Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C2106/9672 turniej par

szczegóły imprezy

OTP** Bursztynowy
OTP "BURSZTYNOWY"
Szczecin, 24 września 2011 r.
sobota, 24 września 2011r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.08335
06101
Kazimierz Jordan
Paweł Stężała
ZP
ZP
2.5
4
60.68100II
II
2.05920
06112
Andrzej Dębowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
7
59.6692III
III
3.08843
06124
Jan Socha
Tadeusz Tyszkiewicz
ZP
ZP
4
4
59.4585III
III
4.08825
06074
Cezary Kawiak
Mieczysław Rogowski
ZP
ZP
2.5
4
59.3778 
 
5.07891
02121
Piotr Klimacki
Ryszard Sakowicz
MA
LB
18
12
58.7871 
 
6. 
06156
Bogdan Bernacki
Aleksander Żakowicz
SWE
ZP
5
4
58.5564 
 
7.13029
06077
Dominik Jarmocik
Tomasz Rusiecki
ZP
ZP
2.5
7
57.8457 
 
8.03815
02185
Michał Lewiński
Damian Wroński
LB
ZP
12
7
57.3051 
 
9.09555
06010
Przemysław Klęsk
Jan Majkut
ZP
ZP
2.5
7
57.1044 
 
10.02262
02395
Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
12
12
56.6837 
 
11.05084
08350
Tadeusz Kaczanowski
Władysław Tomasiak
WP
ZP
18
12
56.5030 
 
12.12176
02184
Aneta Jarmocik
Sławomir Wrona
ZP
ZP
2.5
2.5
56.0723 
 
13.11104
06129
Sławomir Niajko
Piotr Wasylko
ZP
ZP
7
7
55.8420 
 
14.05900
06067
Lechosław Błaziński
Julian Pisarek
ZP
ZP
12
12
55.0919 
 
15.14778
07237
Judyta Michałowicz
Artur Wnęk
ZP
ZP
2
1
54.6417 
 
16.02000
06120
Janusz Hliwa
Jerzy Taźbierski
LB
ZP
7
4
54.4716 
 
17.05906
06148
Stanisław Charkot
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
4
4
54.2215 
 
18.04762
05889
Konrad Araszkiewicz
Patryk Araszkiewicz
PD
ZP
19
4
54.1414 
 
19.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
4
4
53.5913 
 
20.05348
06125
Włodzimierz Reszelski
Ryszard Urbański
ZP
ZP
7
4
53.3312 
 
21.05939
 
Stanisław Grzyb
Jerzy Gwiazdowski
ZP
NZ
4
0
52.6910 
 
22.07595
04823
Jerzy Razik
Małgorzata Sawicka
ZP
ZP
12
18
52.659 
 
23.06042
06157
Zbigniew Nowak
Marek Żakowicz
ZP
ZP
2.5
12
52.608 
 
24.06056
08346
Andrzej Paluch
Piotr Węgrzyn
ZP
ZP
1
2.5
52.187 
 
25.01952
02103
Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
12
7
51.816 
 
26.08328
06033
Piotr Kiełczewski
Włodzimierz Mysłek
ZP
ZP
4
4
51.515 
 
27.05966
06079
Grzegorz Kaźmierczak
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
7
4
50.723 
 
28.08817
13714
Kazimierz Duszyński
Jan Ośmiański
ZP
ZP
2.5
2
50.012 
 
29. 
05956
Izabella Johannisborg
Tadeusz Joniec
SWE
ZP
5
4
49.761 
 
30.02040
02102
Skarbimir Kozar
Czesław Plachimowicz
LB
LB
4
2.5
48.85  
 
31.08833
14229
Zdzisław Michalski
Daniel Wacławek
ZP
MA
2
0
48.74  
 
32.14374
14375
Czesław Socha
Bogusław Zieliński
ZP
ZP
2.5
4
48.57  
 
33.05996
06113
Zbigniew Lasocki
Kazimierz Szlachta
ZP
ZP
7
7
48.19  
 
34.09393
06086
Damian Ćwirko
Ryszard Sawicki
ZP
WP
4
4
48.19  
 
35.02163
14368
Henryk Tyburczy
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
4
2.5
48.15  
 
36.08356
06097
Jan Purczyński
Jerzy Stańczyk
ZP
ZP
7
4
48.13  
 
37.15633
02094
Bogusław Drozd
Romuald Paszkowski
ZP
ZP
2
4
48.03  
 
38.08839
12177
Jan Rusin
Michał Szelągowski
ZP
ZP
2.5
1
47.71  
 
39.05890
08990
Marek Banach
Ryszard Sałata
ZP
ZP
4
2
46.93  
 
40.15105
11490
Waldemar Folbrycht
Mieczysław Manik
ZP
ZP
1
1.5
46.88  
 
41.02057
02137
Radosław Liskowiak
Zygmunt Stachowiak
LB
LB
4
7
46.75  
 
42.08337
06115
Jarosław Nawrot
Radosław Szopiński
ZP
ZP
4
4
46.59  
 
43.14565
15057
Daniel Fira
Krzysztof Pakuła
ZP
ZP
1
1
46.38  
 
44.08819
08838
Marek Goraj
Dżemil Półtorzycki
ZP
ZP
2.5
2
46.34  
 
45.11371
15080
Maciej Chrobot
Karol Piotruś
ZP
ZP
1
1
45.78  
 
46.06041
13693
Edward Niewierowski
Curt Sjolin
ZP
LB
7
1.5
45.78  
 
47.06093
06152
Marian Siwy
Maciej Zembrzuski
ZP
ZP
7
7
45.74  
 
48.12007
15491
Henryk Cieśla
Jerzy Romańczuk
ZP
ZP
1.5
0
45.46  
 
49.05891
06069
Czesław Barczyk
Waldemar Pomorski
ZP
ZP
4
4
45.41  
 
50.06055
08991
Henryk Pakuła
Grzegorz Seweryn
ZP
ZP
4
2
42.77  
 
51.06119
06151
Alina Talaga-Drabik
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
4
7
41.99  
 
52. 
 
Niusia Lichtman
Bodil Wikstrom
SWE
SWE
5
5
41.79  
 
53.09394
10651
Marek Siech
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
2.5
1.5
41.15  
 
54.15074
06139
Danuta Skowronek
Wojciech Witkowski
ZP
ZP
1
2
40.87  
 
55.05959
 
Jan Dajerling
Artur Nawrocki
ZP
NZ
1
0
38.84  
 
56.12321
13716
Jolanta Borowska
Krzysztof Kafarski
ZP
ZP
0
1
37.45  
 
57. 
15212
Stanisław Kludacz
Marian Wojtachnio
NZ
ZP
1
0
37.27  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1818 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.07:30:26 (0.2339/124) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.