Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C2000/9109 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010/2011
PK III Liga
sobota, 28 maja 2011r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.01000Jan AmarowiczPK2.5150MOS Lubaczów 
2.01001Andrzej AnkiersztejnPK2.5165Walter Rzeszów 
3.01003Augustyn BanekPK4158Owiewka AKBS Mielec 
4.01006Zdzisław BaryłaPK2.5165Walter Rzeszów 
5.01007Zygmunt BącalPK7240SSBS JarosławII
6.01008Stanisław BąkPK4185COME-BACK 
7.01009Edward BednarzPK2.5150MOS Lubaczów 
8.09405Grzegorz BisPK1165Walter Rzeszów 
9.01012Ryszard BochenekPK2.5150CYZIÓWKA Kamionka 
10.01021Wincenty ChmielPK4220Geokart International Rzeszów 
11.01022Tadeusz ChmielowiecPK4210Owiewka AKBS Mielec 
12.14178Michał ChudańskiPK1.5170PSB PrzemyślII
13.09445Władysław ChudzikPK166Elektrycy Rzeszów 
14.01027Stanisław CisekPK4140Elektrycy Rzeszów 
15.01029Roman CwanekPK2150CYZIÓWKA Kamionka 
16.01030Marek CyrkielPK1293COME-BACK 
17.08512Tomasz CzapkiewiczPK180Rewers Rzeszów 
18.01035Elżbieta Ćwierz-SupersonPK4240SSBS JarosławII
19.09401Wiesław DrozdPK2128Gospoda Nisko 
20.01039Bronisław DziadekPK2155Gospoda Nisko 
21.15132Eugeniusz FedykPK0155Gospoda Nisko 
22.01044Bogusław FerencPK7160Elektrycy Rzeszów 
23.01046Halina FilipekPK2.5150CYZIÓWKA Kamionka 
24.01047Janusz FranczykPK2.5240SSBS JarosławII
25.01049Wojciech FrankowskiPK2175Albit Fundacja Kolbuszowa 
26.01053Leszek GarbacikPK4220Geokart International Rzeszów 
27.01055Marek GarlewiczPK2.5210Owiewka AKBS Mielec 
28.14476Jacek GąsiorekPK0.5162Hotel Polski Mielec 
29.14380Dariusz GilPK0.5135Hotel Polski Mielec 
30.11299Wacław GruszczyńskiPK2150Rewers Rzeszów 
31.14689Zdzisław GruszkośPK0.5170TWORZYWA.PL 
32.09407Karol GrzywaczPK1.5165Walter Rzeszów 
33.01062Marek HocaniukPK4300Dom Kultury DębicaI
34.11974Mirosław HomaPK2260PSB PrzemyślII
35.10551Ryszard JackowskiPK2143Greinplast Dębica 
36.01066Andrzej JandaPK4190Greinplast Dębica 
37.01067Leszek JaroszPK444Geokart International Rzeszów 
38.01068Janusz JarząbekPK4200Rewers Rzeszów 
39.07734Waldemar JurczakPK4230Zrelbud Nisko 
40.01071Jan KadulaPK12220Geokart International Rzeszów 
41.14381Izabella KlarPK1180Hotel Polski Mielec 
42.01076Ireneusz KogutPK2175Albit Fundacja Kolbuszowa 
43.01079Grzegorz KornakPK2.5175Albit Fundacja Kolbuszowa 
44.01080Zdzisław KotlikPK2.5155Gospoda Nisko 
45.07732Jan KowalPK2155Gospoda Nisko 
46.01082Mariusz KozaczyńskiPK7200Rewers Rzeszów 
47.01083Janusz KoziejPK2150MOS Lubaczów 
48.10554Zbigniew KoziołPK2143Greinplast Dębica 
49.01093Maciej KrzywkaPK2.5260PSB PrzemyślII
50.10553Tadeusz KsiążekPK1.567Greinplast Dębica 
51.01096Aleksander KudasikPK4132Elektrycy Rzeszów 
52.14382Elżbieta KwolekPK1180Hotel Polski Mielec 
53.10328Ewa KwolekPK1.572Hotel Polski Mielec 
54.01100Jerzy LaskowskiPK4240SSBS JarosławII
55.01103Stanisław LipińskiPK4124Elektrycy Rzeszów 
56.01104Jan LipiorPK4300Dom Kultury DębicaI
57.01108Hanna ŁazarskaPK2.574Singleton Podkarpacki 
58.01110Zdzisław ŁuczkowskiPK2.5150MOS Lubaczów 
59.13845Jerzy MaderaPK2.523PSB Przemyśl 
60.12629Tomasz MagryśPK1.566Elektrycy Rzeszów 
61.01113Grzegorz MajdanPK2150MOS Lubaczów 
62.11153Jarosław MalawskiPK2260PSB PrzemyślII
63.02736Stanisław MalinowskiPK2.5190Greinplast Dębica 
