Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4777/25360 turniej par

szczegóły imprezy

23. Mityng Żuławski
I KTP o Puchary Starosty Elbląskiego - Macieja Romanowskiego
czwartek, 23 stycznia 2020r., godz. 18:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.12263
04329
Anna Jaguszewska
Zbigniew Krzepkowski
MA
WM
4
5
65.0457
2. 
 
Joel Aasmae
Marko Tenn
EST
EST
6
6
63.3653
3.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
7
9
62.4750
4.15621
04588
Tomasz Gotard
Sławomir Henclik
PM
PM
19
18
61.4146
5.02495
02519
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
LU
LU
11
7
59.9943
6.04250
 
Bogusław Gierulski
Romain Zaleski
WM
ITA
21
6
59.1540
7.12009
09763
Mirosław Hryszko
Adam Wszeborowski
PD
PD
5
5
58.3236
8.04531
11296
Marek Barylewski
Artur Pomarański
ZP
ZP
18
7
58.2433
9.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
WP
13
13
57.3530
10.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
56.6926
11.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
56.1323
12.04303
04699
Roman Kierznowski
Krzysztof Sikorski
WM
PM
21
19
56.0820
13.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
OP
OP
7
19
55.4617
14.15595
09550
Maciej Dąbrowski
Jakub Wojcieszek
OP
MA
11
17
55.3613
15.03960
05856
Radosław Szczepański
Piotr Walczak
KP
SW
18
21
55.1412
16.04198
04451
Adolf Bocheński
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
13
21
54.7911
17.04602
04665
Aleksander Kasprzak
Kazimierz Omernik
PM
PM
18
19
54.4510
18.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
54.3410
19.02928
08308
Marek Kozdrach
Kamil Walczyk
SW
SW
5
7
53.299
20.20076
16829
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
0
5
52.959
21.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
MA
9
19
52.658
22.04242
05084
Andrzej Fronczak
Tadeusz Kaczanowski
PM
ZP
18
19
52.478
23.12573
12571
Zdzisław Koza
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
3
2.5
52.367
24.03847
03920
Jarosław Michałowski
Grzegorz Rojewski
KP
WP
18
13
51.696
25.07341
03512
Ireneusz Kowalczyk
Wojciech Sołtysik
SL
SL
21
5
51.656
26.18128
01152
Wojciech Kurkowski
Grzegorz Rewer
LU
LU
4
9
51.555
27.01072
01126
Waldemar Kaszuba
Bogusław Nidecki
PK
PK
4
5
51.035
28.09138
06909
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
OP
OP
17
21
50.894
29.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
13
7
50.324
30.11899
04480
Dominik Głowacki
Waldemar Ślesicki
MA
WM
3
2.5
50.303
31.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
50.292
32.04043
04360
Mirosław Liszewski
Mirosław Makatrewicz
PD
WM
11
13
50.252
33.01318
06973
Stanisław Gołębiowski
Piotr Tuszyński
DS
DS
24
24
50.141
34.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
19
21
49.921
35.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
5
49.861
36.15874
16849
Andrii Garbar
Yurii Rudyk
LU
LU
2
2
49.541
37.01230
09462
Witold Deorocki
Marek Serdyński
WM
WM
1
2
49.331
38.11681
15802
Ziemowit Nowak
Adam Suchodolski
PM
PM
5
5
49.321
39.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
5
7
49.081
40.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
49.031
41.13709
07849
Grzegorz Głasek
Bogdan Szulejewski
SW
SW
9
21
48.911
42.16765
12574
Mirosław Makurat
Waldemar Wnuk
PM
PM
2.5
2.5
48.301
43.17346
16850
Roman Babiy
Yaroslav Kryvko
LU
LU
1
2
48.211
44.11320
14688
Robert Kwiatkowski
Jacek Szczerba
PK
PK
4
4
48.131
45.06382
02977
Maciej Dobrzyński
Mirosław Rafalski
SW
SW
7
18
48.101
46.03266
03345
Stefan Kowalczyk
Zbigniew Mącior
SL
SL
18
18
47.541
47.04344
04473
Marek Lichocki
Jerzy Sukow
WM
WM
12
12
47.531
48.10799
10813
Michał Gutowski
Bartłomiej Nowak
PM
PM
4
3
47.221
49.16470
12680
Agata Pyclik-Chojenka
Michał Wróblewski
ZP
PM
2.5
4
46.811
50.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
46.561
51.04535
12123
Dariusz Bogucki
Mateusz Stępiński
ZP
MA
17
9
45.651
52.04562
13841
Piotr Dybowski
Marek Parol
PM
PM
7
4
45.541
53.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
7
5
45.331
54.01105
08951
Bogdan Jabłoński
Janusz Tchórzewski
WM
WM
1
2
45.251
55.09288
03030
Zbigniew Bando
Zbigniew Listewnik
WM
WM
1
1.5
45.081
56.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
7
44.731
57.11550
01865
Piotr Marcinowski
Andrzej Pawlak
DS
OP
11
17
44.311
58.14230
04378
Adam Betliński
Adam Nelkowski
PM
WM
4
3
44.261
59.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
WM
PD
7
7
44.061
60.10798
09679
Kazimierz Gierulski
Krzysztof Meyer
PM
PM
4
3
43.091
61.08117
12503
Grażyna Brewiak
Wojciech Uszyński
PM
MA
19
13
41.761
62.17721
01726
Jakub Bazyluk
Tomasz Winciorek
MA
MA
4
18
40.721
63.11466
05307
Tadeusz Laszczak
Zbigniew Papierniak
MA
SL
7
13
40.511
64.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
SL
7
21
40.081
65.01140
01218
Andrzej Krzemiński
Andrzej Szyc
WM
WM
0.5
0.5
38.761
66. 
02202
Marek Czapliński
Anna Dworakowska
-
WM
0
0.5
37.371
67.01101
04506
Iwona Smilgin
Regina Wołek
WM
WM
0.5
2.5
35.281

Łącznie 1286 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2020/elblag/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-04-02 g.21:36:29 (0.2248/144) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.