Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C2000/8694 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010/2011
Wielkopolska III Liga
niedziela, 13 marca 2011r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.04857Jan AdamczewskiWP7185Budowlani Poznań 
2.01781Andrzej AleksandrzakWP12240Limar-Kleks PoznańII
3.11441Mateusz AndrzejewskiWP4104Dąbrówka Remondis Poznań 
4.04868Lech ApanasWP4185Budowlani Poznań 
5.04872Zygfryd BaneckiWP2.5150Żegrze Karo Poznań 
6.04884Wiesław BelaWP2.5171AZS AE Poznań 
7.05572Bogdan BiałoszyńskiWP4165Prosna Kalisz 
8.04891Piotr BidermanWP2.5150Żegrze Karo Poznań 
9.04901Krzysztof BogusławWP2.5147Admira Poznań 
10.02219Beata BojarskaWP2.599Chaos Gniezno 
11.04905Andrzej BorutaWP1155Progress II Ostrzeszów 
12.04907Mariusz BranowskiWP4202Admira Poznań 
13.04921Cezary BuraWP7200KS Unia II Leszno 
14.08485Grażyna BusseWP796Connector II Poznań 
15.04922Piotr BusseWP18120Connector II Poznań 
16.13109Jarosław CiastowskiWP4220Admira Poznań 
17.04935Krzysztof CichyWP2.5171AZS AE Poznań 
18.04936Waldemar CiesielczykWP2.5156Admira Poznań 
19.04958Tomasz DorobekWP2.5155Progress II Ostrzeszów 
20.12365Mirosław DrabczyńskiWP1.5131Progress II Ostrzeszów 
21.05605Stanisław DylWP462Prosna Kalisz 
22.04970Arkadiusz FabianWP4166Polonia-Redos Nowy Tomyśl 
23.03698Jarosław FrąckowiakWP4109Lokator Gniezno 
24.07080Tomasz FreitagWP429Limar-Kleks Poznań 
25.07715Wojciech GarczyńskiWP2.5150KS Unia II Leszno 
26.04994Marek GielnikWP4220Admira Poznań 
27.05004Marek GórnyWP4175Sokoły Poznań 
28.05023Paweł GruszczyńskiWP4190AZS AE Poznań 
29.13381Maciej GruszkaWP252Dąbrówka Remondis Poznań 
30.05028Zygmunt GrzegorczykWP493Budowlani Poznań 
31.05030Bogdan GrzelakWP4100KS Unia II Leszno 
32.12275Michał GulczyńskiWP4260Dąbrówka Remondis PoznańII
33.07590Jerzy GuzowskiWP4145Prosna Kalisz 
34.05045Przemysław HauserWP7180Chaos Gniezno 
35.05051Adam HoffmannWP283Admira Poznań 
36.05950Tadeusz JanczurewiczWP2.5210Bridge Club MOSiR Wałcz 
37.05058Marek JanikWP2.5175Sokoły Poznań 
38.05060Przemysław JankeWP490KS Unia II Leszno 
39.05063Bogdan JanotaWP2.5170WKBS Września 
40.05064Andrzej JanowiczWP4200KS Unia II Leszno 
41.05066Krzysztof JareckiWP2.5175Sokoły Poznań 
42.05067Mariusz JareckiWP2.5175Sokoły Poznań 
43.05068Grażyna JarosławskaWP414Sokoły Poznań 
44.12108Aleksandra JaroszWP2.5260Dąbrówka Remondis PoznańII
45.05070Piotr JassemWP7180Connector II PoznańI
46.05088Jerzy KaczmarekWP2.5230Polonia-Redos Nowy Tomyśl 
47.14724Zbigniew KaczorowskiWP0.5150Żegrze Karo Poznań 
48.05100Michał KanikowskiWP419Budowlani Poznań 
49.10987Janusz KarlikowskiWP478WKBS Września 
50.05102Leszek KarwasińskiWP2.5114WKBS Września 
51.09138Danuta KazmuchaWP4300Connector II PoznańI
52.12139Remigiusz KaźmierczakWP2155Progress II Ostrzeszów 
53.05112Marek KlatkiewiczWP4240Limar-Kleks PoznańII
54.09096Piotr KobyłkaWP2.5165Prosna Kalisz 
55.05123Tomasz KonopkaWP2140KS Unia II Leszno 
56.12435Janusz KoprasWP2108Żegrze Karo Poznań 
57.05125Mirosław KorczycWP2.5210Bridge Club MOSiR Wałcz 
58.07592Jurek KordońskiWP437Budowlani Poznań 
59.05126Wiesław KordońskiWP4130Budowlani Poznań 
60.07695Czesław KościelakWP2.5138Prosna Kalisz 
61.05134Piotr KozickiWP4210Bridge Club MOSiR Wałcz 
62.05135Włodzimierz KozickiWP4210Bridge Club MOSiR Wałcz 
63.05143Przemysław KrasińskiWP4220Admira Poznań 
64.05680Włodzimierz KrysztofczykWP7202Limar-Kleks PoznańII
65.05152Andrzej KucharskiWP2.5150Żegrze Karo Poznań 
66.05156Roman KujawskiWP7185Budowlani Poznań 
67.05174Andrzej LatanowiczWP4240Limar-Kleks PoznańII
68.10145Barbara LewińskaWP1.524Żegrze Karo Poznań 
69.05189Wiesław LisowskiWP4200KS Unia II Leszno 
70.07758Mieczysław ŁebedyńskiWP2.5160Lokator Gniezno 
71.05203Sławomir MaciejewskiWP4131Prosna Kalisz 
72.04813Wojciech MajchrowskiWP2.5190AZS AE Poznań 
73.10782Joanna MałeckaWP1.5120Polonia-Redos Nowy Tomyśl 
