Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4277/23623 turniej par

szczegóły imprezy

22. Mityng Żuławski
3. Kongresowy TP
sobota, 9 marca 2019r., godz. 11:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.04535
06973
Dariusz Bogucki
Piotr Tuszyński
ZP
LB
13
24
63.6153
2.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
12
5
61.6351
3.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
KP
KP
12
9
60.5348
4.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
9
60.3646
5.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
59.0444
6.04198
02666
Adolf Bocheński
Andrzej Hycnar
WM
PK
13
13
59.0042
7.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
58.9440
8.03847
04829
Jarosław Michałowski
Marek Pietrzak
KP
PM
18
5
58.4738
9.04461
04355
Karolina Macielak
Mariusz Macielak
MA
MA
3
5
58.2036
10.06540
17030
Bartosz Chmurski
Anna Zaręba
MA
MA
21
3
58.1534
11.01865
11600
Andrzej Pawlak
Jarosław Stach
OP
OP
17
9
57.7432
12.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
57.5030
13.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
57.0128
14.17766
13616
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
PD
PD
3
4
56.2526
15.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
56.2324
16.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
9
13
56.0722
17.19384
13707
Leszek Ekert
Mirosław Małypan
PM
PM
3
4
55.9620
18.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
11
55.9318
19.04319
07563
Dariusz Kozłowski
Radosław Kozłowski
WM
WM
12
7
55.8716
20.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
55.6114
21.08166
10043
Renata Dancewicz
Łukasz Kalbarczyk
MA
MA
5
7
55.6012
22.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
7
55.4711
23.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
4
54.9611
24.11681
12987
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
PM
PM
5
2.5
54.8310
25.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
7
7
54.7010
26.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
7
7
54.6710
27.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
LU
19
4
54.569
28.04365
04427
Krzysztof Michalczyk
Edmund Reczuga
WM
WM
12
7
54.559
29.09355
03763
Mariusz Grabowski
Leszek Kawski
KP
KP
9
9
54.378
30.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
SL
OP
7
19
53.728
31.16470
06923
Agata Pyclik-Chojenka
Jacek Sikora
ZP
PM
2
5
53.508
32.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
WP
13
13
53.467
33.04242
04509
Andrzej Fronczak
Janusz Wróblewski
WM
WM
18
9
52.967
34.16850
17349
Yaroslav Kryvko
Denis Mylyi
LU
LU
2
1.5
52.867
35.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
52.836
36.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
13
52.706
37.02013
06131
Andrzej Jeleniewski
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
18
7
52.346
38.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
WP
15
13
51.875
39.04531
11296
Marek Barylewski
Artur Pomarański
WP
LU
18
5
51.835
40.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
11
51.765
41.17346
17348
Roman Babiy
Andrii Bulyk
LU
LU
1
1.5
51.674
42.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
2.5
3
51.404
43.08117
04547
Grażyna Brewiak
Andrzej Bunikowski
PM
PM
19
18
51.294
44.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
7
18
50.913
45.07052
10217
Edmund Czubak
Urszula Kędzierska
MA
MA
11
5
50.703
46.04279
06904
Jan Janiak
Lech Sadoś
WM
MA
7
12
50.673
47.04797
03562
Ryszard Konopka
Jerzy Ujma
PM
SL
12
12
50.312
48.16765
12574
Mirosław Makurat
Waldemar Wnuk
PM
PM
2
2.5
50.202
49.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
13
17
50.102
50.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
50.061
51.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
KP
7
9
50.001
52.05156
05510
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
WP
WP
12
9
49.991
53.11466
05307
Tadeusz Laszczak
Zbigniew Papierniak
MA
SL
7
13
49.961
54.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
SW
MA
21
18
49.541
55.06165
03724
Dariusz Biedrzycki
Leszek Hejne
MA
KP
7
7
49.111
56.09679
12802
Krzysztof Meyer
Mariusz Pankiewicz
PM
PM
3
3
49.101
57.04562
13841
Piotr Dybowski
Marek Parol
PM
PM
7
4
49.081
58.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
11
48.881
59.14845
04411
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
PM
PM
5
5
48.781
60. 
10908
Wiesław Daroń
Leszek Jędryszek
-
PM
0
2.5
48.681
61.03512
07431
Wojciech Sołtysik
Marek Witek
SL
SL
5
21
48.681
62.02673
04682
Marek Jaworski
Jacek Piotrowski
MP
PM
13
12
48.541
63.14369
06066
Józef Klimowski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
4
9
48.401
64.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
48.331
65.04043
04360
Mirosław Liszewski
Mirosław Makatrewicz
PD
WM
9
13
48.291
66.10533
02827
Ryszard Pałasz
Marek Urbański
WP
LB
9
13
48.271
67.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
48.061
68.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
5
47.711
69.11899
04480
Dominik Głowacki
Waldemar Ślesicki
WM
WM
2
2.5
47.661
70.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
WP
LB
15
21
47.501
71.01230
09462
Witold Deorocki
Marek Serdyński
WM
WM
0.5
2
47.421
72.07283
05856
Jarosław Figlus
Piotr Walczak
SL
WP
13
21
47.261
73.14444
04329
Edward Kończak
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
2.5
5
47.201
74.11092
04303
Tytus Bisping
Roman Kierznowski
MP
WM
7
21
47.101
75.15874
16849
Andrii Garbar
Yurii Rudyk
LU
LU
2
2
46.991
76.14156
 
