Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C1570/8350 turniej par

szczegóły imprezy

OTP** Wawelski Smok
Wawelski Smok
sobota, 13 listopada 2010r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.02904
02976
Janusz Gawęcki
Tomasz Raczkiewicz
SW
LU
18
12
61.35100II
II
2.05111
02727
Wit Klapper
Andrzej Lubojemski
MP
MP
19
12
59.3891III
III
3.05651
10534
Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
MP
MP
13
2.5
58.6584III
III
4.02804
02843
Piotr Stopa
Andrzej Wilkosz
MP
MP
12
24
57.1677 
 
5.14584
 
Marek Heichel
Robert Podsiadły
MP
-
0.5
0
54.5369 
 
6.02663
08527
Jacek Herman
Kazimierz Latawiec
MP
MP
7
7
54.3262 
 
7.02593
02747
Jerzy Batko
Marian Nanke
MP
MP
4
4
54.0655 
 
8.02683
07646
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
MP
MP
7
7
54.0148 
 
9.01090
01152
Bogusław Kruczek
Grzegorz Rewer
PK
PK
7
7
53.9341 
 
10.10089
03467
Marek Nowowiejski
Ryszard Rogala
MP
SL
7
12
52.9033 
 
11.02894
07722
Krzysztof Czul
Janusz Wesołowski
PK
PK
18
12
52.9026 
 
12.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
MP
4
18
52.8020 
 
13.02720
02823
Magdalena Lankosz
Andrzej Trygar
MP
MP
7
12
52.4819 
 
14.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
7
7
52.4518 
 
15.08781
02819
Maria Krasowska
Halina Święch
MP
MP
4
4
52.4417 
 
16.03091
03406
Andrzej Cholewa
Andrzej Palmirski
MP
MP
4
4
52.4315 
 
17.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
7
4
52.3514 
 
18.01030
11319
Marek Cyrkiel
Przemysław Zawada
PK
PK
12
7
51.9613 
 
19.02646
07526
Wacław Gąssowski
Aleksander Jezioro
SL
SL
12
19
51.4812 
 
20.02775
02793
Małgorzata Praszałowicz
Paweł Skałacki
MP
MP
4
7
51.4010 
 
21.02685
12006
Jacek Klimczak
Danuta Krupnik
MP
MA
7
4
51.279 
 
22.12999
10085
Adam Krysa
Justyna Żmuda
MP
MP
4
7
51.158 
 
23.02838
02844
Kamila Wesołowska
Joanna Wiśniewska
MP
MP
4
7
50.807 
 
24.11194
07617
Krzysztof Pomorski
Mirosław Sady
MP
MP
4
7
50.755 
 
25.08793
09501
Tadeusz Rejdych
Jan Skuciński
MP
MP
4
4
50.634 
 
26.09431
11766
Janusz Matiolański
Mieczysław Szwarc
MP
MP
7
2
50.593 
 
27.03300
03541
Tomasz Kuś
Krzysztof Szymala
SL
SL
7
4
50.572 
 
28.02677
02705
Kazimierz Kalamaszek
Jerzy Krok
MP
MP
1.5
2
50.56  
 
29.12075
07633
Marzena Kwiecińska-Wilk
Maciej Stefaniuk
MP
MP
2.5
12
50.49  
 
30.12745
13929
Dominik Dudzik
Grzegorz Raźny
MP
MP
1.5
1
50.13  
 
31.02597
02807
Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
MP
MP
12
7
49.89  
 
32.03347
03624
Maciej Mąka
Piotr Zięba
MP
MP
2.5
4
49.70  
 
33.07989
08043
Wiesław Skubisz
Piotr Zawiślak
LU
LU
4
4
49.35  
 
34.11109
13019
Maciej Kita
Grzegorz Wadas
MP
MP
2
2
49.30  
 
35.09828
07762
Waldemar Jaworski
Aleksander Zawadzki
SL
MP
7
7
49.21  
 
36.13691
09433
Adam Serafin
Bogusław Wardzała
MP
MP
4
7
48.81  
 
37.10181
10182
Andrzej Biernat
Witold Biernat
MP
MP
2.5
4
48.65  
 
38. 
 
Ryszard Cieślik
Artur Korzybski
-
-
0
0
48.58  
 
39.03434
03529
Grzegorz Plewniak
Jacek Szczerbowski
SL
SL
4
4
48.47  
 
40.07536
02825
Andrzej Borek
Maciej Tyszownicki
MP
MP
4
7
48.45  
 
41.02460
02833
Marek Atalski
Edward Warząchowski
MP
MP
12
12
47.29  
 
42.07301
08797
Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
MP
MP
4
2.5
47.19  
 
43.13281
14882
Krystian Blaut
Jacek Brózda
MP
MP
1
0.5
47.15  
 
44.02656
10088
Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
MP
MP
2.5
2.5
46.30  
 
45.07437
12854
Aleksandra Jurkiewicz
Rafał Śmiałek
MP
MP
4
2
46.28  
 
46.07405
11769
Piotr Radzikowski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
2.5
46.07  
 
47.13660
07691
Jarosław Duda
Janusz Natorski
MP
MP
1
2.5
45.85  
 
48.13974
10979
Mirosław Kwiatkowski
Mirosław Zarzycki
MP
MP
1
2
45.67  
 
49.02743
02760
Zbigniew Mistak
Jerzy Pasich
MP
MP
7
7
45.51  
 
50.02660
02703
Jacek Gurgul
Marcin Krawczyk
MP
MP
4
7
44.07  
 
51.07259
07304
Jan Bogumirski
Franciszek Miska
MP
MP
2.5
2.5
43.23  
 
52.02642
02580
Przemysław Gałek
Agata Kowal
MP
MP
4
4
42.13  
 
53.11037
13602
Ryszard Klima
Ewa Kwiecień
MP
MP
2
1.5
40.69  
 
54.09417
12252
Anna Bułat
Małgorzata Kmiecik
MP
SL
1.5
0
34.26  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1724 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kozbs.krakow.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-27 g.03:18:27 (0.2433/118) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.