Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4343/24038 turniej par

szczegóły imprezy

40. Błękitna Wstęga Odry
III Mityngowy Turniej Par im. Leszka Chrzanowskiego
sobota, 25 maja 2019r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.01234
01632
Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
DS
DS
9
5
65.1747
2.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
65.0145
3.06382
03003
Maciej Dobrzyński
Hubert Urban
SW
SW
7
7
63.9142
4.07725
18890
Grzegorz Superson
Vasil Valchev
MP
ZP
12
4
62.5940
5.05611
09138
Dominik Filipowicz
Danuta Kazmucha
DS
WM
21
17
62.2138
6.08182
01749
Paweł Kowalczewski
Maciej Wręczycki
DS
DS
9
15
62.1236
7.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
9
61.5434
8.01288
13828
Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
DS
DS
12
5
60.9632
9.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
SW
MA
21
18
60.9130
10.01397
02934
Piotr Korecki
Krzysztof Kujawa
LB
SL
7
19
60.0728
11.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
59.6426
12.06554
01272
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
DS
DS
19
12
59.5124
13.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
4
4
58.8422
14.01297
15632
Mirosław Fechner
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
7
2.5
58.5920
15.06672
05670
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
LD
LD
13
13
58.5918
16.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
57.9616
17.07052
12450
Edmund Czubak
Katarzyna Dufrat
MA
MP
11
15
56.7514
18.05739
05386
Robert Nowicki
Paweł Siwiński
WP
LB
15
12
56.3412
19.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
5
5
55.9610
20.08188
01599
Robert Księżopolski
Maciej Rochowicz
DS
DS
4
5
55.8110
21.13438
13060
Rafał Marks
Dominika Ogłoblin
SL
WP
11
4
54.889
22.04535
11296
Dariusz Bogucki
Artur Pomarański
ZP
LU
15
5
54.809
23.04198
04360
Adolf Bocheński
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
13
13
54.739
24.04958
18251
Tomasz Dorobek
Elżbieta Lis
DS
DS
4
2
54.478
25.17721
16645
Jakub Bazyluk
Piotr Jasiński
MA
MA
3
5
54.258
26.15614
15615
Bernd Gahntz
Waldemar Pietrasiewicz
LB
LB
0.5
2.5
54.118
27.13065
01402
Anna Jankowska
Lech Kostecki
DS
DS
4
5
53.937
28.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
53.467
29.09357
02806
Arkadiusz Majcher
Wojciech Strzemecki
PK
MA
9
21
53.407
30.19987
15040
Raffael Braun
Thomas Gotard
DS
WP
0
5
52.936
31.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
MA
7
12
52.806
32.05585
07080
Stanisław Ciach
Tomasz Freitag
OP
WP
4
5
52.775
33.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
13
7
52.555
34. 
 
