Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)
pokaż rok następny (2020)

Brydżysta Roku 2019 − Nestorzy

Klasyfikacja obejmuje wszystkich Nestorów PZBS (70+) (Panie i Panów), którzy w danym roku zdobyli co najmniej 1 PKL.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 30 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.06706Apolinary Kowalski   WM24AS13 397
(7149+6248)
EESBS VITAS Elbląg
2.05111Wit Klapper  WM21AM11 204
(6797+4407)
EESBS VITAS Elbląg
3.05363Jerzy Russyan  WM21AM10 348
(5607+4741)
EESBS VITAS Elbląg
4.02673Marek Jaworski  MP13A7 666
(5057+2609)
1TS Wisła - Milo Kraków
5.04699Krzysztof Sikorski  PM19AM6 925
(4309+2616)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
6.04665Kazimierz Omernik  PM19AM5 769
(3710+2059)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
7.05084Tadeusz Kaczanowski  ZP19AM5 148
(3338+1810)
1AD Szczecin
8.04303Roman Kierznowski  WM21AM4 235
(2233+2002)
ESYNTEX Łączność Łowicz
9.03266Stefan Kowalczyk  SL18AM3 888
(2552+1336)
1TBS MAGMA Zawiercie
10.01781Andrzej Aleksandrzak  WP15A3 844
(2519+1325)
1UKB KLEKS Szamotuły
11.06689Andrzej Kondeja  MA13A3 749
(2794+955)
2Płockie Towarzystwo Gier Umysłowych
12.01770Aleksander Zdybel  MP9MM3 613
(2137+1476)
2TS Wisła Kraków
13.02831Włodzimierz Wala   MP19AM3 585
(2273+1312)
2TS Wisła Kraków
14.04527Krzysztof Antas  PM19AM3 562
(2573+989)
2GTB HOTEL AMBER Gdańsk
15.06542Irena Chodorowska MA18AM3 484
(2699+785)
2KBS Legionowianin
16.05264Jerzy Mścisz  WP13A3 452
(2801+651)
EGRICON STARKA PAB Poznań
17.06543Jan Chodorowski  MA18AM3 442
(2656+786)
2KBS Legionowianin
18.01288Janusz Drozdowski  ZP12A3 348
(2801+547)
1AD Szczecin
19.04696Antoni Sękowski  PM18AM3 334
(2666+668)
2GTB HOTEL AMBER Gdańsk
20.01502Mirosław Miłaszewski  DS19AM3 237
(1803+1434)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
21.07475Jerzy Stworzewicz  MP12A3 206
(2113+1093)
1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
22.04430Jan Rogowski  WM18AM3 192
(2467+725)
2Amado Trans Łączność Olsztyn
23.06812Jan Nadaj  MA13A2 985
(2035+950)
EMKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
24.04632Jacek Lew  PM15A2 895
(2383+512)
2GTB HOTEL AMBER Gdańsk
25.04593Wacław Janicki  WP17A2 744
(2216+528)
1UNIA WINKHAUS Leszno
26.01171Stefan Skowron  PK12A2 536
(1299+1237)
ESkobud Joker Tarnobrzeg
27.04751Andrzej Zaleski  PM9MM2 506
(1687+819)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
28.06904Lech Sadoś  MA12A2 387
(1875+512)
3Altkom Akademia SMART
29.03523Jan Sucharkiewicz  SL18AM2 364
(1531+833)
1TBS MAGMA Zawiercie
30.11191Dariusz Węgrowicz  MA5MK2 345
(1743+602)
2Płockie Towarzystwo Gier Umysłowych
31.09424Stefan Szenberg   DS13A2 344
(1216+1128)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
32.03104Kazimierz Cios  MP11MM2 314
(1700+614)
1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
33.01189Tadeusz Urbanek  PK5MK2 287
(1961+326)
2Wisłoka Dębica
34.07025Jerzy Zaremba   LD21AM2 261
(1376+885)
1Inwit Pabianice
35.07818Viktor Markowicz   MA19AM2 258
(1129+1129)
-
36.05170Włodzimierz Kwiatkowski  WP12A2 203
(2056+147)
3System Poznań
37.01299Karol Filipowicz  WP13A2 194
(1368+826)
1UKB KLEKS Szamotuły
38.06080Jerzy Sadowski  ZP12A2 183
(1706+477)
2KONTRA Koszalin
39.14835Andrzej Pożerski  ZP5MK2 181
(1721+460)
3KONTRA II Koszalin
40.08078Edmund Pinkiewicz  PM12A2 176
(1906+270)
2GTB HOTEL AMBER Gdańsk
41.01711Lech Warężak  DS11MM2 164
(1971+193)
3BKB I Bolesławiec
42.04435Jan Romot  WM11MM2 086
(1321+765)
3BSBS Bartoszyce
43.16317Marian Krasowski  PD7MM2 036
(1848+188)
2Hetman Białystok
44.06526Waldemar Burakowski  MA15A2 035
(1520+515)
2KBS Legionowianin
45.01437Zdzisław Kunc  DS11MM2 012
(1282+730)
3KS Konfeks I Legnica
46.06705Zdzisław Kowalewski  MA13A2 011
(1413+598)
2Autostrada Eksploatacja & 2S Media
47.17299Roger Bryant  DS7MM2 000
(1000+1000)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
48.07018Włodzimierz Wyrzykowski MA9MM1 987
(1323+664)
2ECC REAL ESTATE (BARD13)
49.10794Aleksander Chrenowski PM13A1 968
(1736+232)
3BLACKWOOD Gdańsk
50.02597Tadeusz Biernat  MP12A1 919
(1754+165)
3Sapico Kraków
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 30 następna »

Łącznie 1471 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-01-28 g.18:25:48 (0.1838/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.