Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2000/9217 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010/2011
Zachodniopomorska Liga Okręgowa - Grupa Wschodnia
sobota, 1 stycznia 2011r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.08811Jan AchremZP224ZIELONI-SONOMED Stargard 
2.05909Jan ChojankowskiZP462ZIELONI-SONOMED Stargard 
3.09588Tadeusz CzajkaZP1.567MKS FLOTA Świnoujście 
4.01958Andrzej CzernowZP2.5115APTEKA W WIEŻY Choszczno 
5.05916Zenon DecykZP240MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno 
6.14885Marcin DobrowolskiZP078KPPD Szczecinek 
7.15055Jerzy DziemidowiczZP1108ZIELONI-SONOMED Stargard 
8.14370Marek FigurskiZP1130MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno 
9.05935Longin GraczkowskiZP4135KPPD Szczecinek 
10.15068Dionizy GrząśkoZP036POJEZIERZE DRAWSKIE Drawsko Pom. 
11.05939Stanisław GrzybZP4100MKS FLOTA Świnoujście 
12.05941Tadeusz GutowskiZP2108ZIELONI-SONOMED Stargard 
13.08821Wojciech HarasimowiczZP2.540MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno 
14.15067Janusz HryniewiczZP0123POJEZIERZE DRAWSKIE Drawsko Pom. 
15.05946Wiktor JackowskiZP2.593ZIELONI-SONOMED Stargard 
16.05951Tadeusz JaniakZP233APTEKA W WIEŻY Choszczno 
17.05957Edward KaczmarekZP7140SPÓJNIA StargardIII
18.15076Bohdan KamińskiZP0123POJEZIERZE DRAWSKIE Drawsko Pom. 
19.05961Stanisław KamińskiZP470ZIELONI-SONOMED Stargard 
20.05971Stanisław KietrysZP7150KLUB GARNIZONOWY StargardIII
21.14369Józef KlimowskiZP1130MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno 
22.12327Anna KondyjowskaZP1.5150KLUB GARNIZONOWY StargardIII
23.12328Zygmunt KondyjowskiZP1.5150KLUB GARNIZONOWY StargardIII
24.05990Zbigniew KułaczkowskiZP7140SPÓJNIA StargardIII
25.10386Jarosław KuźbaZP1120MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno 
26.06001Tadeusz LeszczyńskiZP467MKS FLOTA Świnoujście 
27.11356Janusz LinkiewiczZP2.518KLUB GARNIZONOWY Stargard 
28.11198Krzysztof LipowskiZP1130MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno 
29.13717Roman MakarukZP1.5123POJEZIERZE DRAWSKIE Drawsko Pom. 
30.06018Bogusław MaryńczakZP444SPÓJNIA Stargard 
31.06021Witold MateńkoZP2.5108ZIELONI-SONOMED Stargard 
32.06026Eugeniusz MeyerZP2.5135KPPD Szczecinek 
33.08334Czesław OsmólskiZP78ZIELONI-SONOMED Stargard 
34.06055Henryk PakułaZP2.5150KLUB GARNIZONOWY StargardIII
35.08360Jacek PakułaZP2.5150KLUB GARNIZONOWY StargardIII
36.02094Romuald PaszkowskiZP4115APTEKA W WIEŻY Choszczno 
37.06060Arkadiusz PawlakZP410SPÓJNIA Stargard 
38.10730Ryszard PawłowskiZP497SPÓJNIA StargardIII
39.02099Stanisław PietrzakZP4115APTEKA W WIEŻY Choszczno 
40.10324Filip PiotrowskiZP1130MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno 
41.11563Andrzej PopinigisZP2123POJEZIERZE DRAWSKIE Drawsko Pom. 
42.08363Marian RosenbajgerZP2123POJEZIERZE DRAWSKIE Drawsko Pom. 
43.08839Jan RusinZP2.516ZIELONI-SONOMED Stargard 
44.08841Mirosław SankiewiczZP4140SPÓJNIA StargardIII
45.06087Jerzy SchulzZP7140SPÓJNIA StargardIII
46.13089Henryk SemeniukZP0.5135KPPD Szczecinek 
47.15074Danuta SkowronekZP0.534MKS FLOTA Świnoujście 
48.12280Roland StenzelZP2115APTEKA W WIEŻY Choszczno 
49.06103Wacław StupnickiZP2.5116KPPD Szczecinek 
50.06105Lech SulżyckiZP7150KLUB GARNIZONOWY StargardIII
51.10401Marek SzabałowskiZP0135KPPD Szczecinek 
52.12277Łukasz SzczełkunZP2.5100MKS FLOTA Świnoujście 
53.06116Radosław SzymczakZP1123POJEZIERZE DRAWSKIE Drawsko Pom. 
54.10404Kazimierz ŚwierczykZP293ZIELONI-SONOMED Stargard 
55.06121Bogdan TrunZP2130MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno 
56.02163Henryk TyburczyZP4115APTEKA W WIEŻY Choszczno 
57.15069Waldemar WileńskiZP071POJEZIERZE DRAWSKIE Drawsko Pom. 
58.06136Kazimierz WilińskiZP7124KLUB GARNIZONOWY StargardIII
59.06137Marcin WilińskiZP1.5123POJEZIERZE DRAWSKIE Drawsko Pom. 
60.09587Zbigniew WiśniewskiZP234MKS FLOTA Świnoujście 
61.06139Wojciech WitkowskiZP2100MKS FLOTA Świnoujście 
62.06144Czesław WojtaśZP444SPÓJNIA Stargard 
63.11235Sławomir WojtyłkoZP267MKS FLOTA Świnoujście 
64.14886Bartosz WysockiZP058KPPD Szczecinek 
65.06150Marek ZaborowskiZP128ZIELONI-SONOMED Stargard 
66.06156Aleksander ŻakowiczZP4108ZIELONI-SONOMED Stargard 
67.14900Tomasz ŻmiejkoZP0.590MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno 
68.14368Andrzej ŻmudaZP2.591APTEKA W WIEŻY Choszczno 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 6571 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.zzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-06 g.15:24:06 (0.2074/78) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.