7180DRUŻYNA Ostrołęka 
31.05649Tomasz JochymskiMA4470AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 
32.06271Stanisław KalinowskiMA7180DRUŻYNA Ostrołęka 
33.06659Maciej KalitaMA4278Spójnia II WarszawaI
34.04294Józef KamińskiWM7249PRIM Ełk 
35.05654Dariusz KardasLD7520BINŻ BełchatówI
36.04296Ryszard KarpWM7238PRIM Ełk 
37.04297Wojciech KarpińskiWM4254SBS Pale Franki Elbląg 
38.05656Andrzej KaźmierczakLD4387BINŻ BełchatówI
39.03765Józef KaźmierczakKP4220BIN Aleksandrów Kujawski 
40.03766Stefan KaźmierczakKP2.564BIN Aleksandrów Kujawski 
41.10570Wojciech KaźmierczakMA4363AZS UW ROZJAZD Warszawa 
42.04301Tadeusz KądzielewskiWM7248PRIM Ełk 
43.06683Jerzy Kniga-LeoszMA13279Autostrada Eksploatacja & 2S Media 
44.08411Krzysztof KobylińskiMA7278Spójnia II WarszawaI
45.13172Tadeusz KościeszaMA457MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
46.09700Aleksander KotMA4403KRAJEWSKI ŁowiczM
47.04110Jakub KotorowiczLD18535BINŻ BełchatówI
48.06705Zdzisław KowalewskiMA12310Autostrada Eksploatacja & 2S Media 
49.06277Janusz KowalówkaWM4121PRIM Ełk 
50.07090Anna KowalskaLD7171INWIT - Armatura PTC Pabianice 
51.04319Dariusz KozłowskiWM7380CWKS Vęgoria Węgorzewo 
52.06713Marek KrajewskiMA1.547KRAJEWSKI Łowicz 
53.05672Andrzej KrakowiakLD4238BINŻ BełchatówI
54.06717Jolanta KrogulskaMA18160KBS LEGIONOWIANIN 
55.06722Piotr KruszewskiMA4417ZIĘBA Spójnia Warszawa 
56.10869Alicja KrzemińskaKP1.550BIN Aleksandrów Kujawski 
57.10870Paweł KrzemińskiKP281BIN Aleksandrów Kujawski 
58.12760Vaclovas KucinskasPD279Simpleksas Kowno 
59.07812Zygmunt KuczyńskiMA781MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
60.06735Krzysztof KulkaMA7336MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
61.06746Zdzisław LaszczakMA13325Autostrada Eksploatacja & 2S Media 
62.04344Marek LichockiWM7280SBS Pale Franki Elbląg 
63.06755Paweł LudwickiMA7159NOWOGAMES Warszawa 
64.06758Tadeusz LuzakMA12160KBS LEGIONOWIANIN 
65.04347Henryk ŁakomskiWM12380CWKS Vęgoria Węgorzewo 
66.03820Jarosław ŁakomyKP4220BIN Aleksandrów Kujawski 
67.05696Igor ŁobodzińskiLD4520BINŻ BełchatówI
68.06765Piotr ŁyczkowskiMA7152K2 Raszyn 
69.12235Mieczysław MaciążekWM0.5296CWKS Vęgoria Węgorzewo 
70.03834Krzysztof MajkowskiKP4128BIN Aleksandrów Kujawski 
71.04363Tomasz MałachowskiWM7340PRIM Ełk 
72.05713Mirosław MarszałLD4476BINŻ BełchatówI
73.08324Janusz MarzecMA7603KRAJEWSKI ŁowiczM
74.11384Grzegorz MatulaMA13320K2 Raszyn 
75.06786Krzysztof MichalakMA7464KRAJEWSKI ŁowiczM
76.10095Paweł MiechowiczMA12650KRAJEWSKI ŁowiczM
77.14440Valdemaras MinkusPD0136Simpleksas Kowno 
78.06800Sylwester MłynarczukMA18190KBS LEGIONOWIANIN 
79.06801Maciej ModrzejewskiMA7350MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
80.06812Jan NadajMA12420MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
81.08316Krzysztof NagielskiWM7293SBS Pale Franki Elbląg 
82.14412Maciej NalberciakMA426K2 Raszyn 
83.06815Piotr NawrockiMA12359Spójnia II WarszawaI
84.11681Ziemowit NowakWM2.5280SBS Pale Franki Elbląg 
85.06830Andrzej OgłoblinMA13420MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
