Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4862/25649 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Marzec 2020
Pomorski WZBS
Okręgowe Słupsk

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.04760Antoni AdamiecPM41
2.04545Roman BudzikPM137
3. Walentyna BugłakPM01
4.08541Mirosław CałkaPM31
5.08341Jan ChmielewskiZP71
6. Henryk CzarnuchZP01
7. Kazimierz CzęścikZP05
8.05921Paweł DickertZP2.51
9. Andrzej DolińkiZP01
10.04775Karina DrobiniakPM52
11.04772Bogusław DykPM123
12. Jan FranasZP01
13.13358Łukasz GackowskiPM22
14.04780Grzegorz GanPM42
15.20969Genowefa GrenikZP01
16. Stanisław GrzegorczykZP02
17.08821Wojciech HarasimowiczZP41
18.18859Sławomir JamkaZP210
19.20896Aniela JarnutowskaZP01
20.04788Ireneusz JaroszWP189
21.08374Andrzej JasińskiPM51
22.20976Jolanta KędzierskaZP01
23. Bogdan KiełpińskiZP01
24.14369Józef KlimowskiZP41
25.12262Radosław KmiecikPM33
26.04797Ryszard KonopkaPM129
27.04798Mirosław KopowskiPM122
28. Marian KozeraZP01
29.04806Jan LangePM41
30.18827Wiesław LangeZP210
31.10809Ryszard LeśniewskiPM91
32. Lech LewandowskiPM05
33.04809Wojciech LewandowskiPM41
34.15850Stefan LipińskiPM0.51
35.11198Krzysztof LipowskiZP41
36. Elżbieta LonskaPM01
37.04811Albina ŁomnickaPM01
38.01467Waldemar MaciejewskiDS41
39.04813Wojciech MajchrowskiPM42
40.17728Grzegorz MakowieckiZP2.51
41.04820Wiesław MączkowskiPM121
42.09679Krzysztof MeyerPM33
43.11809Krzysztof MielnikPM917
44.09385Wojciech MorawskiZP47
45. Alina MusielZP01
46.05287Przemysław OchocińskiZP01
47.12802Mariusz PankiewiczPM42
48.13841Marek ParolPM43
49.04825Małgorzata PawelecPM31
50.04829Marek PietrzakPM53
51.06066Ludwik PiotrowskiZP91
52. Andrzej PodlasiewskiZP01
53.17023Krzysztof RutkowskiZP2.51
54. Zbigniew RychłyPM2.51
55.16810Przemysław StefanowskiZP0.52
56.19817Jerzy SzczygiełZP01
57. Jerzy SzulcPM01
58. Jerzy ŚwiętońZP01
59.04848Maria TomczewskaPM75
60.06121Bogdan TrunZP51
61.12710Jerzy WalawiczPM1.51
62.06131Marek WawrzyniakZP77
63.08855Janusz WieruckiZP51
64.06140Franciszek WnękZP21
65. Daniel WojniakZP02
66.13359Dominika WołyńskaPM1.517
67.10983Grzegorz ZborowskiPM53
68.04854Kazimierz ZelgaPM117
69. Zdzisław ŻalejkoZP01

Łącznie 192 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydzslupski.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-08-10 g.17:49:12 (0.2267/79) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.