Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3555/19770 turniej par

szczegóły imprezy

Krakowska Wiosna Brydżowa
Turniej Par Barometr
sobota, 25 marca 2017r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.04535
04360
Dariusz Bogucki
Mirosław Makatrewicz
PM
WM
13
13
64.6136
2.08979
01661
Krzysztof Jassem
Włodzimierz Starkowski
KP
DS
24
24
62.3734
3.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
61.0732
4.15976
16069
Stanisław Mączka
Łukasz Trendak
MA
MA
4
3
59.5030
5.11092
07526
Tytus Bisping
Aleksander Jezioro
MP
MP
5
21
59.3128
6.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
7
58.6824
7.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
57.8222
8.03266
10219
Stefan Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
18
4
57.4720
9.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
57.1518
10.15059
08158
Agata Chojnicka
Piotr Zatorski
PM
DS
2.5
19
56.3416
11.07052
10217
Edmund Czubak
Urszula Kędzierska
MA
MA
11
5
55.7914
12.07815
04852
Lena Leszczyńska
Marta Sikora
MA
PM
7
3
55.6812
13.03184
03960
Artur Guła
Radosław Szczepański
SL
LB
15
18
55.6510
14.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
21
13
55.608
15.13411
15746
Michał Kaleta
Tomasz Pawełczyk
SL
SL
2.5
2.5
54.977
16.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
MA
WP
21
18
54.367
17.02663
16140
Jacek Herman
Andrzej Szepczyński
MP
MA
11
3
53.467
18.02928
03562
Marek Kozdrach
Jerzy Ujma
OP
OP
4
12
53.426
19.02489
02524
Jarosław Kaczorowski
Józef Myć
LU
LU
12
7
53.396
20.14882
12854
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
MP
MP
3
4
52.946
21.07809
08434
Piotr Kołuda
Witold Tomaszek
LU
MA
15
11
52.585
22.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
52.175
23.02495
02519
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
LU
LU
9
5
52.105
24.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
WP
WP
18
21
52.044
25.03085
03593
Jacek Cebulski
Grzegorz Wodecki
OP
SL
7
5
52.004
26.15802
17610
Adam Suchodolski
Tytus Żurawski
PM
PM
3
2
51.984
27.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
1
7
51.903
28.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
51.753
29.13285
15985
Halina Samborek
Czesław Usarz
MP
MP
2
1
51.383
30.02650
15120
Krzysztof Góra
Agnieszka Pietrzyk
OP
OP
7
4
51.292
31.16645
14286
Piotr Jasiński
Błażej Krawczyk
MA
MP
3
5
51.212
32.13619
01467
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Waldemar Maciejewski
MP
MP
2
3
51.212
33.09667
06822
Arkadiusz Górzewski
Anna Nosalska
PM
PM
5
7
50.971
34.17543
15988
Zdzisław Burda
Ryszard Cieślik
MP
MP
1
2
50.581
35.02460
02833
Marek Atalski
Edward Warząchowski
LU
MP
13
12
50.141
36.10721
02157
Sławomir Czech
Paweł Szymonik
LU
MA
5
7
50.011
37.11949
11953
Piotr Dobrzyński
Piotr Wójtowicz
MP
MP
1.5
1.5
49.54 
38.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
5
49.21 
39.01297
01740
Mirosław Fechner
Marek Woźniak
DS
DS
7
4
49.18 
40.03168
09951
Roman Goszcz
Jacek Michalski
OP
SL
5
3
49.13 
41.15803
13028
Monika Suchodolska
Piotr Suchodolski
PM
PM
2.5
4
48.97 
42.02741
16709
Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
MP
MP
7
3
48.70 
43.01437
12272
Zdzisław Kunc
Anna Makarewicz
DS
DS
11
3
48.50 
44.16380
16875
Jakub Andruszkiewicz
Edward Sucharda
MA
MA
3
3
48.33 
45.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
LD
LD
11
4
47.66 
46.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
47.55 
47.02671
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
MP
MP
11
12
47.37 
48.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
9
24
47.37 
49.07667
07617
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
MP
MP
9
12
47.26 
50.18366
18696
Anna Pytka
Tomasz Pytka
LU
LU
0
0
46.91 
51.07501
09210
Jan Styczyński
Tatiana Verkhos
SL
MA
5
3
46.84 
52.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
2
3
46.80 
53.13622
08428
Mirosław Łopaciuk
Krzysztof Sokół
MA
MA
4
3
46.34 
54.16268
16269
Marta Grodzka
Dariusz Grodzki
LU
LU
2.5
2.5
46.30 
55.18554
02819
Hanna Leskiewicz-Łazarska
Halina Święch
MP
MP
3
7
46.22 
56.07473
02836
Janusz Szyszkowski
Stanisław Waśko
MP
MP
12
9
46.12 
57.17539
17528
Kacper Kuflowski
Dominik Rajtar
MP
MP
1.5
1.5
45.75 
58.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
11
45.10 
59.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
1.5
1.5
44.42 
60.16898
14000
Maciej Kędzierski
Łukasz Pląder
MP
MP
2.5
3
44.27 
61.13691
09433
Adam Serafin
Bogusław Wardzała
MP
MP
5
7
44.05 
62.02593
02747
Jerzy Batko
Marian Nanke
MP
MP
4
5
43.67 
63.02775
02793
Małgorzata Praszałowicz
Paweł Skałacki
MP
MP
5
7
43.46 
64.03155
15346
Mariusz Gawłowski
Wojciech Szuba
SL
SL
3
2.5
43.44 
65.06845
17625
Tomasz Paluchowski
Honorata Sobolewska
MA
MA
13
2.5
42.24 
66.16623
16000
Wojciech Ligman
Szymon Superson
PM
MP
2
1.5
42.21 
67.07126
03933
Janusz Kurdej
Eugeniusz Seichter
KP
KP
5
11
41.31 
68.14233
15704
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
MP
MP
2
1
39.90 
69.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
0
0
39.53 
70.17843
17842
Mariana Hernandez
Maria Kopczyńska
MA
PD
1
1
38.52 
71.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
7
33.80 

Łącznie 778 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-05-10 g.07:56:58 (0.3118/154) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.