Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4401/24482 turniej par

szczegóły imprezy

59. Kongres Bałtycki
59th Bridge Baltic Congress
V Otwarty Turniej Par
czwartek, 8 sierpnia 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.18197
 
Andrzej Knap
Alan Maddock
PK
ESP
5
6
64.9047
2.12899
13174
Michał Wróbel
Ryszard Zwolak
SL
SL
7
4
63.0244
3.04242
04588
Andrzej Fronczak
Sławomir Henclik
WM
PM
18
18
61.8741
4.04760
12263
Antoni Adamiec
Anna Jaguszewska
PM
MA
4
4
61.8438
5.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
60.7236
6.01318
14782
Stanisław Gołębiowski
Jakub Patreuha
DS
DS
24
5
60.6933
7.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
15
13
59.6930
8.14783
04852
Patryk Patreuha
Marta Sikora
DS
PM
5
4
58.7728
9.18699
07431
Piotr Ciszak
Marek Witek
LD
SL
1.5
21
57.1025
10.05242
05246
Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
5
4
56.7122
11.05084
12503
Tadeusz Kaczanowski
Wojciech Uszynski
ZP
MA
19
13
56.1820
12.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2
2
54.9817
13.08979
11550
Krzysztof Jassem
Piotr Marcinowski
DS
DS
24
11
54.8714
14. 
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
GER
PM
6
19
54.8112
15.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
54.6010
16.05111
14728
Wit Klapper
Kamil Nowak
SL
MA
21
13
54.249
17.08166
06577
Renata Dancewicz
Zygmunt Dumała
MA
MA
7
5
54.039
18.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
53.498
19.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
WP
13
11
52.798
20.17721
15511
Jakub Bazyluk
Kacper Kopka
MA
MA
3
7
52.247
21.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
52.087
22.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
2.5
51.836
23.01272
05822
Marek Czerepak
Tomasz Spodenkiewicz
DS
LD
12
13
51.716
24.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
4
5
51.706
25. 
 
Ashley Bach
Arlene Dalley
NZL
AUS
24
6
51.565
26.17495
17494
Robert Barankiewicz
Aleksander Zatke
LD
LD
2.5
2
51.545
27.04261
04509
Lech Grabski
Janusz Wróblewski
WM
WM
7
9
51.354
28.03696
03992
Leszek Falkowski
Roman Wachowiak
KP
KP
13
18
51.064
29.05059
12272
Stanisław Janik
Anna Makarewicz
LB
MA
13
5
51.003
30.14145
09555
Katarzyna Abratkiewicz
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
3
4
50.883
31.04143
16829
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
5
50.462
32.06488
18347
Wiesław Andruk
Lidia Chłąd
MA
PM
9
2
50.132
33.04797
04818
Ryszard Konopka
Krzysztof Materek
PM
PM
12
2.5
49.861
34.11591
06689
Tadeusz Bożek
Andrzej Kondeja
MA
MA
5
13
49.331
35.11809
15802
Krzysztof Mielnik
Adam Suchodolski
PM
PM
9
4
49.211
36.01066
02760
Andrzej Janda
Jerzy Pasich
PK
MP
5
7
48.961
37. 
11936
Kennet Christiansen
Ervin Otvosi
DEN
PM
6
9
48.701
38.04660
04696
Marek Niesłuchowski
Antoni Sękowski
PM
PM
5
18
48.531
39.07052
17361
Edmund Czubak
Marta Makarewicz
MA
MA
11
4
48.031
40.02671
07501
Ryszard Jaśkiewicz
Jan Styczyński
MP
SL
11
5
47.781
41.06822
12680
Anna Nosalska
Michał Wróblewski
PM
PM
7
4
47.771
42.02666
12634
Andrzej Hycnar
Monika Sautaux
PK
KP
13
5
47.601
43.06556
05996
Sylwester Cieślak
Zbigniew Lasocki
MA
ZP
12
12
47.571
44.14650
13698
Dmitry Kamlyuk
Dmitry Khodkov
PD
PD
2
2.5
47.481
45.12709
08946
Katarzyna Perkowska
Małgorzata Sokołowska
MA
LD
1.5
4
47.451
46.06321
07102
Leszek Dzieńkowski
Jacek Omelańczuk
MA
LD
7
4
47.141
47.05691
07544
Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
LD
LD
18
13
46.941
48.03650
03999
Tomasz Borucki
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
5
5
46.591
49. 
 
Wojciech Kowalski
Henryk Nowak
-
CAN
0
6
46.351
50.05675
07543
Mariusz Kraśnicki
Przemysław Teleszyński
LD
LD
9
13
46.331
51.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
13
13
45.941
52.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
45.881
53.06507
10930
Wojciech Biegajło
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
13
5
45.811
54.06815
13882
Piotr Nawrocki
Agnieszka Wiankowska
MA
PM
19
4
45.691
55.02157
17030
Paweł Szymonik
Anna Zaręba
LU
MA
7
3
45.241
56.01323
08859
Rafał Gregorowicz
Krzysztof Lewandowski
SL
DS
3
7
45.161
57.10698
19383
Katarzyna Liszewska
Jacek Liszewski
MA
PM
0
0.5
44.761
58.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
2.5
44.711
59.02580
17593
Agata Kowal
Kinga Kowal
MP
MP
7
2
44.491
60.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2.5
3
44.261
61.19384
 
Leszek Ekert
Maciej Raczkiewicz
PM
-
3
0
42.601
62.19904
19648
Arkadiusz Czarkowski
Wojciech Paupa
PM
PM
0
0
42.011
63.17916
16623
Kajetan Gościański
Wojciech Ligman
WP
PM
2
2
41.601
64.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
0.5
13
41.171
65.03168
15120
Roman Goszcz
Agnieszka Pietrzyk
SL
SL
5
7
40.171
66. 
 
David Dunne
Sheila Kelly
IRE
IRE
6
6
39.741
67.18849
17210
Andrzej Piwakowski
Olgierd Zieliński
PM
PM
0
0.5
38.251
68.13623
18901
Robert Kras
Grzegorz Kujawiński
PM
PM
2
1.5
35.981

Łącznie 1094 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-12 g.23:20:08 (0.3400/146) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.