86.06837Marek OsieckiMA7115NOWOGAMES Warszawa 
87.05749Stanisław OwczarekLD18200INWIT - Armatura PTC Pabianice 
88.07830Jerzy PawelecMA4159NOWOGAMES Warszawa 
89.05761Tomasz PiątkowskiMA7291Spójnia II WarszawaI
90.04404Wiesław PietrzakWM4402CWKS Vęgoria Węgorzewo 
91.06864Andrzej PotyńskiMA18420MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
92.04412Dariusz PrawdzikWM7336PRIM Ełk 
93.06866Cezary PrzasnekMA4420MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
94.06876Janusz RadeckiMA1851K2 OLDERSI Raszyn 
95.06877Waldemar RadziakMA12242NOWOGAMES Warszawa 
96.06881Krzysztof RoguskiMA7323MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
97.04435Jan RomotWM7380CWKS Vęgoria Węgorzewo 
98.06895Artur RutkowskiMA18310Autostrada Eksploatacja & 2S Media 
99.07110Mirosław RytychLD4520BINŻ Bełchatów 
100.10793Natalia SakowskaMA7485AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 
101.12761Arturas SalaseviciusPD2150Simpleksas Kowno 
102.05802Mirosław SamujłłoLD7200INWIT - Armatura PTC Pabianice 
103.06915Andrzej SerwachMA7152K2 Raszyn 
104.06921Dariusz SierockiMA4224NOWOGAMES Warszawa 
105.06925Maciej SikoraMA7234AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 
106.06932Sylwester SmoluchowskiMA7135NOWOGAMES Warszawa 
107.10330Elżbieta SokołowskaLD758INWIT - Armatura PTC Pabianice 
108.10331Krzysztof SokołowskiLD758INWIT - Armatura PTC Pabianice 
109.14146Tomas StakenasPD1.5150Simpleksas Kowno 
110.04473Jerzy SukowWM7280SBS Pale Franki Elbląg 
111.12920Sławomir SulimaMA4170K2 Raszyn 
112.08432Kamila SzczepańskaMA7132AZS UW ROZJAZD Warszawa 
113.06965Piotr SzymborskiMA7190KBS LEGIONOWIANIN 
114.10250Jarosław ŚwiderskiMA7650KRAJEWSKI ŁowiczM
115.07543Przemysław TeleszyńskiLD12200INWIT - Armatura PTC Pabianice 
116.08434Witold TomaszekMA7190KBS LEGIONOWIANIN 
117.03984Jerzy TrescherKP2.5125BIN Aleksandrów Kujawski 
118.06972Jacek TurczynowiczMA18695KRAJEWSKI ŁowiczM
119.07544Marek TyranLD7200INWIT - Armatura PTC Pabianice 
120.12757Geraldas UrbonasPD2150Simpleksas Kowno 
121.12763Eugenijus VaicekauskasPD186Simpleksas Kowno 
122.06305Joanna WielechowskaMA7180DRUŻYNA Ostrołęka 
123.06306Kazimierz WielechowskiMA7180DRUŻYNA Ostrołęka 
124.01726Tomasz WinciorekMA18320K2 Raszyn 
125.10373Jerzy WiśniewskiWM4340PRIM Ełk 
126.09755Łukasz WitkowskiMA4500AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 
127.04011Michał WłoszekKP4250BIN Aleksandrów Kujawski 
128.09550Jakub WojcieszekMA7470AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 
129.12423Cezary WolskiMA2.539K2 Raszyn 
130.07004Piotr WowkonowiczMA7452Spójnia II WarszawaI
131.07005Rafał WowkonowiczMA7452Spójnia II WarszawaI
132.13989Maciej WzięchKP0.5157BIN Aleksandrów Kujawski 
133.05879Dariusz ZarębskiMA7291Spójnia II WarszawaI
134.07033Dariusz ZembrzuskiMA12650KRAJEWSKI ŁowiczM

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 36658 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-18 g.20:22:57 (0.2853/144) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.