Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4590/24938 turniej teamów
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTT* Otwarte Mistrzostwa Okręgu Teamów
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Teamów
kpzbs.host4u.pl
sobota, 26 października 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.03644
08243
03724
03978
Adam Błachnio
Jacek Gackowski
Leszek Hejne
Jarosław Śmieszek
KP
KP
KP
KP
13
11
7
15
138.308543
2.03650
13570
12229
18482
Tomasz Borucki
Piotr Proporowicz
Robert Rychlicki
Piotr Zalcman
KP
KP
KP
KP
5
5
5
2
123.146533
3.17294
13003
11800
03847
Marek Bałabuch
Mariusz Bielski
Mariusz Krakowiak
Jarosław Michałowski
KP
KP
KP
KP
2.5
5
5
18
122.734724
4.08370
03960
18890
12018
07431
Bartłomiej Kamelski
Radosław Szczepański
Vasil Valchev
Andrzej Wilemski
Marek Witek
KP
KP
SL
KP
SL
7
18
5
7
21
118.392915
5.09355
03714
03763
03820
Mariusz Grabowski
Andrzej Grela
Leszek Kawski
Jarosław Łakomy
KP
KP
KP
KP
9
9
9
7
112.68168
6.13270
03841
03971
04015
Dominik Kaszowski
Jerzy Masłoń
Karol Szwenkel
Tomasz Woźniak
KP
KP
KP
KP
4
13
9
7
108.61137
7.18932
08383
12046
16936
Krzysztof Dzierżak
Dariusz Góralski
Przemysław Kacprzak
Bolesław Radko
KP
KP
KP
KP
1.5
3
4
2
107.32105
8.09764
03963
03964
03999
Bogusz Nalazek
Janusz Szczuka
Piotr Szczuka
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
KP
KP
7
7
9
5
107.0874
9.10898
03696
03750
03867
Zbigniew Ehlert
Leszek Falkowski
Julian Jurski
Jan Nawrocki
KP
KP
KP
KP
5
13
11
9
100.2442
10.05038
05049
05079
05544
Jerzy Gurzęda
Jarosław Hilbrecht
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
WP
WP
7
7
7
5
96.6011
11.03635
10222
09259
03864
Dariusz Bartoś
Włodzimierz Heymann
Kazimierz Ligęza
Bogdan Najmrodzki
KP
KP
KP
KP
4
4
5
9
96.2411
12.13385
13387
17493
03933
10314
Roman Grabowski
Benedykt Mieszczak
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
Bogdan Zieliński
KP
KP
KP
KP
KP
3
3
2
12
5
92.5311
13.09301
03818
03904
03923
Jerzy Bronisławski
Piotr Litwin
Grzegorz Prusak
Szymon Rosowski
KP
KP
KP
KP
5
5
5
3
90.5611
14.03712
03761
08075
03823
Mirosław Graczkowski
Waldemar Kamiński
Jerzy Kowalski
Stanisław Łański
KP
KP
KP
KP
5
7
13
9
88.5411
15.19063
18253
15721
15854
15722
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Bogumił Drews
Henryk Jeliński
Mirosław Kuśmierek
Karol Nowak
KP
KP
KP
KP
KP
2
1
3
2
2.5
85.0411
16.15134
16787
12861
16789
Jolanta Bartczak
Justyna Graniczny
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
KP
KP
KP
KP
2.5
2
2
2
75.4811
17.17230
18501
20201
13339
Krzysztof Bonowicz
Jacek Kostrzewski
Piotr Mizak
Jan Siwczyński
KP
KP
KP
KP
2
1.5
0
2
71.4811
18.03658
03885
17765
08379
Czesław Bury
Józef Palewicz
Maciej Woropay
Zdzisław Zachwieja
KP
KP
KP
KP
4
4
1.5
3
64.5511

Łącznie 1171 punktów PKL, w tym 617 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.yoursite.com/turpage.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-01-19 g.01:14:49 (0.1946/85) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.