64.14361Jerzy MatelowskiPK1170TWORZYWA.PL 
65.10555Wojciech MicekPK2190Greinplast Dębica 
66.03351Marek MichalskiPK4176COME-BACK 
67.01121Andrzej MołońPK2.5216SSBS JarosławII
68.12313Leszek MroczekPK1.588Albit Fundacja Kolbuszowa 
69.01123Bronisław MycielskiPK4180Hotel Polski Mielec 
70.01124Stanisław NagaśPK2.5123Albit Fundacja Kolbuszowa 
71.08516Zbigniew NiezgodaPK2230Zrelbud Nisko 
72.13846Jerzy NikolskiPK746PSB Przemyśl 
73.11376Eugeniusz OsińskiPK2210Owiewka AKBS Mielec 
74.01130Jerzy PajaPK7160Elektrycy Rzeszów 
75.01132Bogusław PawlakPK2.5165Walter Rzeszów 
76.01133Jacek PelcPK4165Walter Rzeszów 
77.01137Robert PiechotaPK4147Owiewka AKBS Mielec 
78.14179Ryszard PisarczykPK4230Zrelbud Nisko 
79.11538Zbigniew PiskorzPK2.5240SSBS JarosławII
80.01141Kazimierz PopielarzPK2.5108CYZIÓWKA Kamionka 
81.01142Jan PoradaPK4140Elektrycy Rzeszów 
82.01145Stanisław PruśPK4300Dom Kultury DębicaI
83.01147Tadeusz PrzybyłoPK7185COME-BACK 
84.01149Jerzy PuchałaPK4200Rewers Rzeszów 
85.01154Bogdan RojkowiczPK4210Owiewka AKBS Mielec 
86.01155Małgorzata RojkowiczPK4179Owiewka AKBS Mielec 
87.10586Marek RusekPK2117Hotel Polski Mielec 
88.01158Jan RusinPK4140Elektrycy Rzeszów 
89.08517Adam RybkaPK2150CYZIÓWKA Kamionka 
90.01162Stanisław SadłoPK477Geokart International Rzeszów 
91.01165Wiesław SamlickiPK2.554CYZIÓWKA Kamionka 
92.01166Jan SączawaPK2.5230Zrelbud Nisko 
93.13847Piotr SiębabPK1181PSB PrzemyślII
94.01170Mieczysław SipowiczPK4124Elektrycy Rzeszów 
95.12314Damian SmulskiPK1.5124Greinplast Dębica 
96.13848Wojciech StadnikPK1.5260PSB PrzemyślII
97.02803Adam StonoPK7300Dom Kultury DębicaI
98.01178Jan StrzępekPK4185COME-BACK 
99.12985Eugeniusz StrzyżPK4185COME-BACK 
100.11531Bogusław SygulskiPK2300Dom Kultury DębicaI
101.14688Jacek SzczerbaPK0.5170TWORZYWA.PL 
102.15113Maciej SzczudłoPK057Greinplast Dębica 
103.15111Marek SzczudłoPK0170TWORZYWA.PL 
104.15112Zygmunt SzczudłoPK0170TWORZYWA.PL 
105.01183Tadeusz SzemrajPK4165Geokart International Rzeszów 
106.14325Czesław SzypułaPK4185COME-BACK 
107.08518Jan TokarczykPK2155Gospoda Nisko 
108.14379Józef TureckiPK1.5180Hotel Polski Mielec 
109.01187Marek UlatowskiPK2.5105Albit Fundacja Kolbuszowa 
110.01189Tadeusz UrbanekPK4300Dom Kultury DębicaI
111.14360Jan WarchołPK0.5170TWORZYWA.PL 
112.01192Marek WesołowskiPK2.5210Owiewka AKBS Mielec 
113.01195Zbigniew WilisowskiPK2.5190Greinplast Dębica 
114.08969Jerzy WłochPK2.5170Rewers Rzeszów 
115.15133Ryszard WojciakPK2.558Zrelbud Nisko 
116.01198Józef WolakPK285CYZIÓWKA Kamionka 
117.01199Leokadia WolakPK2.5150CYZIÓWKA Kamionka 
118.01200Józef WronaPK4220Geokart International Rzeszów 
119.01204Waldemar ZarębskiPK2140Albit Fundacja Kolbuszowa 
120.15110Artur ZaricznyPK2.534PSB Przemyśl 
121.14234Jakub ZawadaPK1.588Geokart International Rzeszów 
122.13171Piotr ZiębaPK2230Zrelbud Nisko 
123.01207Stanisław ZychPK2.5200Rewers Rzeszów 
124.10557Zdzisław ŻuberPK257Greinplast Dębica 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 20624 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pwzbs.pl/Wyniki/liga/2010/3/3l2011fileaderb.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.01:50:05 (0.3749/134) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.