Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 − Juniorzy U21

Klasyfikacja obejmuje wszystkie Juniorki i Juniorów w wieku od 16 do 20 lat,
którzy w danym roku zdobyli co najmniej 1 PKL.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.17167Tomasz Kiełbasa  MA5MK5 293
(3265+2028)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
2.17161Krzysztof Cichy  MA5MK5 069
(3238+1831)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
3.15511Kacper Kopka  MA7MM4 528
(2558+1970)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
4.14783Patryk Patreuha  DS5MK4 026
(2490+1536)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
5.16645Piotr Jasiński  MA5MK3 734
(2522+1212)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
6.13411Michał Kaleta  SL5MK3 294
(1959+1335)
2BUKS MDK MOSM I Bytom
7.14782Jakub Patreuha  DS5MK2 955
(1881+1074)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
8.16898Maciej Kędzierski  MP4MK2 129
(1678+451)
2MindLab Sfora Cibora Kraków
9.17721Jakub Bazyluk  MA3MR2 053
(1523+530)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
10.18760Joanna Zalewska  MA3MR2 029
(1521+508)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
11.15802Adam Suchodolski PM4MK1 825
(1333+492)
2GTB - BLACKWOOD Gdańsk
12.17935Ryszard Rosikiewicz DS2.5MW1 217
(952+265)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
13.17008Filip Trojański  MA3MR1 164
(827+337)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
14.16585Adam Pigulski  DS3MR953
(837+116)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
15.15352Michał Maszenda  MA4MK910
(726+184)
3GOK Bielsk
16.16903Roman Madej  MP3MR891
(757+134)
3Diebold Nixdorf Cracovia II
17.14060Adam Szuszkiewicz  DS3MR852
(821+31)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
18.17724Maksymilian Grochowski MA2.5MW848
(761+87)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
19.16586Maciej Racewicz  DS2.5MW803
(636+167)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
20.18320Michał Górski MA2MO725
(689+36)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
21.16000Szymon Superson  MP2.5MW684
(627+57)
3Diebold Nixdorf Cracovia II
22.18896Jakub Franczak DS1.5M658
(586+72)
OKS AZS Wratislavia VII WR
23.18645Ewa Morawska WP1.5M612
(567+45)
ODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
24.17169Paweł Hulanicki  MA2.5MW586
(486+100)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
25.18895Kacper Błasiak DS1.5M562
(489+73)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
26.17113Patryk Morawski WP2.5MW550
(505+45)
ODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
27.19080Jan Szewczyk MA1.5M538
(537+1)
OAkademia Brydża AZS UW II Warszawa
28.17921Józef Bugajewski WP1.5M503
(498+5)
ODąbrówka Łolet Poznań
29.18897Kornel Krawiec DS1.5M499
(440+59)
OKS AZS Wratislavia VII WR
30.18495Alicja Jaskulecka  LU2MO491
(473+18)
3NOTAX Lublin
31.17324Mikołaj Jankowski  WP2MO480
(438+42)
ODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
 19637Piotr Okonek MA1.5M480
(479+1)
OAkademia Brydża AZS UW II Warszawa
33.18724Piotr Wierzbicki MA1.5M448
(354+94)
OALK - Spójnia - Warszawa
34.17916Kajetan Gościański WP2MO424
(418+6)
ODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
35.17892Aron Shindler  MP2.5MW422
(409+13)
3Diebold Nixdorf Cracovia II
36.18899Jan Pytel DS1.5M421
(362+59)
OKS AZS Wratislavia VII WR
37.17336Jan Cieśliński  WP2MO414
(373+41)
ODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
38.17934Szymon Ostrowski DS2MO399
(382+17)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
39.17834Alicja Myśliwiec DS1.5M391
(237+154)
3KS AZS Wratislavia XV Wrocław
40.17112Mikołaj Cankudis WP2.5MW389
(299+90)
ODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
41.17535Kacper Wieczorkowski  MP2MO379
(379+0)
3Diebold Nixdorf Cracovia II
42.19163Wiktor Chałupniczak WP1.5M346
(328+18)
ODąbrówka Łolet Poznań
43.17528Dominik Rajtar  MP2.5MW344
(338+6)
OII LO Sobieski Kraków
44.17895Tomasz Ustrzycki  MP2MO342
(339+3)
3Sapico Kraków
45.16926Oskar Tokarczuk DS2MO341
(338+3)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
46.18871Piotr Zborowski DS1.5M338
(338+0)
OKBS Piast II Lubań
47.17554Jakub Dziuba MA2MO332
(300+32)
OPiast III Feliksów
48.17334Maria Banaszkiewicz WP1.5M321
(321+0)
-Dąbrówka Joker Poznań
49.18784Agnieszka Mankiewicz MA1.5M317
(313+4)
OAZS UW Warszawa
50.18494Jakub Wieleba  LU1.5M311
(285+26)
3NOTAX Lublin
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »

Łącznie 308 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-19 g.07:09:24 (0.1987/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.