Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4386/24301 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** O Puchar Wójta Gminy Ciechanów
OTP** o puchar Wójta Gminy Ciechanów
niedziela, 7 lipca 2019r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06233
13904
Marian Rutkowski
Jerzy Sadowski
MA
WM
5
4
61.65100II
II
2.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
11
58.8692III
III
3.04319
04347
Dariusz Kozłowski
Henryk Łakomski
WM
WM
12
12
55.8185III
III
4.12012
06845
Jacek Koter
Tomasz Paluchowski
MA
MA
5
13
55.7979 
 
5.16440
16439
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
WM
WM
3
3
55.6772 
 
6.14255
13696
Marcin Skurzyński
Tomasz Wiśniewski
MA
MA
2.5
3
55.4266 
 
7.11899
08271
Dominik Głowacki
Adam Karczmarz
WM
WM
2.5
5
55.3759 
 
8.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
55.3653 
 
9.04261
04509
Lech Grabski
Janusz Wróblewski
WM
WM
7
9
55.3146 
 
10.17082
17083
Maciej Boczar
Paweł Płocki
MA
MA
4
3
55.2640 
 
11.02507
02519
Grzegorz Kułak
Bartosz Matras
LU
LU
13
7
54.7733 
 
12.17509
06251
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
MA
MA
1.5
4
54.6827 
 
13.08950
06185
Iwona Czajka
Sławomir Grabowski
MA
MA
9
5
54.6320 
 
14.07555
17363
Stanisław Stachlewski
Janusz Tomaszczuk
MA
MA
9
2.5
54.3019 
 
15.10191
06661
Artur Duczmalewski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
4
9
54.2518 
 
16.04682
04696
Jacek Piotrowski
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
54.1517 
 
17.06165
06225
Dariusz Biedrzycki
Wojciech Palmowski
MA
MA
7
9
54.0316 
 
18.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
53.4315 
 
19.15352
15032
Michał Maszenda
Rafał Maszenda
MA
MA
3
4
52.9714 
 
20.04043
16829
Mirosław Liszewski
Tomasz Zaleski
PD
PD
9
5
52.5413 
 
21.06506
18061
Stefan Berwid
Andrzej Chyliński
MA
MA
3
1.5
52.4312 
 
22.06186
11900
Sławomir Grędziński
Dawid Kołodziejski
WM
WM
7
2.5
52.3910 
 
23.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
52.359 
 
24.06689
11191
Andrzej Kondeja
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
52.258 
 
25.03003
15916
Hubert Urban
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
7
4
51.747 
 
26.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
51.706 
 
27.06813
06940
Krzysztof Najda
Sylwester Sommer
MA
MA
5
5
51.235 
 
28.08970
08428
Bogusław Pawszak
Krzysztof Sokół
MA
MA
12
4
51.094 
 
29.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
50.963 
 
30.06162
13888
Krzysztof Bartosiewicz
Edward Menderski
MA
MA
5
1
50.912 
 
31.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
50.691 
 
32.06221
06255
Grzegorz Nowiński
Paweł Wróblewski
MA
MA
2.5
2.5
50.671 
 
33.06526
07053
Waldemar Burakowski
Krzysztof Gołaś
MA
MA
15
5
50.371 
 
34.14608
10226
Irena Ulatowska
Bogdan Ulatowski
MA
MA
2
2
50.171 
 
35.16229
16230
Anna Leśniewska
Andrzej Rywocki
KP
KP
3
3
49.611 
 
36.10674
16368
Grzegorz Górecki
Stanislaw Holtyn
MA
MA
4
2
49.451 
 
37.13920
06175
Wojciech Adamkiewicz
Kazimierz Dobrzyniecki
MA
MA
4
5
49.391 
 
38.16456
16707
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
MA
4
2.5
49.131 
 
39.18419
14539
Tomasz Gellert
Bronisław Kamiński
MA
MA
1.5
3
48.861 
 
40.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
2.5
3
48.651 
 
41.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
12
11
48.401 
 
42.06332
07901
Michał Kilanowski
Rafał Łuczak
MA
MA
5
4
48.361 
 
43.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
48.231 
 
44.13503
09707
Mariusz Krzemieniewski
Janusz Marszałkiewicz
MA
MA
2
3
46.611 
 
45.06512
06513
Jerzy Boczar
Maria Boczar
MA
MA
5
4
45.801 
 
46.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
4
4
45.751 
 
47.06854
06872
Janusz Pietrzak
Kazimierz Puczyński
MA
MA
5
13
45.461 
 
48.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
4
21
44.941 
 
49.13908
13903
Jerzy Cichowski
Bogdan Jaskulski
MA
MA
1.5
4
44.911 
 
50.16803
16655
Dariusz Kosiorek
Tadeusz Szczepański
LD
MA
2
2
44.751 
 
51.10447
16461
Mikołaj Komorowski
Sławomir Rokicki
MA
MA
2.5
2.5
43.951 
 
52.17640
15582
Marek Chylewski
Tomasz Kozłowski
MA
MA
1.5
3
43.711 
 
53.06721
18603
Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
MA
MA
7
1.5
43.551 
 
54.13622
06240
Mirosław Łopaciuk
Stanisław Siwek
MA
MA
5
7
43.211 
 
55.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
1
1
43.031 
 
56.18028
18029
Andrzej Mazur
Jan Milewski
MA
MA
1.5
1.5
41.241 
 
57.06218
06248
Andrzej Niewiadomski
Hilary Ślesicki
MA
WP
5
4
41.171 
 
58. 
16082
Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
-
MA
0
2
40.781 
 
59.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
40.181 
 
60.14607
09711
Aleksandra Odachowska
Marian Odachowski
MA
MA
2
2
38.301 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1960 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-17 g.03:32:05 (0.3002/130) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.