Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2076/9646 zbitka
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

50. Festiwal Brydżowy
pary butler
sobota, 3 września 2011r., godz. 21:00

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK aPKL ks*
1.03033Janusz BachrachSL43 
2.01006Zdzisław BaryłaPK2.511 
3.12268Zbigniew BednarekWP224 
4.04109Łukasz BredeMA1249 
5.06528Włodzimierz BuzeMA1815 
6.04549Dariusz ChmielewskiPM2.512 
7.06551Jacek CiechomskiMA1820 
8.03104Kazimierz CiosSL744 
9.02615Bożena CzarskaMP71 
10.07710Andrzej DudzikMP127 
11.03124Zbigniew DurańczykSL744 
12.09594Ewa DziekańskaDS420 
13.01291Krzysztof DziekańskiDS720 
14.13970Leszek FaberMP1.51 
15.09025Andrzej GelbergMA768 
16.10105Robert GłowackiMA768 
17.03172Zbigniew GórskiSL415 
18.10529Mirosław GrzelczykWP29 
19.02667Bartłomiej IgłaMP749 
20.09568Mariusz IlnickiDS434 
21.12176Aneta JarmocikZP2.515 
22.02673Marek JaworskiMP77 
23.01820Marek JezierzańskiOP417 
24.06646Jerzy JodełkaMA424 
25.09138Danuta KazmuchaWP720 
26.05111Wit KlapperMP1918 
27.09835Tomasz KłysSL2.53 
28.07090Anna KowalskaLD713 
29.09843Krzysztof KoziołSL45 
30.06716Anna Kręglewska-WnukMA472 
31.03292Jerzy KucharskiSL2.55 
32.01831Marian KupnickiWP1516 
33.07126Janusz KurdejOP420 
34.11466Tadeusz LaszczakMA415 
35.08978Jacek LeśniczakWP1311 
36.07346Kazimierz LichawskiSL73 
37.01840Leszek MajdańskiWP1316 
38.03337Andrzej MaszczyszynSL715 
39.02741Stanisław MierzwaMP71 
40.01126Bogusław NideckiPK411 
41.04662Michał NowosadzkiMA18100I
42.10089Marek NowowiejskiMP738 
43.07313Jerzy PietruszaMP415 
44.03426Adam PietrzakSL741 
45.04829Marek PietrzakPM2.549 
46.01577Aleksander PoznyszDS1234 
47.06895Artur RutkowskiMA1815 
48.06904Lech SadośWP1241 
49.12634Monika SautauxMP2.515 
50.03933Eugeniusz SeichterKP720 
51.05374Cezary SerekWP720 
52.02794Ryszard SkotarskiMP793II
53.07114Waldemar SkóraLD720 
54.03497Jerzy SkwarkSL77 
55.13882Agnieszka SławentaDS112 
56.07642Witold StachnikMP493II
57.11110Wojciech StachnikMP2.517 
58.07475Jerzy StworzewiczSL73 
59.07725Grzegorz SupersonMP418 
60.06954Adam SuwikMA1849 
61.08450Waldemar SzelkaSL757 
62.10531Mirosław ŚwiecaWP49 
63.02825Maciej TyszownickiMP738 
64.05856Piotr WalczakWP1813 
65.04740Piotr WiankowskiMA12100I
66.09203Tomasz WirgaOP2.517 
67.07431Marek WitekSL187 
68.07000Tomasz WnukMA772 
69.02846Ryszard WolińskiMP717 
70.07533Aleksander WójcikMP41 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1852 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-11-27 g.06:21:06 (0.1951/80) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.