Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4356/24080 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Maj 2019
Warmińsko-Mazurski WZBS
WM Lok- maj

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.04179Paweł AbramskiWM524
2.04186Janina BakułaWM517
3.04021Henryk BałtronowiczWM29
4.13762Stanisław BaraszkiewiczWM0.511
5.04189Tadeusz BastekWM44
6.04183Janina BiałaWM215
7.04194Wiesław BielskiWM33
8.04195Filip BieńkowskiWM526
9.01056Grażyna BlechWM0.523
10.04400Jerzy BludauWM420
11.04198Adolf BocheńskiWM1312
12.04265Stanisław CharunWM311
13.07578Jan ChodkiewiczWM412
14.04212Mirosław CichockiWM193
15.02008Danuta CieniewskaWM114
16.04216Andrzej CieślukWM51
17.10350Zdzisław CimaszkiewiczWM49
18.01248Janusz CiszakWM02
19.04219Aleksander CydejkoWM55
20.04720Paweł CzacharowskiWM1.515
21.08345Piotr CzechowiczZP23
22.08344Jerzy CzeszewskiZP46
23.04223Arkadiusz ĆwirkoWM310
24.04782Tadeusz DąbrowskiWM11
25.04229Mirosław DoroszukWM917
26.04231Zygmunt DukWM418
27.04233Andrzej DzikowskiWM42
28.04235Marek FalkowskiWM44
29.04237Zdzisław FalkowskiWM522
30.04784Marian GórskiWM11
31.04261Lech GrabskiWM729
32.08802Robert GradWM410
33.04299Tadeusz GrochowskiWM32
34.04275Mirosław GrodzkiWM529
35.04263Romuald GrudzińskiWM517
36.07575Marian GrzybWM26
37.04438Alina GudeckaWM2.521
38.04791Andrzej GumiennyWM14
39.04267Stanisław HartwigWM2.53
40.11951Piotr JackiewiczSL1.51
41.04279Jan JaniakWM77
42.04280Henryk JankowskiWM413
43.04281Leonard JanuszkoWM417
44.14397Anna JaskowiakWM29
45.04284Leonard JaskowiakWM1244
46.04287Jan JeglińskiWM529
47.04294Józef KamińskiWM918
48.04303Roman KierznowskiWM2112
49.04306Ryszard KłusowskiWM761
50.04668Zbigniew KolańskiWM31
51.04310Lucjan KołodziejczykWM111
52.13756Zygmunt KonkelWM23
53.14444Edward KończakWM35
54.04314Sylwester KościńskiWM111
55.04315Jakub KowalczykWM529
56.06277Janusz KowalówkaWM51
57.07565Zbigniew KozakiewiczWM36
58.13763Tadeusz KrajewskiWM32
59.04777Robert KrólakWM120
60.04325Lucyna KrutelewiczWM43
61.04327Józefa KrzemieńskaWM527
62.04328Wiesław KrzemieńskiWM1267
63.04329Zbigniew KrzepkowskiWM54
64.01164Wojciech KrzyszczakWM05
65.04332Kazimierz KulasWM715
66.04317Zdzisław KurkowskiWM1.55
67.03636Mieczysław LebieckiWM216
68.03656Marian LemechaWM1.513
69.04345Tomasz LisicaWM726
70.14407Tadeusz LisowskiWM1.56
71.03030Zbigniew ListewnikWM1.53
72.01371Tomasz LubeckiWM02
73.04347Henryk ŁakomskiWM1215
74.04351Piotr ŁożyńskiWM422
75.04352Dariusz ŁuczakWM418
76.12235Mieczysław MaciążekWM39
77.04647Krystyna MackiewiczWM14
78.14401Mirosław MakuchWM328
79.04364Piotr MazurWM541
80.04365Krzysztof MichalczykWM1268
81.04374Marek MokrzyckiWM311
82.04377Józef NaróćWM43
83.04030Marek NasiłowskiWM2.512
84.04378Adam NelkowskiWM31
85.04380Stanisław NiedźwieckiWM315
86.04381Dariusz NowakWM23
87.01225Iwona NowakWM03
88.01226Wojciech NowakWM03
89.03314Waldemar OrłowskiWM116
90.04152Leszek OstrowskiWM217
91.04808Krzysztof PękałaWM2.523
92.04402Ryszard PichlaWM76
93.01136Jan PierzkałaWM215
94.04677Barbara PietruszkaWM1.522
95.04404Wiesław PietrzakWM536
96.04405Krzysztof PikusWM1915
97.04795Ryszard PiotrowiczWM110
98.04634Grażyna PiszczekWM19
99.04625Wiesław PiszczekWM05
100.15194Halina PodleckaWM239
101.15195Wiesław PodleckiWM2.518
102.04413Grzegorz ProbolaWM1116
103.04416Bernard PszczołaWM1122
104.04017Iwona PuczyłowskaWM2.517
105.04422Zdzisław RatajczakWM410
106.04427Edmund ReczugaWM785
107.04429Patryk ReszczyńskiWM523
108.09037Mirosław RoeslerWM1179
109.04430Jan RogowskiWM1874
110.03309Hanna RohdeWM1.514
111.03311Krzysztof RohdeWM1.514
112.04435Jan RomotWM111
113.04530Jan RutkowskiWM0.53
114.01139Irena SadurskaWM014
115.01169Waldemar SadurskiWM015
116.09462Marek SerdyńskiWM21
117.01163Andrzej SkoczylasWM07
118.04450Władysław SkowrońskiWM716
119.12668Lech SkwarżyńskiWM2.51
120.04441Marek SłowikowskiWM416
121.04146Ryszard SochaWM35
122.14395Grzegorz SowulWM19
123.04463Jan StańczakWM910
124.04469Tomasz StopierzyńskiWM527
125.04130Ryszard SuderWM1.56
126.01117Jerzy SzczepańskiWM0.531
127.01218Andrzej SzycWM02
128.11761Krzysztof TekielskiWM2.52
129.04556Marek TorebkoWM1.52
130.04490Andrzej TutajWM59
131.04491Ewa TutajWM515
132.08592Jerzy UsckiWM1.51
133.01616Roman WalaszkowskiWM07
134.04025Jan WardaWM1.57
135.04494Zenon WawerWM525
136.03036Ryszard WieczorekWM18
137.15620Edward WojewodaWM2.528
138.04171Czesław WojniuszWM2.517
139.04509Janusz WróblewskiWM922
140.04511Lidia WrzosekWM539
141.10335Sławomir WrzosekWM1166
142.12090Zbigniew ZiembaWM43
143.04519Mirosław ZomkowskiWM1142
144.04520Jan ŻakWM2.512

Łącznie 2223 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.mm.pl/~mikolajzelku/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-21 g.13:56:38 (0.2919/154) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.