Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)
pokaż rok następny (2020)

Brydżysta Roku 2019 − Seniorzy

Klasyfikacja obejmuje wszystkich Seniorów (i Nestorów) PZBS (60+) (Panie i Panów), którzy w danym roku zdobyli co najmniej 1 PKL.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 63 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.01661Włodzimierz Starkowski   PM24AS14 730
(7438+7292)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
2.05176Michał Kwiecień   PM24AS14 696
(7413+7283)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
3.06973Piotr Tuszyński   DS24AS14 123
(7579+6544)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
4.06706Apolinary Kowalski   WM24AS13 397
(7149+6248)
EESBS VITAS Elbląg
5.05111Wit Klapper  WM21AM11 204
(6797+4407)
EESBS VITAS Elbląg
6.04250Bogusław Gierulski   WM21AM10 583
(5631+4952)
EESBS VITAS Elbląg
7.05363Jerzy Russyan  WM21AM10 348
(5607+4741)
EESBS VITAS Elbląg
8.01865Andrzej Pawlak  OP17A10 238
(5473+4765)
1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
9.05718Jerzy Michałek  MP21AM9 248
(6013+3235)
2MK Galicja Kraków
10.08513Piotr Gawryś   DS24AS8 867
(4436+4431)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
11.02966Stanisław Pająk  SW15A8 806
(5330+3476)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
12.01115Krzysztof Martens   WP24AS8 726
(4506+4220)
-TZBS Kalisz
13.07431Marek Witek  SL21AM8 063
(4902+3161)
1TBS MAGMA Zawiercie
14.02904Janusz Gawęcki  SW18AM7 880
(4649+3231)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
15.02673Marek Jaworski  MP13A7 666
(5057+2609)
1TS Wisła - Milo Kraków
16.10533Ryszard Pałasz  WP11MM7 528
(4297+3231)
1UKB KLEKS Szamotuły
17.05691Grzegorz Lewaciak  LD18AM7 521
(4591+2930)
1KDK I Kutno
18.01539Wojciech Olański   WM21AM7 492
(3924+3568)
EESBS VITAS Elbląg
 07869Sławomir Zawiślak   SL21AM7 492
(3880+3612)
ETB Silesia I Gliwice
20.06795Ewa Miszewska WP19AM7 438
(4447+2991)
ETRANSFER 6 PAB Poznań
21.04588Sławomir Henclik  PM18AM7 261
(4435+2826)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
22.07242Vytautas Vainikonis   WM17A7 103
(3733+3370)
EESBS VITAS Elbląg
23.08312Piotr Bizoń   SL21AM7 037
(3532+3505)
1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
24.04699Krzysztof Sikorski  PM19AM6 925
(4309+2616)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
25.05856Piotr Walczak   SW21AM6 871
(3955+2916)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
26.04198Adolf Bocheński  WM13A6 826
(3738+3088)
ESYNTEX Łączność Łowicz
27.05464Witold Turant  LD18AM6 618
(4047+2571)
1Inwit Pabianice
28.01054Tadeusz Garbacik  MP15A6 316
(4233+2083)
2MK Galicja Kraków
29.04405Krzysztof Pikus  WM19AM5 964
(3127+2837)
ESYNTEX Łączność Łowicz
30.03345Zbigniew Mącior  SL18AM5 877
(3549+2328)
1TBS MAGMA Zawiercie
31.02013Andrzej Jeleniewski  ZP18AM5 826
(3458+2368)
1AD Szczecin
32.07341Ireneusz Kowalczyk  SL21AM5 794
(3547+2247)
1TBS MAGMA Zawiercie
33.04665Kazimierz Omernik  PM19AM5 769
(3710+2059)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
34.04735Wacław Wejknis PM17A5 750
(3777+1973)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
35.05282Jerzy Nowak  WP13A5 462
(3946+1516)
2KTB Konin
36.05520Marek Wójcicki  SL19AM5 431
(2817+2614)
ETB Silesia I Gliwice
37.05084Tadeusz Kaczanowski  ZP19AM5 148
(3338+1810)
1AD Szczecin
38.05400Maciej Sobieralski  WP15A5 111
(3039+2072)
EGRICON STARKA PAB Poznań
39.03423Marek Pieczka SL11MM4 873
(2596+2277)
ETB Silesia I Gliwice
40.06963Marek Szymanowski   LD24AS4 840
(2561+2279)
1Inwit Pabianice
41.03847Jarosław Michałowski  KP18AM4 696
(2967+1729)
2Tenispoint Chemik Bydgoszcz
42.07827Lech Ohrysko  SW17A4 575
(2315+2260)
-
43.05568Zdzisław Beling  LD18AM4 471
(3012+1459)
1Inwit Pabianice
44.04906Jan Borychowski  WP13A4 358
(3425+933)
2UNIA II Leszno
45.08978Jacek Leśniczak   LB15A4 339
(2629+1710)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
46.03546Krzysztof Śliwoń  SL13A4 325
(3074+1251)
1BUKS MDK MOSM I Bytom
47.02666Andrzej Hycnar  PK13A4 263
(2793+1470)
ESkobud Joker Tarnobrzeg
48.05454Bogdan Świątek  WP12A4 248
(3098+1150)
2UNIA II Leszno
49.04303Roman Kierznowski  WM21AM4 235
(2233+2002)
ESYNTEX Łączność Łowicz
50.05534Stanisław Zakrzewski  WP17A4 157
(2634+1523)
ETRANSFER 6 PAB Poznań
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 63 następna »

Łącznie 3103 osoby.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-01-28 g.16:51:25 (0.2134/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.