Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4537/24699 turniej par

szczegóły imprezy

OTP** Otwarte Mistrzostwa Mazowsza
Mistrzostwa Mazowsza na impy
piątek, 27 września 2019r., godz. 18:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.05656
05696
Andrzej Kaźmierczak
Igor Łobodziński
LD
LD
5
5
79.1427
2.18354
14728
Małgorzata Buduła
Kamil Nowak
MA
MA
2
13
69.8425
3.10043
10570
Łukasz Kalbarczyk
Wojciech Kaźmierczak
MA
MA
7
12
63.9924
4.06591
20117
Grzegorz Fijałkowski
Andrzej Górniakowski
MA
MA
9
0
46.0022
5.08426
06917
Robert Sadowski
Robert Siedlecki
MA
MA
5
5
38.9820
6.03281
03374
Leszek Krzeczek
Bogusław Mojżesz
SL
SL
7
5
34.2919
7.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
31.9217
8.09357
17030
Arkadiusz Majcher
Anna Zaręba
MA
MA
11
3
30.0215
9.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
28.8114
10.08929
08854
Jan Mazurkiewicz
Joanna Przytycka
MA
MA
9
3
26.2912
11.14532
15436
Krzysztof Makuch
Mariusz Mysłek
MA
WP
4
3
25.2010
12.11591
07053
Tadeusz Bożek
Krzysztof Gołaś
MA
MA
7
5
24.389
13.17361
02157
Marta Makarewicz
Paweł Szymonik
MA
LU
4
7
23.007
14.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1
7
21.586
15.06526
08931
Waldemar Burakowski
Andrzej Fengler
MA
MA
15
5
21.245
16.06618
06710
Marek Gruziel
Tomasz Kozarzewski
MA
MA
3
3
17.875
17.06556
15582
Sylwester Cieślak
Tomasz Kozłowski
MA
MA
12
3
17.735
18.06659
08411
Maciej Kalita
Krzysztof Kobyliński
LD
MA
5
11
17.085
19.10447
13913
Mikołaj Komorowski
Damian Trojnara
MA
MA
2.5
2
16.464
20.13940
14528
Andrzej Łukianiuk
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
15.534
21.19455
19456
Piotr Birecki
Michał Miądlikowski
LD
LD
0
0
14.394
22.03939
04015
Aleksander Skop
Tomasz Woźniak
KP
KP
13
7
13.133
23.06562
09020
Maciej Czajkowski
Kazimierz Grzeszkowiak
MA
MA
4
4
12.783
24.07051
12638
Edward Branicki
Tomasz Branicki
MA
MA
5
3
11.383
25.18605
13379
Krzysztof Bekalarek
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
1.5
4
11.183
26.12012
06845
Jacek Koter
Tomasz Paluchowski
MA
MA
5
13
10.932
27.10105
16859
Robert Głowacki
Ireneusz Grynczewski
MA
MA
13
5
7.922
28.08252
19705
Dariusz Poniatowski
Jan Syska
MA
MA
3
1.5
7.812
29.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
OP
5
19
5.911
30.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
WP
MA
2.5
5
3.941
31.18785
18260
Paweł Sierakowski
Tomasz Wolfke
MA
MA
2.5
2
2.781
32.18756
15871
Henryk Osiński
Stanisław Turlej
MA
MA
1.5
1.5
2.451
33.17951
19344
Jakub Bojanowski
Łukasz Chrzanowski
MA
MA
2
1.5
0.531
34.04793
16140
Krzysztof Kluf
Andrzej Szepczyński
MA
MP
12
4
-0.601
35.06705
12196
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
5
-2.841
36.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
2
12
-3.711
37.06854
06872
Janusz Pietrzak
Kazimierz Puczyński
MA
MA
5
13
-7.301
38.20025
07830
Andrzej Lewandowski
Jerzy Pawelec
MA
MA
0.5
5
-7.591
39.14535
06702
Lesław Klader
Janusz Kowalczyk
MA
MA
4
5
-8.211
40.14971
14967
Bartosz Ćwiek
Tomasz Sadowski
MA
MA
3
2
-8.221
41.06512
06513
Jerzy Boczar
Maria Boczar
MA
MA
5
4
-8.591
42.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
-11.741
43.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2.5
-13.271
44.06904
17738
Lech Sadoś
Witold Żygulski
MA
MA
12
1.5
-13.521
45.19345
10426
Bożena Jacuch
Marek Szakun
MA
MA
1.5
4
-14.641
46.08403
10340
Andrzej Fryszkowski
Michał Tuczyński
MA
MA
4
2.5
-15.921
47.04161
07061
Bartosz Mer
Marek Różański
MA
MA
4
9
-16.251
48.16065
16069
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
3
4
-17.391
49.18796
18795
Karol Kasperkiewicz
Małgorzata Maruszkin
MA
MA
2
1.5
-18.291
50.17233
20005
Jan Kosieradzki
Dariusz Wasilewski
MA
MA
1.5
0.5
-19.241
51.06811
18830
Jacek Musiał
Stanisław Rękas
MA
MA
3
1
-19.741
52.19071
18774
Wojciech Gajzler
Ewa Orłowska
MA
MA
1
2
-20.311
53.15075
17046
Jerzy Kotowski
Jerzy Kuhn
MA
MA
2
2.5
-24.781
54.17692
04166
Anna Nożyńska
Piotr Tokarski
MA
MA
2
2
-26.581
55.16296
16675
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
MA
MA
3
3
-30.191
56.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
-31.701
57.07568
12460
Marek Kamelski
Sławomir Stępniewski
MA
MA
3
3
-33.131
58.09710
18505
Mariusz Mączewski
Tomasz Przegaliński
MA
MA
2
1.5
-45.481
59.16862
15262
Paweł Bagrowski
Grzegorz Piotrowski
MA
MA
1.5
2
-47.211
60.13709
07849
Grzegorz Głasek
Bogdan Szulejewski
SW
SW
9
21
-51.111
61.10720
06810
Maria Düm
Andrzej Musiał
MA
MA
2.5
3
-61.841
62.02597
18788
Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
MP
MP
12
2
-63.961
63.15003
15004
Hanna Kalotka-Kręglewska
Tomasz Kręglewski
MA
MA
2
2
-78.021

Łącznie 624 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-04-02 g.18:53:53 (0.2997/136) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.