Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4295/23696 turniej par

szczegóły imprezy

Krakowska Wiosna Brydżowa
Turniej Par Barometr
sobota, 23 marca 2019r., godz. 17:15

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
65.4256
2.17161
17167
Krzysztof Cichy
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
4
5
59.8153
3.05111
03847
Wit Klapper
Jarosław Michałowski
SL
KP
21
18
58.8250
4.09549
11104
Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
DS
MA
11
12
58.8047
5.04198
05830
Adolf Bocheński
Robert Stoliński
WM
WP
13
15
58.4345
6.03170
03464
Cezary Góra
Adam Robak
SL
SL
7
13
58.1542
7.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
SW
MA
21
18
57.6539
8.06554
01272
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
DS
DS
19
12
57.1637
9.02720
02826
Magdalena Lankosz
Stanisław Urbanowski
MP
MP
9
7
56.5834
10.04535
05023
Dariusz Bogucki
Paweł Gruszczyński
ZP
WP
13
7
55.5331
11.07283
05856
Jarosław Figlus
Piotr Walczak
SL
WP
13
21
55.5129
12.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
55.4526
13.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
7
12
55.2923
14.02580
09418
Agata Kowal
Piotr Kuc-Dzierżawski
MP
MP
7
7
54.5721
15.07526
16315
Aleksander Jezioro
Łukasz Lebioda
MP
MP
21
19
54.4018
16.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
9
19
54.0015
17.02663
02671
Jacek Herman
Ryszard Jaśkiewicz
MP
MP
11
11
53.9813
18.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
KP
5
18
53.5411
19.17775
17789
Maciej Betliński
Sebastian Zimorski
DS
DS
1.5
1.5
53.4511
20.02468
07939
Jerzy Brzustowski
Elżbieta Waniurska
LU
LU
5
7
53.2711
21.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
53.2510
22.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
13
18
53.0610
23.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
3
52.419
24.15595
18760
Maciej Dąbrowski
Joanna Zalewska
OP
MA
9
2.5
52.339
25.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
52.138
26.05718
18890
Jerzy Michałek
Vasil Valchev
SL
ZP
21
4
52.138
27.07405
02804
Piotr Radzikowski
Piotr Stopa
MP
MP
9
13
52.047
28.01032
01171
Jacek Czaykowski
Stefan Skowron
PK
PK
12
12
52.027
29.04887
07815
Olech Bestrzyński
Lena Leszczyńska
WP
MA
15
7
51.986
30.09424
02831
Stefan Szenberg
Włodzimierz Wala
DS
MP
13
19
51.956
31.11110
13019
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
5
4
51.916
32.01318
04108
Stanisław Gołębiowski
Przemysław Janiszewski
DS
MA
24
21
51.765
33.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
51.645
34.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
SW
SW
18
17
51.354
35.02934
11319
Krzysztof Kujawa
Przemysław Zawada
SL
MA
19
19
51.304
36.16903
17935
Roman Madej
Ryszard Rosikiewicz
MP
DS
2.5
2
51.153
37.08182
01749
Paweł Kowalczewski
Maciej Wręczycki
DS
DS
9
15
50.973
38.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
50.752
39.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
2.5
2.5
50.732
40.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
50.671
41.13438
11903
Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
SL
MA
11
9
50.261
42.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
11
24
50.111
43.12272
06845
Anna Makarewicz
Tomasz Paluchowski
MA
MA
4
13
50.071
44.02666
07341
Andrzej Hycnar
Ireneusz Kowalczyk
PK
SL
13
21
49.951
45.01030
01128
Marek Cyrkiel
Roman Opaliński
PK
PK
12
18
49.831
46.02894
07722
Krzysztof Czul
Janusz Wesołowski
PK
PK
18
13
49.811
47.02775
02819
Małgorzata Praszałowicz
Halina Święch
MP
MP
5
7
49.711
48.16645
15511
Piotr Jasiński
Kacper Kopka
MA
MA
5
5
49.661
49.02672
02820
Stanisław Jaśkiewicz
Józef Tokarz
MP
MP
7
7
49.561
50.19601
19366
Jan Surdej
Piotr Szewczyk
MP
MP
1
0.5
49.551
51.06551
07431
Jacek Ciechomski
Marek Witek
SW
SL
19
21
49.251
52.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
LU
LU
12
7
49.041
53.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
4
9
48.961
54.10608
02722
Barbara Bobrzyńska
Barbara Lesiecka
MP
MP
4
7
48.891
55.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
4
7
48.581
56.13709
08979
Grzegorz Głasek
Krzysztof Jassem
SW
DS
9
24
48.471
57.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
48.411
58.02760
06355
Jerzy Pasich
Lech Warwocki
MP
LD
7
9
48.361
59.17911
14626
Łukasz Baniak
Mateusz Dominik
MP
MP
1.5
2
48.211
60.05670
05675
Andrzej Kozikowski
Mariusz Kraśnicki
LD
LD
13
9
48.111
61.02727
02833
Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
MP
MP
13
12
47.921
62.03389
10219
Leszek Niemiec
Jacek Stokowacki
SL
SL
13
5
47.891
63.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
OP
5
19
47.641
64.02836
02846
Stanisław Waśko
Ryszard Woliński
MP
MP
9
12
47.591
65.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
2
47.331
66.16262
16524
Antoni Machowski
Paweł Zalecki
MP
MP
0
0.5
45.541
67.09422
02793
Marek Adamczyk
Paweł Skałacki
MP
MP
7
7
45.111
68.10601
15757
Grzegorz Latała
Marcin Wilczyński
MP
MP
3
5
44.871
69.19119
19118
Robert Czeryna
Elżbieta Powązka
MP
MP
0
0
44.811
70.17907
18916
Lech Adamus
Patryk Mrukot
MP
MP
1.5
1
44.281
71.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
3
4
43.731
72.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
43.731
73.05730
07543
Wiesław Niciński
Przemysław Teleszyński
LD
LD
13
13
43.471
74.03096
19371
Konrad Ciborowski
Magdalena Fornal
MP
MP
11
0
42.651
75.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
SL
SL
11
5
42.041
76. 
 
Joel Aasmae
Marko Tenn
EST
EST
6
6
41.921
77.14288
14226
Jan Prajsnar
Zbigniew Przeginiak
MP
MP
3
4
41.221
78.16585
16000
Adam Pigulski
Szymon Superson
DS
MP
2.5
2.5
41.161
79.02741
16709
Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
MP
MP
7
3
40.161
80.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
39.171
81.14585
17543
Anna Burda
Zdzisław Burda
MP
MP
2.5
1.5
38.941
82.17528
17409
Dominik Rajtar
Rafał Skalny
MP
MP
2
1.5
36.071

Łącznie 1538 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/kwb/bar/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-05-23 g.09:58:19 (0.3597/174) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.