Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4049/22850 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** GPPT 2018/19 (3)
Vilnius CUP - GRAND PRIX of POLAND
piątek, 19 października 2018r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1. 
05176
 
 
01661
 
Nikolaos Delimpaltadakis
Michał Kwiecień
Jacek Pszczola
May Sakr
Włodzimierz Starkowski
Vasileios Vroustis
GRE
POL
USA
LBN
POL
GRE
6
24
24
6
24
6
142.28251
2.19120
 
 
 
19121
 
David Bakhshi
Janet de Botton
Frederick Helness
Thor Eric Hoftaniska
Artur Malinowski
Dror Padon
GBR
ENG
NOR
NOR
POL
ISR
19
19
6
19
19
24
124.05225
3.19417
19416
18834
19415
Petro Karlykov
Yury Lukke
Borys Shukhmeister
Vitalii Zuban
UKR
UKR
UKR
UKR
15
15
15
15
118.95203
4. 
 
 
 
Ilai Baniri
Oren Toledano
Asaf Yekutieli
Ami Zamir
ISR
ISR
ISR
ISR
6
6
6
6
113.08182
5.17161
16645
17167
15511
14782
14783
Krzysztof Cichy
Piotr Jasiński
Tomasz Kiełbasa
Kacper Kopka
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
POL
POL
POL
POL
POL
POL
4
5
5
5
4
5
111.70161
6.04163
08979
 
10370
 
08158
Andrei Arlovich
Krzysztof Jassem
Vitold Silva
Erikas Vainikonis
Pavel Vorobei
Piotr Zatorski
LTU
POL
RUS
LTU
RUS
POL
17
24
6
13
6
21
107.72140
7.04250
06706
01539
05363
04451
07242
Bogusław Gierulski
Apolinary Kowalski
Wojciech Olański
Jerzy Russyan
Jerzy Skrzypczak
Vytautas Vainikonis
LTU
POL
LTU
POL
LTU
LTU
21
24
21
21
21
17
104.11119
8.01318
02806
06973
11319
Stanisław Gołębiowski
Wojciech Strzemecki
Piotr Tuszyński
Przemysław Zawada
POL
POL
POL
POL
24
21
24
19
103.7697
9. 
 
 
 
 
 
Yury Khokhlov
Mikhail Krasnoselskii
Georgi Matushko
Sergey Orlov
Dmitri Rogov
Evgeni Rudakov
RUS
RUS
RUS
RUS
RUS
RUS
6
19
6
6
6
6
81.5276
10.05097
05282
08769
05856
Janusz Kalida
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
Piotr Walczak
POL
POL
POL
POL
7
13
9
21
81.3955
11. 
 
 
 
Aigars Germanis
Ugis Jansons
Ivars Rubenis
Andris Smilgajs
LAT
LAT
LAT
LAT
6
6
6
6
79.5248
12. 
 
 
 
 
Viktor Aronov
Diana Damianova
Vladimir Mihov
Ivan Nanev
Marta Nikolova
BUL
BUL
BUL
BUL
BUL
6
6
19
19
6
78.4844
13.14420
06540
14728
09643
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
POL
POL
POL
POL
4
21
11
7
78.2041
14.04198
08950
14276
06909
11656
04842
Adolf Bocheński
Iwona Czajka
Pavel Klebanovich
Anna Sarniak
Elena Shokhan
Leszek Sztyrak
POL
POL
BLR
POL
BLR
POL
13
7
5
19
7
19
77.4837
15.05611
10054
 
 
 
 
Dominik Filipowicz
Andrzej Jaszczak
Dainius Minelga
Olga Pavlushko
Maria Yakovleva
Maksim Zukovskij
POL
POL
LTU
RUS
RUS
LTU
21
17
6
6
6
6
76.8933
16.17766
14186
13616
04042
04043
14157
Julij Chumak
Ramunas Grigoraitis
Arunas Jankauskas
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
Sonata Simanaitiene
UKR
LTU
LTU
POL
POL
LTU
3
2.5
4
12
9
3
75.0930
17.04762
09138
04111
06815
05374
04740
Konrad Araszkiewicz
Danuta Kazmucha
Krzysztof Kotorowicz
Piotr Nawrocki
Cezary Serek
Piotr Wiankowski
POL
POL
POL
POL
POL
POL
21
15
21
19
15
19
75.0726
18.14619
05675
13438
12154
Maksymilian Chodacki
Mariusz Kraśnicki
Rafał Marks
Mateusz Sobczak
POL
POL
POL
POL
7
9
9
9
74.5022
19.04187
04279
04350
04435
Tadeusz Banach
Jan Janiak
Jarosław Łosiak
Jan Romot
POL
POL
POL
POL
5
7
11
11
73.9819
20. 
09385
07642
06131
Jan Kamras
Wojciech Morawski
Witold Stachnik
Marek Wawrzyniak
SWE
POL
POL
POL
6
3
9
7
71.9715
21. 
 