74.05212Mirosław MałeckiWP7230Polonia-Redos Nowy Tomyśl 
75.05213Paweł MałeckiWP7240Connector II PoznańI
76.01486Marek MarkowskiWP12183Limar-Kleks PoznańII
77.05222Stefan MasternakWP4160Lokator Gniezno 
78.05224Bogusław MatuszewskiWP4240Limar-Kleks PoznańII
79.05225Jan MatuszewskiWP4210Bridge Club MOSiR Wałcz 
80.05228Jacek MelcerWP424Connector II Poznań 
81.05229Adam MellerWP4150Żegrze Karo Poznań 
82.05231Henryk MichalakWP477Lokator Gniezno 
83.05243Tomasz MielochWP490KS Unia II Leszno 
84.05247Wiesław MikulskiWP2.5175Sokoły Poznań 
85.05248Andrzej MildeWP19185Budowlani Poznań 
86.05259Maciej MłynarczykWP4180Chaos Gniezno 
87.05726Andrzej MystekWP4159Prosna Kalisz 
88.05277Hieronim NowackiWP428Budowlani Poznań 
89.05278Sebastian NowackiWP2.5175Sokoły Poznań 
90.07678Michał NowaczykWP4190AZS AE Poznań 
91.02752Leszek NowakWP4144Limar-Kleks Poznań 
92.05289Jerzy OfierskiWP2.5155Progress II Ostrzeszów 
93.04812Marta OstrowskaWP4144Connector II Poznań 
94.03401Jarosław OstrowskiWP7300Connector II PoznańI
95.08980Zbyszko PaluczekWP2.5190AZS AE Poznań 
96.11512Dariusz PannekWP256Progress II Ostrzeszów 
97.05315Maciej PiaseckiWP4180KS Unia II Leszno 
98.05318Marek PiechocińskiWP4160Lokator Gniezno 
99.05320Franciszek PieprzykWP490KS Unia II Leszno 
100.05321Andrzej PietrkiewiczWP4240Dąbrówka Remondis PoznańII
101.02382Sławomir PolakWP2.5100KS Unia II Leszno 
102.05332Jan PotęgaWP2.536WKBS Września 
103.05333Mirosław PowązkaWP275Progress II Ostrzeszów 
104.05346Włodzimierz RatajczakWP778WKBS Września 
105.05347Jerzy RauboWP2149Bridge Club MOSiR Wałcz 
106.05350Wojciech RobińskiWP4180Chaos Gniezno 
107.05352Ewa Rodziewicz-BielewiczWP496Connector II Poznań 
108.05353Olgierd Rodziewicz-BielewiczWP772CONNECTOR Poznań 
109.05356Leszek RosochowiczWP4180Chaos Gniezno 
110.05357Jerzy RoszakWP7180Chaos Gniezno 
111.12872Stefan SamólWP1.5210Bridge Club MOSiR Wałcz 
112.05374Cezary SerekWP7300Connector II PoznańI
113.05376Jan SibilskiWP421Dąbrówka Remondis Poznań 
114.05377Andrzej SienkiewiczWP4180Chaos Gniezno 
115.05811Wiesław SkowrońskiWP4110Prosna Kalisz 
116.05404Marek SosińskiWP4260Dąbrówka Remondis PoznańII
117.05409Andrzej SpychałaWP2.5230Polonia-Redos Nowy Tomyśl 
118.08804Justyna StankiewiczWP2.5168Connector II PoznańI
119.05826Zbigniew StasiakWP462Prosna Kalisz 
120.05422Piotr StefańskiWP2.5160Lokator Gniezno 
121.11813Bartosz StępieńWP4260Dąbrówka Remondis PoznańII
122.05426Andrzej StypczyńskiWP2.5170WKBS Września 
123.13105Jerzy SzamałekWP1.5170WKBS Września 
124.05435Ryszard SzamałekWP2.5170WKBS Września 
125.05442Robert SzeklickiWP4188Dąbrówka Remondis PoznańII
126.05450Rafał SzymańskiWP4177Dąbrówka Remondis Poznań 
127.07663Krzysztof SzymczakWP4131Prosna Kalisz 
128.05462Paweł TrzebiatowskiWP2190AZS AE Poznań 
129.13106Marek WaraczewskiWP2170WKBS Września 
130.05483Tomasz WasilewskiWP4240Limar-Kleks PoznańII
131.05485Jan WeberWP4101Admira Poznań 
132.05490Grzegorz WichtowskiWP4230Polonia-Redos Nowy Tomyśl 
133.05491Marek WichtowskiWP4230Polonia-Redos Nowy Tomyśl 
134.05492Marian WierszyckiWP465Admira Poznań 
135.05493Mieczysław WiertelakWP4148Polonia-Redos Nowy Tomyśl 
136.05500Andrzej WinnowiczWP4160Lokator Gniezno 
137.05501Janina WinnowiczWP4103Lokator Gniezno 
138.14510Wojciech WitkowskiWP0.542Żegrze Karo Poznań 
139.05510Marek WojciechowskiWP7185Budowlani Poznań 
140.05519Marcin WoźniakWP424Connector II Poznań 
141.12366Andrzej WójtowiczWP1.538Progress II Ostrzeszów 
142.05531Zdzisława ZabłockaWP293Progress II Ostrzeszów 
143.05545Wojciech ZimniakWP2.571WKBS Września 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 21879 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://michzimny.pl/bridge/2011/3liga/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-06-26 g.19:19:34 (0.3212/153) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.