Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4452/24981 turniej par

szczegóły imprezy

29. Memoriał Janiny Wielkoszewskiej
Memoriałowy TP na IMPy (cavendish)
piątek, 8 listopada 2019r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
19
21
68.6436
2.16717
02831
Aleksander Swatler
Włodzimierz Wala
ZP
MP
13
19
67.9433
3. 
13693
Soren Lennartsson
Curt Sjolin
SWE
LB
6
2.5
62.6631
4.12575
05084
Wojciech Bondarewicz
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
4
19
45.1229
5.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
18
17
42.6926
6.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
2
39.3424
7.04198
15621
Adolf Bocheński
Tomasz Gotard
WM
PM
13
19
34.1921
8.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
33.3119
9.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
4
5
32.9117
10.03650
12229
Tomasz Borucki
Robert Rychlicki
KP
KP
5
5
30.8314
11.05856
07431
Piotr Walczak
Marek Witek
SW
SL
21
21
25.8112
12.05135
05527
Włodzimierz Kozicki
Janusz Wygowski
WP
WP
5
11
25.5810
13.13570
18482
Piotr Proporowicz
Piotr Zalcman
KP
KP
5
2
23.938
14.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
22.597
15.09387
05954
Cezary Jarmuł
Aleksander Jasiukiewicz
ZP
ZP
7
2.5
20.627
16.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
3
20.486
17.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
18.816
18.11371
05996
Maciej Chrobot
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
3
12
18.616
19.03644
16470
Adam Błachnio
Agata Pyclik-Chojenka
KP
ZP
13
2.5
15.385
20.03763
06088
Leszek Kawski
Zbigniew Sękowski
KP
ZP
9
3
14.895
21.04242
04509
Andrzej Fronczak
Janusz Wróblewski
PM
WM
18
9
14.024
22.17495
05624
Robert Barankiewicz
Jacek Grzelczak
LD
LD
2.5
13
12.304
23.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
10.384
24.12269
06033
Tomasz Jakóbczak
Włodzimierz Mysłek
ZP
ZP
4
5
6.033
25.06021
12694
Witold Mateńko
Tadeusz Mediuch
ZP
ZP
4
0.5
4.613
26.05983
06093
Marian Kryger
Marian Siwy
ZP
ZP
4
11
2.682
27.06042
11296
Zbigniew Nowak
Artur Pomarański
ZP
ZP
4
7
2.432
28.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2
0.912
29.17947
 
Eugeniusz Kozak
Bolesław Tomaszewski
ZP
ZP
1.5
0
0.571
30.11094
11355
Jacek Adamczyk
Władysław Korbutowicz
ZP
ZP
3
5
0.311
31.17294
13018
Marek Bałabuch
Rafał Szafranek
KP
KP
2.5
4
-0.351
32.08117
05907
Grażyna Brewiak
Roman Chmielnicki
PM
ZP
19
3
-2.971
33.14565
16936
Daniel Fira
Bolesław Radko
ZP
KP
4
2
-3.531
34.06014
08356
Adam Małdyk
Jan Purczyński
ZP
ZP
4
7
-5.211
35.11802
04829
Marek Banasiński
Marek Pietrzak
PM
PM
12
5
-6.591
36.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
9
5
-6.841
37.04535
06129
Dariusz Bogucki
Piotr Wasylko
ZP
ZP
17
12
-12.591
38.08330
02103
Paweł Marczak
Zdzisław Pleskot
LB
ZP
3
11
-13.731
39.08841
08991
Mirosław Sankiewicz
Grzegorz Seweryn
ZP
ZP
5
3
-15.811
40.05900
06157
Lechosław Błaziński
Marek Żakowicz
ZP
ZP
12
12
-17.691
41.05059
05403
Stanisław Janik
Piotr Solecki
LB
WP
13
7
-17.871
42.06822
12680
Anna Nosalska
Michał Wróblewski
PM
PM
7
4
-17.931
43.11356
06018
Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
ZP
ZP
4
5
-18.691
44.02163
14368
Henryk Tyburczy
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
5
4
-18.741
45.05921
06023
Paweł Dickert
Andrzej Matysek
ZP
ZP
2.5
3
-24.261
46.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
-25.171
47.16179
18206
Rafał Kowalczyk
Sławomir Pudlis
ZP
ZP
2
1.5
-27.441
48.03135
03134
Andrzej Filas
Halina Jabłońska-Filas
ZP
ZP
3
2.5
-28.331
49.14374
14375
Czesław Socha
Bogusław Zieliński
ZP
ZP
4
5
-29.681
50.12327
06049
Anna Kondyjowska
Krzysztof Orzechowski
ZP
ZP
4
5
-29.691
51.15633
06080
Bogusław Drozd
Jerzy Sadowski
ZP
ZP
3
12
-30.091
52.10651
06151
Eligiusz Śmieja
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
1.5
9
-31.181
53.02094
08847
Romuald Paszkowski
Marek Tuziemski
ZP
ZP
5
3
-33.061
54.07891
08350
Piotr Klimacki
Władysław Tomasiak
ZP
ZP
18
13
-33.201
55.08825
06148
Cezary Kawiak
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
5
7
-33.631
56.06079
06112
Grzegorz Rybacki
Roman Szlachetka
ZP
ZP
7
12
-36.091
57.15055
05961
Jerzy Dziemidowicz
Stanisław Kamiński
ZP
ZP
3
5
-36.981
58.18846
15625
Ewa Bargłowska
Maryla Nakoneczna
ZP
ZP
1
1.5
-40.551
59.06003
06125
Robert Lewandowski
Ryszard Urbański
ZP
ZP
2.5
5
-60.691

Łącznie 754 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp/stargard/W-19wiecsr.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-30 g.19:39:14 (0.3005/130) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.