Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C2000/9439 zbitka
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010/2011
1 liga 2010/2011
czwartek, 30 czerwca 2011r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK aPKL drużyna ks*
1.04762Konrad AraszkiewiczPD19461Katok SL Mińsk 
2.04163Andrei ArlovichPD12850Katok SL Mińsk 
3.01221Cezary BalickiDS241240RUCH SA - AZS Polit.I WrocławM
4.08294Mariusz BartkowskiMA13830Spójnia - Vattenfall Warszawa 
5.05568Zdzisław BelingWP18305CONSUS Kalisz 
6.04887Olech BestrzyńskiWP13850DĄBRÓWKA STARKA Poznań 
7.08312Piotr BizońSL13172KONSTANTA Bielsko-Biała 
8.12474Marek BlatSL7572KONSTANTA Bielsko-Biała 
9.03644Adam BłachnioKP7502Chemik Megazec Bydgoszcz 
10.04109Łukasz BredeMA12643AUGURI Warszawa 
11.07596Krzysztof BrudkaWP12410DĄBRÓWKA STARKA Poznań 
12.07291Krzysztof BurasMA192000AUGURI WarszawaMM
13.04922Piotr BusseWP181300Connector II PoznańI
14.06540Bartosz ChmurskiMA191786AUGURI WarszawaMM
15.04212Mirosław CichockiWM181100SIWIK INTERTRADE BT MrągowoI
16.06551Jacek CiechomskiMA181400Dom Kredytowy NOTUS WarszawaM
17.06554Jarosław CieślakWP13343CONSUS Kalisz 
18.08950Iwona CzajkaMA496Spójnia - Vattenfall Warszawa 
19.10450Jacek DmowskiWP7186CONNECTOR Poznań 
20.03696Leszek FalkowskiKP12810Chemik Megazec Bydgoszcz 
21.05611Dominik FilipowiczWP12870CONSUS Kalisz 
22.08513Piotr GawryśDS241500RUCH SA - AZS Polit.I WrocławM
23.04250Bogusław GierulskiWM191100SIWIK INTERTRADE BT MrągowoI
24.01318Stanisław GołębiowskiDS181500RUCH SA - AZS Polit.I WrocławM
25.01807Roman GrzelakSL71200KONSTANTA Bielsko-BiałaI
26.09822Zdzisław IngielewiczMA2.5358AUGURI Warszawa 
27.05056Rafał JagniewskiWP181700KS UNIA WINKHAUS LesznoMM
28.04108Przemysław JaniszewskiWM181100SIWIK INTERTRADE BT MrągowoI
29.08979Krzysztof JassemDS241500RUCH SA - AZS Polit.I WrocławM
30.05069Paweł JassemWP7850DĄBRÓWKA STARKA Poznań 
31.07796Marek JeleniewskiWP13743CONNECTOR PoznańI
32.06648Piotr JurekMA18830Spójnia - Vattenfall Warszawa 
33.05097Janusz KalidaMA4167KURT-ROYCE Warszawa 
34.06658Jacek KalitaMA191858AUGURI WarszawaMM
35.04164Alexandr KarbanovichPD4603Katok SL Mińsk 
36.06672Urban KielichowskiLD13496WZBS 
37.04303Roman KierznowskiWM18612SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo 
38.07891Piotr KlimackiMA181400Dom Kredytowy NOTUS WarszawaM
39.06680Julian KlukowskiMA24445KURT-ROYCE Warszawa 
40.07809Piotr KołudaWP131239CONNECTOR PoznańI
41.02497Dariusz KoprońMA131400Dom Kredytowy NOTUS WarszawaM
42.09700Aleksander KotMA453KRAJEWSKI Łowicz 
43.04110Jakub KotorowiczMA18950KRAJEWSKI Łowicz 
44.04111Krzysztof KotorowiczMA191858AUGURI WarszawaMM
45.06706Apolinary KowalskiMA241000KURT-ROYCE WarszawaI
46.08195Dariusz KowalskiPD19461Katok SL Mińsk 
47.05670Andrzej KozikowskiLD12800WZBS 
48.07811Marcin KrupowiczWP181700KS UNIA WINKHAUS LesznoMM
49.02934Krzysztof KujawaPK18920Elektromontaż Rzeszów 
50.01831Marian KupnickiWP13870CONSUS Kalisz 
51.05176Michał KwiecieńWP241700KS UNIA WINKHAUS LesznoMM
52.10117Krzysztof LasockiMA241000KURT-ROYCE WarszawaI
53.06751Marcin LeśniewskiMA241215AUGURI Warszawa 
54.05691Grzegorz LewaciakLD18458WZBS 
55.06336Piotr LutostańskiMA18723KURT-ROYCE Warszawa 
56.05701Marta Maj-RudnickaLD12800WZBS 
57.01840Leszek MajdańskiWP13870CONSUS Kalisz 
58.05708Janusz MakarukWP13870CONSUS Kalisz 
59.01115Krzysztof MartensWP24870CONSUS Kalisz 
60.08324Janusz MarzecMA7212KRAJEWSKI Łowicz 
61.06786Krzysztof MichalakMA7159KRAJEWSKI Łowicz 
62.05718Jerzy MichałekSL181200KONSTANTA Bielsko-BiałaI
63.10095Paweł MiechowiczMA12950KRAJEWSKI Łowicz 
64.06795Ewa MiszewskaWP181300CONNECTOR PoznańI
65.06807Jan MoszyńskiLD13800WZBS 
66.05264Jerzy MściszWP12441DĄBRÓWKA STARKA Poznań 
