Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 − Juniorzy U26

Klasyfikacja obejmuje wszystkie Juniorki i Juniorów w wieku od 16 do 25 lat,
którzy w danym roku zdobyli co najmniej 1 PKL.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.11550Piotr Marcinowski  DS11MM15 388
(8337+7051)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
2.12197Michał Klukowski   PM24AS13 528
(7000+6528)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
3.12154Mateusz Sobczak  DS11MM12 613
(6884+5729)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
4.12320Sophia Bałdysz  DS7MM8 044
(4091+3953)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
5.17167Tomasz Kiełbasa  MA7MM7 796
(4555+3241)
1Akademia Brydża AZS UW Warszawa
6.08549Anna Maduzia  WP7MM6 854
(4156+2698)
ETRANSFER 6 PAB Poznań
7.17161Krzysztof Cichy  KP5MK6 283
(3880+2403)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
8.15511Kacper Kopka  KP7MM5 874
(3268+2606)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
9.14783Patryk Patreuha  DS7MM5 647
(3491+2156)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
10.16645Piotr Jasiński  MA5MK4 501
(3031+1470)
1Akademia Brydża AZS UW Warszawa
11.14782Jakub Patreuha  DS5MK4 409
(2719+1690)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
12.17721Jakub Bazyluk  MA4MK3 949
(2528+1421)
1Akademia Brydża AZS UW Warszawa
13.13411Michał Kaleta  SL5MK3 519
(2112+1407)
1BUKS MDK MOSM I Bytom
14.15976Stanisław Mączka  MA5MK3 437
(2218+1219)
-
15.16898Maciej Kędzierski  MP4MK3 211
(2407+804)
2Sfora Cibora MindLab Kraków
16.14286Błażej Krawczyk  MP7MM2 776
(1776+1000)
2Sfora Cibora MindLab Kraków
17.14965Marta Wójcik  MA4MK2 734
(1573+1161)
3Taka sobie drużyna brydżowa
18.16875Edward Sucharda  MA5MK2 720
(1833+887)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
19.14250Marcin Szymański  MP5MK2 697
(1729+968)
2Sfora Cibora MindLab Kraków
20.15802Adam Suchodolski PM5MK2 564
(1830+734)
3BLACKWOOD Gdańsk
21.17030Anna Zaręba  MA3MR2 536
(1718+818)
3BATMIX Warszawa
22.15414Wojciech Okuniewski  LU3MR2 404
(1583+821)
1SPS EKO - RÓŻANKA
 18760Joanna Zalewska  MA3MR2 404
(1778+626)
-
24.13270Dominik Kaszowski  KP4MK1 780
(1172+608)
2Jantar Toruń
25.16255Joanna Kokot  DS3MR1 742
(1264+478)
2KS AZS Wratislavia VIII WR
26.17008Filip Trojański  MA3MR1 686
(1119+567)
1Akademia Brydża AZS UW Warszawa
27.15259Dominika Ocylok  DS3MR1 648
(1143+505)
2KS AZS Wratislavia VIII WR
28.15352Michał Maszenda  MA4MK1 500
(1153+347)
3GOK Bielsk
29.16000Szymon Superson  MP3MR1 473
(1076+397)
3Splinter Cracovia
30.16380Jakub Andruszkiewicz  MA4MK1 417
(981+436)
3Orły Singleton Warszawa
31.15032Rafał Maszenda  MA4MK1 362
(1032+330)
2MAZOWIA OZBS Płock
32.17935Ryszard Rosikiewicz DS2.5MW1 308
(1010+298)
2Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR
33.17967Rita Andruszkiewicz MA2.5MW1 301
(865+436)
3Orły Singleton Warszawa
34.16070Krystian Bączek  WP4MK1 156
(982+174)
1UNIA WINKHAUS Leszno
35.17724Maksymilian Grochowski WP2.5MW1 153
(996+157)
1UNIA WINKHAUS Leszno
36.16065Konrad Majewski  MA3MR1 119
(951+168)
3Orły Singleton Warszawa
37.14060Adam Szuszkiewicz  DS3MR1 092
(1016+76)
2Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR
38.15803Monika Suchodolska  PM3MR1 069
(820+249)
3Game Over Gdańsk
39.18319Rafał Przybysz MA2.5MW1 064
(903+161)
3Orły Singleton Warszawa
40.16699Arkadiusz Poziemski DS3MR1 044
(868+176)
2Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR
41.16585Adam Pigulski  DS3MR1 000
(869+131)
2Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR
42.16586Maciej Racewicz  DS2.5MW954
(733+221)
2Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR
43.16903Roman Madej  MP3MR945
(800+145)
3Splinter Cracovia
44.16069Łukasz Trendak  MA4MK927
(755+172)
3Orły Singleton Warszawa
45.18320Michał Górski MA2.5MW922
(861+61)
-
46.11882Elżbieta Chodacka  SL3MR888
(648+240)
1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
47.17911Łukasz Baniak MP2MO818
(625+193)
2AZS AGH Kraków
48.14525Przemysław Kurzak  SL3MR815
(735+80)
1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
49.18896Jakub Franczak DS2MO725
(653+72)
3KS AZS Wratislavia VII WR
50.18645Ewa Morawska WP2MO721
(657+64)
ODąbrówka VII LO Poznań
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »

Łącznie 446 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-10 g.00:14:19 (0.2553/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.