Petr Bahnik
Eva Bahnikova
CZE
CZE
6
6
52.475
35.01223
12320
Cathy Bałdysz
Sophia Bałdysz
DS
DS
19
5
52.324
36.10495
10501
Łukasz Rokita
Ireneusz Szulc
DS
DS
4
5
52.284
37.14885
02013
Marcin Dobrowolski
Andrzej Jeleniewski
WP
ZP
7
18
52.194
38.18897
18899
Kornel Krawiec
Jan Pytel
DS
DS
1.5
1.5
51.143
39.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
11
51.133
40.07667
07617
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
MP
MP
9
12
50.873
41.08519
02827
Jacek Młyńczyk
Marek Urbański
MP
LB
13
13
50.552
42.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
50.552
43.02913
07491
Edmund Jas
Tadeusz Sobota
SW
SW
7
7
50.372
44.06128
06129
Andrzej Wasylko
Piotr Wasylko
ZP
ZP
7
12
49.801
45.07271
03206
Adrian Bakalarz
Maciej Janeczko
SL
MP
7
7
49.681
46.01373
01641
Andrzej Kaźmierczak
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
12
12
49.471
47.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
49.371
48.17843
16898
Mariana Hernandez
Maciej Kędzierski
MA
MP
2
4
49.021
49.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
13
4
49.011
50.05944
12006
Adam Hintertan
Danuta Krupnik
PD
MA
12
7
48.781
51.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
DS
9
7
48.521
52.01283
01311
Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
DS
DS
12
12
48.141
53. 
18189
Krzysztof Gołąbek
Marcin Marcinkowski
-
DS
0
1.5
48.061
54.13709
07431
Grzegorz Głasek
Marek Witek
SW
SL
9
21
47.961
55.19985
19986
Florian Alter
Sibrand van Oosten
DS
DS
0
0
47.921
56.14454
09654
Marcin Motykiewicz
Lilianna Szatańska
DS
DS
4
3
47.681
57.18221
03096
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
11
47.481
58.05656
05880
Andrzej Kaźmierczak
Marcin Zbroja
LD
LD
5
5
47.291
59.05059
04829
Stanisław Janik
Marek Pietrzak
LB
PM
13
5
47.241
60.01269
08177
Aleksander Czajka
Wiesław Kubiński
DS
DS
7
5
46.991
61.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
2.5
2.5
46.741
62.17775
17539
Maciej Betliński
Kacper Kuflowski
DS
MP
2
2.5
46.731
63.06556
06559
Sylwester Cieślak
Tadeusz Cymbalista
MA
DS
12
4
46.681
64.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
5
5
46.671
65.05242
12362
Ewa Knapik
Justyna Stachowiak-Kluz
WP
WP
5
7
46.661
66.01286
01345
Maciej Dorabiała
Maciej Hutyra
DS
DS
9
7
46.081
67.18284
16971
Aleks Bukat
Paweł Świątkowski
DS
DS
2
1.5
45.801
68.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
7
4
45.411
69.12927
17030
Adam Waszkiewicz
Anna Zaręba
DS
MA
4
3
45.001
70.18671
13830
Dariusz Gwiazda
Tadeusz Szczęch
DS
DS
1
2
44.561
71.01381
13122
Piotr Klubiński
Sławomir Zagórski
DS
DS
9
3
44.441
72.17834
16585
Alicja Myśliwiec
Adam Pigulski
DS
DS
1.5
3
44.291
73.01224
01662
Marek Bałdysz
Tomasz Struzik
DS
DS
13
5
44.111
74.16434
15120
Beata Madej
Agnieszka Pietrzyk
SL
SL
3
7
43.921
75.10479
01608
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
DS
DS
4
5
43.431
76.12382
12383
Zygmunt Adamski
Andrzej Chodowski
DS
DS
2
2
43.231
77.18896
19189
Jakub Franczak
Zofia Trojan
DS
DS
1.5
0.5
43.211
78.08170
01458
Marian Ganicz
Wojciech Lubas
DS
DS
3
5
43.141
79.17545
18066
Franciszek Kurlit
Michał Stasik
MP
MP
2.5
2
41.931
80.16903
17935
Roman Madej
Ryszard Rosikiewicz
MP
DS
2.5
2.5
40.301
81.12272
06845
Anna Makarewicz
Tomasz Paluchowski
MA
MA
4
13
40.181
82.17544
17789
Łukasz Kasperczyk
Sebastian Zimorski
MP
DS
2
1.5
40.071
83.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
39.761
84.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
LU
4
7
39.301
85.10301
01724
Andrzej Sobina
Jerzy Więcławski
DS
DS
3
4
39.261
86.19409
01215
Marzena Artmańska
Dariusz Artmański
DS
DS
0.5
5
38.771
87.01352
01554
Bernard Jadczak
Janusz Pawlicki
DS
DS
9
5
38.741
88.02671
07473
Ryszard Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
36.321
89.18493
18068
Jarosław Chłądowicz
Teresa Lubas
DS
DS
1.5
1
34.871
90.01865
06973
Andrzej Pawlak
Piotr Tuszyński
OP
LB
17
24
32.421
91. 
 
Maria Huzar
Patrycja Januszewska
-
-
0
0
30.881

Łącznie 1436 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp/wroclaw/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-16 g.15:31:15 (0.3064/192) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.