Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2000/9544 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010/2011
Liga Okręgowa - grupa legnicko-wałbrzyska
czwartek, 30 czerwca 2011r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.13726Krzysztof BaranowskiDS188KLS Piechowice 
2.09556Andrzej BarełkowskiDS1.5130KBS Miłkowice I Miłkowice 
3.01232Andrzej BartosikDS4120KS Konfeks II Legnica 
4.13777Zbigniew BąkDS1.597JKBS Jawor 
5.01237Marian BeźnicDS2.5135KTB Impas I Kamienna Góra 
6.01238Jerzy BiałasDS2.5110KTB Impas II Kamienna Góra 
7.15089Paweł BruzdaDS033KLS Piechowice 
8.15265Jan ChłondDS2.595ŚSS Bolko II Wałbrzych 
9.13779Andrzej ChomiczewskiDS2.5140KBS Milkowice II MiłkowiceIII
10.01265Stanisław CieślaDS4120KS Konfeks II Legnica 
11.08190Adam CybulakDS2130KBS Miłkowice I Miłkowice 
12.01270Grzegorz CzapulakDS4120KS Konfeks II Legnica 
13.08165Marek CzerniawskiDS2.5101KBS Miłkowice I Miłkowice 
14.13778Jerzy DwernickiDS0125JKBS Jawor 
15.12186Marian FlisiakDS2.541DOLGAZ ŚSS BOLKO III Wałbrzych 
16.10482Adam GarcarekDS413JKBS Jawor 
17.11758Eugeniusz GąskaDS270KBS Milkowice II Miłkowice 
18.13116Tomasz GoldmanDS1115ŚSS Bolko II Wałbrzych 
19.14458Paweł GórzyńskiDS0.575SBS Impas II Lubin 
20.13126Lesław GrakowiczDS1105SBS Impas II Lubin 
21.11533Jan GrocholskiDS1.523SBS Impas II Lubin 
22.13774Sebastian GrocholskiDS0.564SBS Impas II Lubin 
23.01327Bolesław GrybelDS1.521KBS Miłkowice I Miłkowice 
24.09566Bronisław GrybelDS1.5130KBS Miłkowice I MiłkowiceIII
25.01328Józef GrybelDS2.5140KBS Milkowice II Miłkowice 
26.01329Stanisław GrybelDS2130KBS Miłkowice I Miłkowice 
27.01342Dominik HomoncikDS273KTB Impas II Kamienna Góra 
28.13118Andrzej JaniakDS1.5132KBS Milkowice II MiłkowiceIII
29.08186Dorota JończykDS1.512ŚSS Bolko II Wałbrzych 
30.13572Marek KacprzyńskiDS1105SBS Impas II Lubin 
31.09571Jerzy KarolkiewiczDS2.575KTB Impas I Kamienna Góra 
32.09572Edward KasińskiDS4125DOLGAZ ŚSS BOLKO III WałbrzychIII
33.09574Krzysztof KłusekDS1.570KBS Milkowice II Miłkowice 
34.01409Jarosław KowalikDS4125JKBS Jawor 
35.14489Adam KowalskiDS0.530KTB Impas II Kamienna Góra 
36.15124Jan KozakDS083ŚSS Bolko II Wałbrzych 
37.10483Jan KrakowskiDS2125JKBS Jawor 
38.10492Daniel KrupowiczDS2110KTB Impas II Kamienna Góra 
39.01425Józef KrzyżakDS2.5110KTB Impas II Kamienna Góra 
40.13584Włodzimierz KubasDS1.566KLS Piechowice 
41.01426Jerzy KubicaDS2.5108DOLGAZ ŚSS BOLKO III WałbrzychIII
42.01429Ryszard KubikDS4115ŚSS Bolko II Wałbrzych 
43.01431Józef KuczaDS2.597KTB Impas II Kamienna Góra 
44.10484Ludwik KurzejaDS2.5125JKBS Jawor 
45.13185Jarosław KuźniarDS0.5100KLS Piechowice 
46.13123Andrzej ŁadaDS1.581SBS Impas II Lubin 
47.15434Bogdan ŁukowskiDS027KLS Piechowice 
48.01481Jerzy MałekDS2.5120KS Konfeks II Legnica 
49.01490Jan MaślankaDS2.5120KS Konfeks II Legnica 
50.11534Marek MazurekDS0.540SBS Impas II Lubin 
51.15125Daniel MujstraDS0115ŚSS Bolko II Wałbrzych 
52.08478Władysław MyśkówDS2.5135KTB Impas I Kamienna Góra 
53.01526Ryszard NiziałekDS293KBS Miłkowice I Miłkowice 
54.13186Ewa NowakDS0.544KLS Piechowice 
55.15400Andrzej OstrowskiDS058DOLGAZ ŚSS BOLKO III Wałbrzych 
56.13625Krystian OstrowskiDS1150DOLGAZ ŚSS BOLKO III WałbrzychIII
57.01576Jerzy PoznarDS446KS Konfeks II Legnica 
58.01582Janusz PrzybyłowiczDS2.525DOLGAZ ŚSS BOLKO III Wałbrzych 
59.13125Wiesław PytkaDS299SBS Impas II Lubin 
60.08142Szymon RajchmanDS2.560KS Konfeks II Legnica 
61.01592Ryszard RączkowskiDS2.5140KBS Milkowice II MiłkowiceIII
62.14124Katarzyna RębiszDS0.572KLS Piechowice 
63.13187Lech RębiszDS183KLS Piechowice 
64.13192Jerzy RochowiczDS2.5135KTB Impas I Kamienna Góra 
65.13188Liwiusz RosDS1100KLS Piechowice 
66.13772Leszek RzepeckiDS2.591DOLGAZ ŚSS BOLKO III WałbrzychIII
67.08144Ireneusz SiemieniakoDS2115ŚSS Bolko II Wałbrzych 
68.01628Roman SiwiecDS2120KS Konfeks II Legnica 
69.09646Adam StachuraDS1.586KBS Miłkowice I Miłkowice 
70.09648Elżbieta StasikowskaDS2110KTB Impas II Kamienna Góra 
71.13127Stanisław SulimaDS1105SBS Impas II Lubin 
72.01671Zbigniew SzandułaDS2.560KS Konfeks II Legnica 
73.15090Daniel SzyłejkoDS033KLS Piechowice 
74.10503Bronisław TabiszDS2140KBS Milkowice II MiłkowiceIII
75.01703Jan TurDS7135KTB Impas I Kamienna Góra 
76.08194Leszek UrbańczykDS4150DOLGAZ ŚSS BOLKO III WałbrzychIII
77.10475Mieczysław WalczykDS2133DOLGAZ ŚSS BOLKO III WałbrzychIII
78.12420Sławomir WaszczukDS183DOLGAZ ŚSS BOLKO III Wałbrzych 
79.11564Irena WieczorkiewiczDS1.5110KTB Impas II Kamienna Góra 
80.08153Henryk WiszniewskiDS2.572KBS Miłkowice I Miłkowice 
81.13119Ryszard WodzińskiDS1.5108KBS Milkowice II MiłkowiceIII
82.13141Lech WoszczyńskiDS2.527JKBS Jawor 
83.08155Ryszard WróblewskiDS2115ŚSS Bolko II Wałbrzych 
84.01755Roman WyszowskiDS462JKBS Jawor 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 7855 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.dzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-24 g.23:38:46 (0.2022/94) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.