Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4412/24603 turniej teamów
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

47. Grand Prix Warszawy
47th Grand Prix of Warsaw
Kongresowy Turniej Teamów do 5 WK
sobota, 31 sierpnia 2019r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.17082
06512
06513
14967
Maciej Boczar
Jerzy Boczar
Maria Boczar
Tomasz Sadowski
MA
MA
MA
MA
4
5
4
2
117.005025
2.10930
11591
13622
10928
Zbigniew Niedziałkowski
Tadeusz Bożek
Mirosław Łopaciuk
Robert Niedziałkowski
MA
MA
MA
MA
5
5
5
5
116.164322
3.10455
10017
16369
06363
Mirosław Andrzejczak
Paweł Babecki
Jarosław Malarski
Andrzej Tybura
LD
LD
LD
LD
4
5
2.5
5
115.703719
4.17640
12266
12968
17232
Marek Chylewski
Marek Drukier
Andrzej Piesiewicz
Andrzej Szlachta
MA
LD
MA
MA
1.5
5
5
2
111.703116
5.16065
16380
17967
16069
Konrad Majewski
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
Łukasz Trendak
MA
MA
MA
MA
3
4
2
4
110.352513
6.08271
15352
15032
10056
Adam Karczmarz
Michał Maszenda
Rafał Maszenda
Piotr Nowicki
WM
MA
MA
MA
5
4
4
5
103.681910
7.17361
16544
16716
17030
Marta Makarewicz
Hanna Ciuńczyk
Lena Ostrowska
Anna Zaręba
MA
MA
MA
MA
4
3
4
3
103.66137
8.18899
18897
18724
15480
Jan Pytel
Kornel Krawiec
Piotr Wierzbicki
Krystian Woliński
DS
DS
MA
MA
1.5
1.5
1.5
1.5
103.33105
9.07043
06562
09020
07802
04161
Sandra Różańska
Maciej Czajkowski
Kazimierz Grzeszkowiak
Włodzimierz Karłowicz
Bartosz Mer
MA
MA
MA
MA
MA
3
4
4
5
4
98.6695
10.13941
18011
14255
13696
Piotr Łukianiuk
Filip Parol
Marcin Skurzyński
Tomasz Wiśniewski
MA
MA
MA
MA
2.5
3
2.5
3
98.1684
11.14480
10880
09666
10879
Krzysztof Duwe
Tadeusz Czekalski
Mateusz Gackowski
Łukasz Sepczyński
MA
LD
MA
MA
2
1.5
4
2.5
95.6374
12.12920
13134
16616
12423
Sławomir Sulima
Janusz Goławski
Paweł Sankowski
Cezary Wolski
MA
MA
MA
MA
5
5
2.5
4
95.5063
13.09734
06332
07901
06813
Krzysztof Kowalczyk
Michał Kilanowski
Rafał Łuczak
Krzysztof Najda
MA
MA
MA
MA
4
5
4
5
94.6353
14.17854
06702
14417
17207
Dariusz Krakowiak
Janusz Kowalczyk
Maciej Mosakowski
Jerzy Oleksiewicz
MA
MA
MA
MA
2.5
5
2.5
2.5
94.5542
15.11594
11588
13253
11595
Waldemar Wieremiejczyk
Jacek Gajda
Wojciech Marcinkiewicz
Dariusz Wojna
MA
MA
MA
MA
2
2.5
2
2.5
93.8432
16.16707
16888
16372
16456
Piotr Trębski
Ireneusz Liberadzki
Tadeusz Osiecki
Sylwester Sokół
MA
MA
MA
LD
2.5
2.5
2.5
4
92.7521
17.08543
18480
16874
18076
Marek Jaroszkiewicz
Witold Jochym
Jacek Lech
Wiesław Olszewski
MA
MA
MA
MA
2.5
2
2
2
92.0911
18.14479
13240
14001
17965
Maciej Plichta
Gracjan Konieczny
Adrian Macielak
Mikołaj Wyspiański
MA
MA
MA
MA
2
2
2
1.5
87.3411
19.18774
19071
18860
18996
Ewa Orłowska
Wojciech Gajzler
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
MA
MA
2
1
1
1
83.3911
20.06729
06686
15503
06928
Małgorzata Skonieczna
Adam Kolipiński
Antoni Siemiński
Joanna Skonieczna
MA
MA
MA
MA
0.5
1.5
0
0
82.0211
21.18354
14971
14973
16068
18319
Małgorzata Buduła
Bartosz Ćwiek
Piotr Duszak
Konrad Paluszek
Rafał Przybysz
MA
MA
MA
MA
MA
2
3
2.5
2
2.5
81.7011
22.11593
17675
17659
17837
Anna Sencerz
Janusz Królikowski
Jerzy Noworol
Mirosław Zawiślak
MA
MA
MA
MA
2.5
2.5
1.5
2.5
81.3611
23.10709
14529
15263
18209
Piotr Frankowski
Ireneusz Cybulski
Andrzej Rzechuła
Zbigniew Wyziński
LU
MA
MA
OP
4
3
2.5
1.5
80.7211
24.18858
12432
19484
18382
Michał Frączek
Anna Frączek
Urszula Staniszewska
Jakub Urbanowicz
MA
MA
MA
MA
1.5
1
1
2
78.3811
25.19080
17554
17725
19637
Jan Szewczyk
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
Piotr Okonek
MA
MA
MA
MA
1.5
2
2
1.5
78.3511
26.06990
17155
15261
07928
Urszula Górecka-Wideryńska
Sławomir Bąk
Mirosław Krasowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
MA
MA
3
4
2.5
4
77.7911
27.15199
06724
15200
07859
Marcin Purta
Paweł Kubacki
Małgorzata Purta
Maciej Urbaniak
MA
MA
MA
MA
2
5
2
3
73.5511
28.19663
17498
17497
17479
Ewa Wawrowska
Stefan Andrejas
Zbigniew Kornet
Janusz Wawrowski
MA
MA
MA
MA
1
1.5
0.5
4
73.2611
29.15156
10212
10507
13463
Hanna Probola
Andrzej Terszak
Igor Terszak
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
MA
MA
2.5
5
4
3
70.7311
30.09710
18507
19410
18505
Mariusz Mączewski
Andrzej Jarząbek
Artur Królikowski
Tomasz Przegaliński
MA
MA
MA
MA
2
1.5
1
1.5
66.0611
31.18801
17233
18603
20005
Radosław Rozman
Jan Kosieradzki
Mirosława Swoboda
Dariusz Wasilewski
MA
MA
MA
MA
1.5
1.5
1.5
0.5
63.5611
32.06761
17436
16344
17051
Adam Łaszczotko
Dariusz Gelo
Witold Starkiewicz
Jan Wadowski
MA
MA
MA
MA
4
2
2
2
63.4011

Łącznie 1162 punkty PKL, w tym 634 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2019/new_program.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-08-08 g.17:27:52 (0.2619/140) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.