Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C2038/8953 turniej par

szczegóły imprezy

3. Mityng Uznamski
OTP Memoriał Andrzeja Krajewskiego
sobota, 30 kwietnia 2011r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.14374
14375
Czesław Socha
Bogusław Zieliński
ZP
ZP
2.5
4
60.4550II
II
2.06528
12176
Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik
MA
ZP
18
2.5
59.4944III
III
3.15074
06139
Danuta Skowronek
Wojciech Witkowski
ZP
ZP
0
2
58.8739III
III
4.13066
06101
Krzysztof Kiełb
Paweł Stężała
ZP
ZP
1.5
2.5
58.4334 
 
5.02311
10041
Edward Kulus
Dariusz Kwiatkowski
LB
LB
7
2.5
56.0428 
 
6.04762
13029
Konrad Araszkiewicz
Dominik Jarmocik
PD
ZP
19
2
54.8723 
 
7.08337
06115
Jarosław Nawrot
Radosław Szopiński
ZP
ZP
4
4
54.7018 
 
8.06041
13693
Edward Niewierowski
Curt Sjolin
ZP
LB
7
1
54.2113 
 
9.06001
06111
Tadeusz Leszczyński
Andrzej Szczodry
ZP
ZP
4
2
54.1210 
 
10.02262
02040
Zbigniew Halat
Skarbimir Kozar
LB
LB
12
4
52.849 
 
11.11371
14565
Maciej Chrobot
Daniel Fira
ZP
ZP
0
0
52.778 
 
12.05490
05491
Grzegorz Wichtowski
Marek Wichtowski
WP
WP
4
4
52.647 
 
13.04823
06085
Małgorzata Sawicka
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
19
7
52.606 
 
14.09588
09587
Tadeusz Czajka
Zbigniew Wiśniewski
ZP
ZP
1.5
2
52.435 
 
15.05088
05409
Jerzy Kaczmarek
Andrzej Spychała
WP
WP
2.5
2.5
52.275 
 
16.15105
06010
Waldemar Folbrycht
Jan Majkut
ZP
ZP
0
7
51.294 
 
17.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
4
4
50.973 
 
18.02036
02087
Stanisław Kotas
Marian Nieznański
LB
LB
4
4
50.382 
 
19. 
06093
Elżbieta Dapczyńska
Marian Siwy
NZ
ZP
0
7
50.201 
 
20. 
 
Lars Hoglund
Lars Moberg
SWE
SWE
5
5
49.97  
 
21.08345
06112
Piotr Czechowicz
Roman Szlachetka
ZP
ZP
1.5
7
49.81  
 
22.05996
06113
Zbigniew Lasocki
Kazimierz Szlachta
ZP
ZP
7
7
49.77  
 
23.10989
13249
Kazimierz Drzewiecki
Krzysztof Małolepszy
ZP
ZP
2
1.5
49.49  
 
24.09388
10896
Maciej Keller
Adam Michalczyk
ZP
ZP
2
1.5
49.34  
 
25.10104
05988
Ryszard Gaca
Stanisław Kulesza
ZP
ZP
2.5
7
49.07  
 
26. 
 
Goran Franke
Andrzej Łuczyński
SWE
SWE
5
5
48.48  
 
27.05939
04848
Stanisław Grzyb
Maria Tomczewska
ZP
PM
4
7
48.36  
 
28.01952
06130
Andrzej Choniawko
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
12
2.5
47.52  
 
29.06119
06151
Alina Talaga-Drabik
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
2.5
7
46.81  
 
30.05900
06067
Lechosław Błaziński
Julian Pisarek
ZP
ZP
12
12
46.06  
 
31.05966
06042
Grzegorz Kaźmierczak
Zbigniew Nowak
ZP
ZP
7
2.5
44.55  
 
32. 
 
Lucjan Marchewka
Maryla Nakoneczna
NZ
NZ
0
0
44.27  
 
33. 
 
Lennart Hermanson
Lennart Johansson
SWE
SWE
5
5
43.25  
 
34.05959
 
Jan Dajerling
Jan Zwoliński
ZP
NZ
0
0
43.16  
 
35.02086
12346
Czesław Niewiarowski
Andrzej Włodarczak
LB
LB
1.5
1.5
41.29  
 
36.14503
14502
Ryszard Kowalski
Waldemar Pietrzak
ZP
ZP
0
0
41.15  
 
37.15267
09586
Lucjan Buława
Edward Ogrodnik
ZP
ZP
0
2
40.60  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 618 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-21 g.08:09:55 (0.2010/84) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.