Gintaras Simanaitis
Laimutis Zuromskas
PD
LTU
2
6
46.561
77.05084
18890
Tadeusz Kaczanowski
Vasil Valchev
ZP
ZP
19
4
46.321
78.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
13
13
46.271
79.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
46.271
80.04191
04412
Przemysław Bednarski
Dariusz Prawdzik
WM
WM
7
11
46.061
81.08316
 
Krzysztof Nagielski
Jerzy Sidor
WM
-
9
0
45.871
82.02495
02519
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
LU
LU
9
7
45.761
83.12220
04402
Kazimierz Konefał
Ryszard Pichla
PM
WM
5
7
45.281
84.17294
03650
Marek Bałabuch
Tomasz Borucki
KP
KP
2.5
5
45.241
85.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
9
44.351
86.15595
04842
Maciej Dąbrowski
Leszek Sztyrak
OP
OP
9
19
44.231
87.04424
04473
Jerzy Ratkowski
Jerzy Sukow
PM
PM
5
12
44.031
88.13693
08951
Curt Sjolin
Janusz Tchórzewski
LB
WM
2
2
43.901
89.11809
14965
Krzysztof Mielnik
Marta Wójcik
PM
MA
7
3
43.581
90.06382
08308
Maciej Dobrzyński
Kamil Walczyk
SW
SW
7
7
43.171
91.05691
07109
Grzegorz Lewaciak
Jerzy Ronke
LD
WP
18
13
42.561
92.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
42.221
93.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
3
41.901
94.12573
12571
Zdzisław Koza
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
3
2.5
41.591
95.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
15
13
40.791
96.19349
19268
Marius Barysas
Remigijus Mackus
PD
PD
0.5
0.5
40.681
97.11652
04455
Alexander Nekhoroshev
Mieczysław Sokołowski
PD
WM
7
0.5
39.821
98.14230
10798
Adam Betliński
Kazimierz Gierulski
PM
PM
4
4
38.311
99.01010
03030
Rena Bieda
Zbigniew Listewnik
WM
WM
0
1
37.591
100.01101
04506
Iwona Smilgin
Regina Wołek
WM
WM
0
2.5
37.351
101.07559
09413
Henryk Łęcki
Jacek Ridinger
WM
WM
1.5
0.5
36.271
102.13018
18482
Rafał Szafranek
Piotr Zalcman
KP
KP
4
1.5
31.191

Łącznie 1804 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp/elblag/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-17 g.09:50:44 (0.3616/214) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.