Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4292/23686 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** XI. Charytatywny Turniej "O Uśmiech Patryka"
OTP** XI. Charytatywny Turniej "O Uśmiech Patryka"
niedziela, 17 marca 2019r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.07729
01138
Wojciech Paszko
Marek Pietraszek
PK
PK
7
18
63.18100II
II
2.09835
03300
Tomasz Kłys
Tomasz Kuś
WP
SL
5
7
63.0392III
III
3.07667
07617
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
MP
MP
9
12
59.5184III
III
4.12197
10085
Michał Klukowski
Justyna Żmuda
MP
MP
24
17
59.1177 
 
5.03434
03529
Grzegorz Plewniak
Jacek Szczerbowski
MP
SL
7
7
59.0070 
 
6.07405
02784
Piotr Radzikowski
Robert Różak
MP
MP
9
5
58.9364 
 
7.05718
07725
Jerzy Michałek
Grzegorz Superson
SL
MP
21
12
58.4257 
 
8.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
58.3450 
 
9.14882
12854
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
MP
MP
4
5
57.7143 
 
10.02698
17593
Jakub Kowal
Kinga Kowal
MP
MP
12
2
57.0636 
 
11.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
MA
13
19
55.7729 
 
12.02820
02846
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
MP
MP
7
12
55.6922 
 
13.16898
16000
Maciej Kędzierski
Szymon Superson
MP
MP
4
2.5
55.2220 
 
14.03206
13174
Maciej Janeczko
Ryszard Zwolak
MP
SL
7
4
54.7918 
 
15.14584
15757
Marek Heichel
Marcin Wilczyński
MP
MP
4
5
54.0917 
 
16.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
5
5
52.8916 
 
17.02597
09430
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
MP
MP
12
7
52.5315 
 
18.07155
10094
Andrzej Lembas
Karol Suchoń
MP
MP
2.5
2.5
52.3514 
 
19.07623
07619
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
MP
MP
3
3
52.0112 
 
20.15815
15814
Eugenia Stefanów
Piotr Stefanów
MP
MP
2.5
2
51.8511 
 
21.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
3
51.7210 
 
22.19440
19442
Przemysław Ciosek
Andrzej Miazga
MP
MP
0
0
51.589 
 
23.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
3
5
51.178 
 
24.12984
15413
Robert Mostek
Sławomir Reising
MP
MP
4
4
50.796 
 
25.02580
08785
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
MP
MP
7
5
50.485 
 
26.16341
16903
Mateusz Krzemyk
Roman Madej
MP
MP
2
2.5
50.244 
 
27.02752
18340
Leszek Nowak
Ryszard Ostrogórski
MP
MP
7
1.5
50.023 
 
28.17877
17895
Szymon Ciosek
Tomasz Ustrzycki
MP
MP
1.5
2
49.982 
 
29.14142
07642
Ryhor Abramovich
Witold Stachnik
SW
MA
2.5
9
49.831 
 
30.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
4
2.5
49.641 
 
31.06274
07371
Ryszard Kiełczewski
Piotr Mądry
SL
MP
18
12
49.631 
 
32.02659
07644
Waldemar Guła
Piotr Markiewicz
MP
MP
5
5
49.511 
 
33.07271
15259
Adrian Bakalarz
Dominika Ocylok
SL
DS
7
2.5
49.401 
 
34.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
2.5
2.5
49.291 
 
35.15231
14226
Dorota Gadaś
Zbigniew Przeginiak
MP
MP
3
4
49.161 
 
36.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
9
12
48.981 
 
37.16725
02727
Sławomir Gwizdek
Andrzej Lubojemski
MP
MP
1.5
13
48.971 
 
38.15345
07448
Sławomir Brodziński
Krzysztof Sala
SL
SL
2.5
4
48.801 
 
39.02685
02831
Jacek Klimczak
Włodzimierz Wala
MP
MP
7
19
48.241 
 
40.15235
13970
Marek Dąbek
Leszek Faber
MP
MP
2.5
4
47.521 
 
41.18221
03096
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
11
47.441 
 
42.17513
02644
Bartosz Bunar
Grzegorz Gawron
MP
MP
2.5
12
47.411 
 
43.17950
07621
Ziemowit Sacha
Jerzy Wielgus
MP
MP
1
4
46.881 
 
44.19119
19118
Robert Czeryna
Elżbieta Powązka
MP
MP
0
0
46.571 
 
45.02582
02695
Urszula Babiarz
Łukasz Kostek
MP
MP
0
3
45.431 
 
46.19197
18587
Jakub Gawron
Karol Kraska
MP
MP
0.5
1
44.351 
 
47.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
MA
7
21
42.541 
 
48.17544
18066
Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
MP
MP
2
2
42.511 
 
49.02717
02839
Tomasz Kutek
Maciej Wieczorek
MP
MP
3
3
41.881 
 
50.19547
 
Mariusz Jażdżewski
Danuta Szczepanik
PM
-
0.5
0
41.691 
 
51.17528
17409
Dominik Rajtar
Rafał Skalny
MP
MP
2
1.5
41.251 
 
52.12490
09466
Małgorzata Ludwikowska
Piotr Ludwikowski
MP
MP
3
5
40.361 
 
53.13523
19593
Wiesław Igła
Stefan Lampa
MP
MP
2
0
39.371 
 
54.19721
19720
Kacper Kisielewski
Antoni Wójtowicz
MP
-
0
0
39.301 
 
55.19719
 
Emilia Massalska
Joanna Massalska
MP
-
0
0
26.501 
 
56.11887
03155
Krzysztof Bereza
Mariusz Gawłowski
SL
SL
2
3
15.571 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1844 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pwzbs.pl/Wyniki/gpppw/2019/p190317.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-19 g.05:09:29 (0.2504/122) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.