Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4275/23760 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Finały wojewódzkie 62. Mistrzostw Polski Par Open
Finał wojewódzki MPP Open - SL
niedziela, 31 marca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.05307
07431
Zbigniew Papierniak
Marek Witek
SL
SL
13
21
61.2180
2.03444
11421
Jerzy Prijma
Wojciech Wnętrzak
SL
SL
5
2.5
57.6672
3.07341
03464
Ireneusz Kowalczyk
Adam Robak
SL
SL
21
13
57.2262
4.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
56.6952
5.07271
03497
Adrian Bakalarz
Jerzy Skwark
SL
SL
7
15
55.2742
6.03034
12846
Andrzej Bacik
Andrzej Hermansdorfer
SL
SL
9
7
54.3331
7.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
54.1320
8.03266
03562
Stefan Kowalczyk
Jerzy Ujma
SL
SL
18
12
53.6317
9.09835
03300
Tomasz Kłys
Tomasz Kuś
WP
SL
5
7
52.5414
10.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
52.2311
11.15349
03616
Roman Muszyński
Rudolf Zając
SL
SL
2
11
51.728
12.16272
17664
Artur Głowacki
Tadeusz Kois
SL
SL
2.5
2
51.456
13.03455
03554
Jerzy Radomski
Krzysztof Tomsia
SL
SL
12
9
50.894
14.03345
18890
Zbigniew Mącior
Vasil Valchev
SL
ZP
18
4
50.082
15.15746
05797
Tomasz Pawełczyk
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
3
5
49.971
16.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
49.461
17.03199
03489
Zbigniew Hylaszek
Zygmunt Sienicki
SL
SL
7
13
49.331
18.13411
16585
Michał Kaleta
Adam Pigulski
SL
DS
4
2.5
48.871
19.16475
03532
Andrzej Staszek
Edwin Szenkelbach
SL
SL
7
11
48.801
20.03185
03389
Zbigniew Guła
Leszek Niemiec
SL
SL
13
13
48.591
21.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
48.431
22.15120
03529
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
7
48.241
23.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
46.941
24.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
43.621
25.12515
12516
Tadeusz Parylak
Janusz Szwajkosz
SL
SL
5
3
43.531
26.15974
07422
Bogdan Bialik
Stanisław Waliczek
SL
SL
2.5
4
43.361
27.14848
13016
Stanisław Gęga
Janusz Wacławczyk
SL
SL
2.5
2
41.851
28.09952
09818
Stanisław Drabczyk
Henryk Grządziel
SL
SL
5
13
41.771
29.08716
09787
Jerzy Niemiec
Jan Synowiec
SL
SL
5
4
41.621

Łącznie 872 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://slzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-23 g.10:21:26 (0.2330/68) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.