Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 − Juniorzy U26

Klasyfikacja obejmuje wszystkie Juniorki i Juniorów w wieku od 16 do 25 lat,
którzy w danym roku zdobyli co najmniej 1 PKL.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.12197Michał Klukowski   MP24AS11 321
(5715+5606)
EDiebold Nixdorf Cracovia
2.11550Piotr Marcinowski  DS11MM10 070
(5486+4584)
EERA KS AZS Wratislavia I WR
3.12154Mateusz Sobczak  DS11MM7 272
(4048+3224)
EERA KS AZS Wratislavia I WR
4.08549Anna Maduzia  WP7MM5 733
(3420+2313)
1ELEKTROWNIA PAB Żelichowo
5.17167Tomasz Kiełbasa  MA5MK5 293
(3265+2028)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
6.12320Sophia Bałdysz  DS7MM5 190
(2664+2526)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
7.17161Krzysztof Cichy  MA5MK5 069
(3238+1831)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
8.15511Kacper Kopka  MA7MM4 528
(2558+1970)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
9.14783Patryk Patreuha  DS5MK4 026
(2490+1536)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
10.16645Piotr Jasiński  MA5MK3 734
(2522+1212)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
11.13411Michał Kaleta  SL5MK3 294
(1959+1335)
2BUKS MDK MOSM I Bytom
12.14782Jakub Patreuha  DS5MK2 955
(1881+1074)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
13.15976Stanisław Mączka  MA5MK2 592
(1767+825)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
14.16875Edward Sucharda  MA5MK2 494
(1679+815)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
15.16898Maciej Kędzierski  MP4MK2 129
(1678+451)
2MindLab Sfora Cibora Kraków
16.14286Błażej Krawczyk  MP5MK2 120
(1363+757)
2MindLab Sfora Cibora Kraków
17.17721Jakub Bazyluk  MA3MR2 053
(1523+530)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
18.18760Joanna Zalewska  MA3MR2 029
(1521+508)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
19.14250Marcin Szymański  MP5MK2 025
(1324+701)
2MindLab Sfora Cibora Kraków
20.15414Wojciech Okuniewski  LU3MR1 984
(1324+660)
2SKÓR-BUT EKO-RÓŻANKA Łęczna
21.17030Anna Zaręba  MA3MR1 900
(1308+592)
3BATMIX Warszawa
22.15802Adam Suchodolski PM4MK1 825
(1333+492)
2GTB - BLACKWOOD Gdańsk
23.14965Marta Wójcik  MA3MR1 478
(910+568)
3MIM UW Warszawa
24.13270Dominik Kaszowski  KP4MK1 438
(990+448)
1Jantar Toruń
25.16255Joanna Kokot  DS2.5MW1 249
(950+299)
3KS AZS Wratislavia XV Wrocław
26.17935Ryszard Rosikiewicz DS2.5MW1 217
(952+265)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
27.17008Filip Trojański  MA3MR1 164
(827+337)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
28.16380Jakub Andruszkiewicz  MA4MK1 142
(790+352)
OOrły Warszawa
29.15259Dominika Ocylok  DS2.5MW1 134
(810+324)
3KS AZS Wratislavia XV Wrocław
30.17967Rita Andruszkiewicz MA2MO1 072
(720+352)
OOrły Warszawa
31.15803Monika Suchodolska  PM3MR980
(761+219)
2GTB - Game Over Gdańsk
32.16585Adam Pigulski  DS3MR953
(837+116)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
33.15352Michał Maszenda  MA4MK910
(726+184)
3GOK Bielsk
34.16699Arkadiusz Poziemski DS3MR903
(736+167)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
35.16070Krystian Bączek  MA4MK901
(806+95)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
36.16903Roman Madej  MP3MR891
(757+134)
3Diebold Nixdorf Cracovia II
37.14060Adam Szuszkiewicz  DS3MR852
(821+31)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
38.17724Maksymilian Grochowski MA2.5MW848
(761+87)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
39.16586Maciej Racewicz  DS2.5MW803
(636+167)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
40.16065Konrad Majewski  MA3MR777
(737+40)
3MIM UW Warszawa
41.18320Michał Górski MA2MO725
(689+36)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
42.18319Rafał Przybysz MA2.5MW701
(614+87)
OOrły Warszawa
43.16000Szymon Superson  MP2.5MW684
(627+57)
3Diebold Nixdorf Cracovia II
44.18896Jakub Franczak DS1.5M658
(586+72)
OKS AZS Wratislavia VII WR
 14525Przemysław Kurzak  MP3MR658
(578+80)
3Just Bridge 1 AZS AGH Kraków
46.17911Łukasz Baniak MP2MO641
(529+112)
3Just Bridge 1 AZS AGH Kraków
47.15032Rafał Maszenda  MA4MK612
(525+87)
3Piast I Feliksów
 18645Ewa Morawska WP1.5M612
(567+45)
ODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
49.17169Paweł Hulanicki  MA2.5MW586
(486+100)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
50.18895Kacper Błasiak DS1.5M562
(489+73)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »

Łącznie 435 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-19 g.07:03:52 (0.2456/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.