 
 
Adrians Imsa
Martins Lorencs
Janis Neimanis
Maija Romanovska
LAT
LAT
LAT
LAT
6
6
6
6
71.2411
22.09491
06765
06915
02157
Rafał Niedzielski
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
Paweł Szymonik
POL
POL
POL
POL
7
11
11
7
70.028
23. 
12220
 
04402
Vygnitas Balzekas
Kazimierz Konefał
Andrius Mizeikis
Ryszard Pichla
LTU
POL
LTU
POL
6
5
6
7
69.414
24.01019
02013
07277
10238
Andrzej Byzdra
Andrzej Jeleniewski
Aliaksandr Prakapenka
Alexander Zhukov
POL
POL
BLR
BLR
7
18
4
9
69.32 
25.08294
17134
15595
01347
09822
05423
Mariusz Bartkowski
Marek Dalecki
Maciej Dąbrowski
Piotr Ilczuk
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
POL
POL
POL
POL
POL
POL
17
9
9
18
7
19
68.01 
26. 
03052
 
 
Jurijs Balasovs
Janis Bendiks
Janis Bethers
Uldis Bethers
LAT
LAT
LAT
LAT
6
7
6
6
67.09 
27. 
 
 
 
John Carroll
Tom Hanlon
Donal Mac Aonghuasa
Mark Moran
IRL
IRL
IRL
IRL
6
6
6
6
67.06 
28. 
 
 
 
Martynas Jovaisa
Povilas Lukinskas
Andrius Michailovas
Mindaugas Vrubliauskas
LTU
LTU
LTU
LTU
6
6
6
6
66.72 
29.10450
06795
05400
05534
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
POL
POL
POL
POL
13
19
15
17
65.80 
30.12009
04095
04124
04052
Mirosław Hryszko
Dariusz Hutnik
Roman Kruk
Adam Szempliński
POL
POL
POL
POL
5
5
7
5
64.52 
31.09357
11550
01502
09424
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
Mirosław Miłaszewski
Stefan Szenberg
POL
POL
POL
POL
9
9
19
13
61.57 
32.04535
17231
04360
 
Dariusz Bogucki
Stanisław Król
Mirosław Makatrewicz
Bruno Rubenis
POL
POL
POL
LAT
13
1.5
13
6
61.05 
33. 
 
 
 
Toivo Jullis
Ivar Kalma
Aarne Rummel
Marko Tenn
EST
EST
EST
EST
6
6
6
6
60.67 
34.18832
19150
18833
19151
Vołodymyr Dragan
Volodymyr Porkhun
Oleg Rovyshyn
Genadii Rybnikov
UKR
UKR
UKR
UKR
6
6
6
6
60.06 
35.05574
05624
05670
05876
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
Andrzej Kozikowski
Piotr Wulkiewicz
POL
POL
POL
POL
15
13
13
7
59.73 
36. 
 
12272
 
Annemie Hardemann
Julian Hristov
Anna Makarewicz
Yke Smit
BEL
BUL
POL
NED
6
6
4
6
59.29 
37.02904
16259
02933
02966
Janusz Gawęcki
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
POL
POL
POL
POL
18
4
18
15
58.09 
38. 
 
 
 
Kevin Castner
David Cole
Paul Grunke
Roland Rohowsky
USA
GER
GER
GER
6
6
6
6
57.78 
39.07221
11653
04165
12357
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
BLR
BLR
BLR
BLR
5
7
7
11
57.65 
40. 
 
 
 
Jonathan Harris
Peter Ivanov
Steve Root
Todor Tiholov
GBR
BUL
GBR
BUL
6
6
6
6
54.09 
41. 
 
 
 
Martins Balodis
Martin Maasik
Aivar Tihane
Tonno Vahk
LAT
EST
EST
EST
6
6
6
6
50.17 
42. 
 
 
04506
Andy Bowles
Shireen Mohandes
Iwona Smilgin
Regina Wołek
GBR
GBR
POL
POL
6
6
6
2.5
49.70 
43. 
 
15666
 
Rolandas Babickas
Virginijus Kartanas
Henadzi Medusheuski
Zilvinas Zencevicius
LTU
LTU
BLR
LTU
6
6
3
6
49.18 
44.07341
03512
10219
07431
Ireneusz Kowalczyk
Wojciech Sołtysik
Jacek Stokowacki
Marek Witek
POL
POL
POL
POL
21
5
4
21
47.35 
45. 
 
 
 
Steve Capal
Jeniffer Harris
Eduard Malhasyan
Andrew Sobell
GBR
GBR
BUL
GBR
6
6
6
6
46.62 
46.01781
07215
01556
07246
Andrzej Aleksandrzak
Giedre Jankunaite
Jan Pawlikaniec
Giedrius Szarkanas
POL
LTU
POL
LTU
15
11
5
11
45.20 

Łącznie 9628 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/gpp1819/vilnius/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-19 g.00:19:19 (0.5964/217) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.