Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4537/24706 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Otwarte Mistrzostwa Mazowsza
OTP** - GP Mazowsza
niedziela, 29 września 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.17721
16645
Jakub Bazyluk
Piotr Jasiński
MA
MA
4
5
63.80100
2.05656
10570
Andrzej Kaźmierczak
Wojciech Kaźmierczak
LD
MA
5
12
61.3093
3.09357
06954
Arkadiusz Majcher
Adam Suwik
MA
MA
11
18
60.2487
4.04793
06707
Krzysztof Kluf
Maciej Kowalski
MA
MA
12
12
56.7781
5.19344
18840
Łukasz Chrzanowski
Paweł Wolski
MA
MA
1.5
0
56.6376
6.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
56.4070
7.13709
07849
Grzegorz Głasek
Bogdan Szulejewski
SW
SW
9
21
56.1864
8.13622
08970
Mirosław Łopaciuk
Bogusław Pawszak
MA
MA
5
12
56.1259
9.08426
06917
Robert Sadowski
Robert Siedlecki
MA
MA
5
5
56.0353
10.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
2
2.5
55.7948
11.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
55.7842
12.06733
17083
Grzegorz Kula
Paweł Płocki
MA
MA
11
3
55.5936
13.04161
17030
Bartosz Mer
Anna Zaręba
MA
MA
4
3
55.3031
14.06854
06872
Janusz Pietrzak
Kazimierz Puczyński
MA
MA
5
13
55.2025
15.06723
11104
Roman Krzemień
Sławomir Niajko
MA
MA
9
12
55.1020
16.06539
06797
Robert Chmielak
Andrzej Miszewski
MA
MA
7
18
55.0719
17.16461
17232
Sławomir Rokicki
Andrzej Szlachta
MA
MA
2.5
2
54.6518
18.06591
07053
Grzegorz Fijałkowski
Krzysztof Gołaś
MA
MA
9
5
54.3817
19.06526
06876
Waldemar Burakowski
Janusz Radecki
MA
MA
15
18
53.1716
20.07043
07061
Sandra Różańska
Marek Różański
MA
MA
3
9
52.9115
21.19345
17046
Bożena Jacuch
Jerzy Kuhn
MA
MA
1.5
2.5
52.7715
22.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
2.5
7
52.6114
23.12012
06956
Jacek Koter
Bogdan Szlacheta
MA
MA
5
7
52.5713
24.06564
06927
Gerard Czernohorski
Waldemar Składanowski
MA
MA
5
5
52.5612
25.06221
06255
Grzegorz Nowiński
Paweł Wróblewski
MA
MA
2.5
2.5
52.2911
26.06689
11191
Andrzej Kondeja
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
51.8310
27.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
51.599
28.15032
10056
Rafał Maszenda
Piotr Nowicki
MA
MA
4
5
50.908
29.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
50.787
30.17640
15582
Marek Chylewski
Tomasz Kozłowski
MA
MA
1.5
3
50.776
31.18605
18575
Krzysztof Bekalarek
Zenon Skrzypczak
MA
MA
1.5
0
50.645
32.06904
17738
Lech Sadoś
Witold Żygulski
MA
MA
12
1.5
50.514
33.06697
18724
Jarosław Kostrzewa
Piotr Wierzbicki
MA
MA
11
1.5
50.463
34.18032
18785
Maciej Kulikowski
Paweł Sierakowski
MA
MA
4
2.5
50.382
35.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
50.141
36.19705
13379
Jan Syska
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
1.5
4
50.091
37.10571
18036
Marek Kubicki
Leszek Tylec
MA
MA
4
2
50.081
38.06512
17082
Jerzy Boczar
Maciej Boczar
MA
MA
5
4
50.001
39.06721
18603
Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
MA
MA
7
1.5
49.891
40.06795
06845
Ewa Miszewska
Tomasz Paluchowski
WP
MA
19
13
49.671
41.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
OP
5
19
49.611
42.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
49.571
43.06813
12196
Krzysztof Najda
Zbigniew Skibicki
MA
MA
5
5
49.451
44.06634
06823
Stefan Jakubowski
Tomasz Nowacki
MA
MA
4
4
49.301
45.07051
12638
Edward Branicki
Tomasz Branicki
MA
MA
5
3
49.281
46.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
49.071
47.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
2.5
3
49.001
48.18479
06982
Magdalena Czajkowska
Marcin Walczak
MA
MA
2
5
48.941
49.06664
06705
Jan Kandybowicz
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
48.841
50.07810
07814
Waldemar Kostrzewa
Piotr Kuźmicz
MA
MA
4
1.5
48.581
51.02597
18788
Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
MP
MP
12
2
46.811
52.10720
06710
Maria Düm
Tomasz Kozarzewski
MA
MA
2.5
3
46.631
53.06522
06800
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
45.991
54.06783
07859
Marek Matczuk
Maciej Urbaniak
MA
MA
1.5
3
45.701
55.18320
17207
Michał Górski
Jerzy Oleksiewicz
MA
MA
2.5
2.5
45.291
56.11591
07830
Tadeusz Bożek
Jerzy Pawelec
MA
MA
7
5
45.261
57.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
2.5
44.641
58.10191
14532
Artur Duczmalewski
Krzysztof Makuch
MA
MA
4
4
44.231
59.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
44.191
60.07786
06752
Bogdan Dejnakowski
Jacek Lipiński
MA
MA
4
4
42.861
61.16065
16069
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
3
4
42.301
62.18831
17658
Janina Orłowska
Aleksandra Szemietowa-Kopeć
MA
MA
1.5
1.5
41.691
63.18801
10426
Radosław Rozman
Marek Szakun
MA
MA
1.5
4
41.341
64.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
1
1
40.501
65.17233
19132
Jan Kosieradzki
Jadwiga Nycz
MA
MA
1.5
1
39.941
66.07817
07385
Ewa Łukowska
Maria Orłowska
SL
SL
2.5
4
39.861
67. 
19942
Julia Ochocka
Rafał Szerszyński
-
MA
0
0
39.041
68.19102
18830
Marek Jefremienko
Stanisław Rękas
MA
MA
1
1
34.391
69.18061
07840
Andrzej Chyliński
Zbigniew Santkiewicz
MA
MA
1.5
3
21.181

Łącznie 2248 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/wyniki/inne2019/190927MM/gp/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-14 g.06:43:52 (0.3585/148) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.