Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4793/25429 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2019/2020
WM - 3Liga 2020
miejsca 5-15
wtorek, 30 czerwca 2020r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.04179Paweł AbramskiWM5175N-P CENTRUM Mł-Eu Olsztyn
2.01292Jerzy AnderszewskiWM2210Szczytno
3.13906Anna AndrejczykWM3190MKS Przasnysz
4.13905Grzegorz AndrejczykWM3190MKS Przasnysz
5.04186Janina BakułaWM5170SEWIL Olsztyn
6.04183Janina BiałaWM259WARMIA i MAZURY Olsztyn
7.04195Filip BieńkowskiWM5175N-P CENTRUM Mł-Eu Olsztyn
8.04400Jerzy BludauWM4113N-P CENTRUM Mł-Eu Olsztyn
9.04203Janusz BorowińskiWM13210Szczytno
10.01282Adrian BrzuzyWM0.5210Szczytno
11.04209Edmund BurzyńskiWM5155Ostródzianka Ostróda
12.04265Stanisław CharunWM378Zatoka Braniewo
13.07578Jan ChodkiewiczWM5180Zatoka Braniewo
14.02008Danuta CieniewskaWM137SEWIL Olsztyn
15.10350Zdzisław CimaszkiewiczWM4165WARMIA i MAZURY Olsztyn
16.04720Paweł CzacharowskiWM1.569INEX Giżycko
17.16440Stanisław CzarzastyWM3190MKS Przasnysz
18.07612Andrzej CzumajWM2.5129WCK Vęgoria-2
19.04223Arkadiusz ĆwirkoWM349SEWIL Olsztyn
20.01230Witold DeorockiWM1150ESBS-2 Elbląg
21.04229Mirosław DoroszukWM9210Szczytno
22.02202Anna DworakowskaWM0.5150ESBS-2 Elbląg
23.09238Sławomir DytkowskiWM5138N-P CENTRUM Mł-Eu Olsztyn
24.04237Zdzisław FalkowskiWM5175N-P CENTRUM Mł-Eu Olsztyn
25.04248Piotr GarbalWM2.5158Warmia Dymer Biskupiec
26.07605Zdzisław GodlewskiWM5200WCK Vęgoria-2
27.08802Robert GradWM4180Zatoka Braniewo
28.06186Sławomir GrędzińskiWM7190MKS Przasnysz
29.04299Tadeusz GrochowskiWM378Ostródzianka Ostróda
30.04275Mirosław GrodzkiWM5160INEX Giżycko
31.04438Alina GudeckaWM2.5142WARMIA i MAZURY Olsztyn
32.04282Paweł JarząbekWM373SEWIL Olsztyn
33.04287Jan JeglińskiWM5160INEX Giżycko
34.04294Józef KamińskiWM9160INEX Giżycko
35.04298Dariusz KasperowiczWM323Ostródzianka Ostróda
36.10158Jarosław KłosińskiWM3210Szczytno
37.04306Ryszard KłusowskiWM7170SEWIL Olsztyn
38.04308Wiesław KolajWM5155Ostródzianka Ostróda
39.11900Dawid KołodziejskiWM2.5190MKS Przasnysz
40.13756Zygmunt KonkelWM265Zatoka Braniewo
41.14444Edward KończakWM3180Zatoka Braniewo
42.04315Jakub KowalczykWM561SEWIL Olsztyn
43.06277Janusz KowalówkaWM543WCK Vęgoria-2
44.07565Zbigniew KozakiewiczWM395WARMIA i MAZURY Olsztyn
45.13763Tadeusz KrajewskiWM3155Ostródzianka Ostróda
46.04329Zbigniew KrzepkowskiWM5180Zatoka Braniewo
47.03636Mieczysław LebieckiWM2160INEX Giżycko
48.14407Tadeusz LisowskiWM1.552Zatoka Braniewo
49.03030Zbigniew ListewnikWM1.5150ESBS-2 Elbląg
50.14401Mirosław MakuchWM3175N-P CENTRUM Mł-Eu Olsztyn
51.04364Piotr MazurWM5170SEWIL Olsztyn
52.04369Leszek MielczarekWM12210Szczytno
53.04358Jakub MilkamanowiczWM3163N-P CENTRUM Mł-Eu Olsztyn
54.04374Marek MokrzyckiWM3129Zatoka Braniewo
55.04381Dariusz NowakWM2186WCK Vęgoria-2
56.04386Andrzej OlczakWM5220Warmia Dymer Biskupiec
57.01309Andrzej OlszewikWM0155Ostródzianka Ostróda
58.03314Waldemar OrłowskiWM1.5154WARMIA i MAZURY Olsztyn
59.04392Robert OstapczukWM5220Warmia Dymer Biskupiec
60.04808Krzysztof PękałaWM2.5200WCK Vęgoria-2
61.04677Barbara PietruszkaWM283WARMIA i MAZURY Olsztyn
62.04403Dariusz PietrzakWM5173Warmia Dymer Biskupiec
63.04404Wiesław PietrzakWM5200WCK Vęgoria-2
64.16439Jerzy PlichtowiczWM3190MKS Przasnysz
65.15194Halina PodleckaWM2110SEWIL Olsztyn
66.15195Wiesław PodleckiWM3146SEWIL Olsztyn
67.04422Zdzisław RatajczakWM4107WARMIA i MAZURY Olsztyn
68.03309Hanna RohdeWM1.598SEWIL Olsztyn
69.03311Krzysztof RohdeWM1.598SEWIL Olsztyn
70.01169Waldemar SadurskiWM1200WCK Vęgoria-2
71.09461Zbigniew SamborskiWM1.5150ESBS-2 Elbląg
72.09462Marek SerdyńskiWM2150ESBS-2 Elbląg
73.01163Andrzej SkoczylasWM165Zatoka Braniewo
74.04452Teresa SkrzypczakWM11173Warmia Dymer Biskupiec
75.12668Lech SkwarżyńskiWM2.598SEWIL Olsztyn
76.04441Marek SłowikowskiWM4160INEX Giżycko
77.04146Ryszard SochaWM3116Zatoka Braniewo
78.04468Jan StomaWM5155Ostródzianka Ostróda
79.04469Tomasz StopierzyńskiWM5165WARMIA i MAZURY Olsztyn
80.04480Waldemar ŚlesickiWM2.5150ESBS-2 Elbląg
81.04556Marek TorebkoWM2154WARMIA i MAZURY Olsztyn
82.04494Zenon WawerWM5200WCK Vęgoria-2
83.10561Tadeusz WięckiewiczWM5205Warmia Dymer Biskupiec
84.04504Arkadiusz WojteckiWM4220Warmia Dymer Biskupiec
85.04510Wojciech WrześniowskiWM9210Szczytno
86.04517Roman ZielińskiWM5220Warmia Dymer Biskupiec

Łącznie 12945 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.mm.pl/~mikolajzelku/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-05-26 g.18:27:23 (0.2213/96) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.