67.06341Grzegorz NarkiewiczMA192000AUGURI WarszawaMM
68.05732Paweł NiedzielskiWP18870CONSUS Kalisz 
69.05739Robert NowickiWP13850DĄBRÓWKA STARKA Poznań 
70.04662Michał NowosadzkiMA181400Dom Kredytowy NOTUS WarszawaM
71.01539Wojciech OlańskiPD19709Katok SL Mińsk 
72.02959Sławomir OlechMA181400Dom Kredytowy NOTUS WarszawaM
73.04665Kazimierz OmernikWP18410DĄBRÓWKA STARKA Poznań 
74.01128Roman OpalińskiPK18920Elektromontaż Rzeszów 
75.06845Tomasz PaluchowskiMA12830Spójnia - Vattenfall Warszawa 
76.05310Bogusław PazurWP191700KS UNIA WINKHAUS LesznoM
77.13994Robert PepłońskiMA2.5440Dom Kredytowy NOTUS Warszawa 
78.05314Marcin PędzińskiWP13441DĄBRÓWKA STARKA Poznań 
79.01138Marek PietraszekPK18920Elektromontaż Rzeszów 
80.04405Krzysztof PikusWM18734SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo 
81.05329Jacek PoletyłoWP18764KS UNIA WINKHAUS Leszno 
82.05341Jacek PszczołaMA242000AUGURI WarszawaMM
83.06873Mariusz PuczyńskiMA191858AUGURI WarszawaMM
84.03909Ryszard RapickiKP12810Chemik Megazec Bydgoszcz 
85.05353Olgierd Rodziewicz-BielewiczWP7310CONNECTOR Poznań 
86.04431Zbigniew RogowskiWM18184SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo 
87.03920Grzegorz RojewskiKP12810Chemik Megazec Bydgoszcz 
88.06887Jacek RomańskiSL241200KONSTANTA Bielsko-BiałaI
89.07109Jerzy RonkeLD12153WZBS 
90.05363Jerzy RussyanMA181000KURT-ROYCE WarszawaI
91.03939Aleksander SkopKP7733Chemik Megazec Bydgoszcz 
92.04451Jerzy SkrzypczakWM191100SIWIK INTERTRADE BT MrągowoI
93.03497Jerzy SkwarkSL71200KONSTANTA Bielsko-BiałaI
94.01643Ewa SobolewskaMA13950KRAJEWSKI Łowicz 
95.05822Tomasz SpodenkiewiczLD12800WZBS 
96.01661Włodzimierz StarkowskiDS191500RUCH SA - AZS Polit.I WrocławM
97.07475Jerzy StworzewiczSL71086KONSTANTA Bielsko-BiałaI
98.06954Adam SuwikMA18950KRAJEWSKI Łowicz 
99.05431Andrzej SyrekWP121300Connector II PoznańI
100.04842Leszek SztyrakWM181100SIWIK INTERTRADE BT MrągowoI
101.07849Bogdan SzulejewskiMA18830Spójnia - Vattenfall Warszawa 
102.06963Marek SzymanowskiMA24950KRAJEWSKI Łowicz 
103.03978Jarosław ŚmieszekKP12579Chemik Megazec Bydgoszcz 
104.10250Jarosław ŚwiderskiMA13159KRAJEWSKI Łowicz 
105.07854Witalis TalarWP12991CONNECTOR PoznańI
106.09146Piotr TuczyńskiWP12850DĄBRÓWKA STARKA Poznań 
107.06973Piotr TuszyńskiMA241000KURT-ROYCE WarszawaI
108.06978Tomasz UkraińskiPK12920Elektromontaż Rzeszów 
109.10370Erikas VainikonisPD7496Katok SL Mińsk 
110.07242Vytautas VainikonisPD7709Katok SL Mińsk 
111.03992Roman WachowiakKP18810Chemik Megazec Bydgoszcz 
112.05856Piotr WalczakWP18381CONSUS Kalisz 
113.04740Piotr WiankowskiMA121400Dom Kredytowy NOTUS WarszawaM
114.06994Tomasz WiśniewskiMA12950KRAJEWSKI Łowicz 
115.07431Marek WitekSL181200KONSTANTA Bielsko-BiałaI
116.05520Marek WójcickiWP181700KS UNIA WINKHAUS LesznoMM
117.01749Maciej WręczyckiDS13653AZS Polit.IV Wrocław 
118.04022Adam WujkówKP12810Chemik Megazec Bydgoszcz 
119.08313Adam WyszyńskiMA7830Spójnia - Vattenfall Warszawa 
120.05534Stanisław ZakrzewskiWP121300CONNECTOR PoznańI
121.07025Jerzy ZarembaWP19227CONSUS Kalisz 
122.08158Piotr ZatorskiDS12327RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław 
123.11319Przemysław ZawadaPK7920Elektromontaż Rzeszów 
124.07869Sławomir ZawiślakWP191111KS UNIA WINKHAUS LesznoI
125.10238Alexander ZhukovPD7709Katok SL Mińsk 
126.04162Valentin ZhuravelPD7780Katok SL Mińsk 
127.01206Jacek ZnamirowskiPK12920Elektromontaż Rzeszów 
128.07044Piotr ŻakWP7227CONSUS Kalisz 
129.01776Adam ŻmudzińskiDS241500RUCH SA - AZS Polit.I WrocławM

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 117178 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-08 g.11:56:26 (0.3399/139) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.