Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4793/25674 zbitka
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2019/2020
I liga, grupa N
wtorek, 30 czerwca 2020r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL w tym
aPKL
drużyna ks*
1.01781Andrzej AleksandrzakWP15850425UKB KLEKS Szamotuły 
2.01220Grzegorz BajekDS11921461GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV 
3.16184Tomasz BartnickiLB7900450BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
4.12127Jarosław BartosińskiPM71027514GTB - SDK Tczew 
5.04531Marek BarylewskiZP18287144ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska 
6.16070Krystian BączekWP4250125UNIA WINKHAUS Leszno 
7.06165Dariusz BiedrzyckiMA7750375Gambling Ciechanów 
8.06507Wojciech BiegajłoMA13750375Gambling Ciechanów 
9.01239Robert BielLB11850425BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
10.05574Przemysław BłaszczykLD15725363KDK I Kutno 
11.04535Dariusz BoguckiZP17790395ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska 
12.01250Andrzej BondarewiczDS13739370Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II 
13.12575Wojciech BondarewiczZP4925463AD Szczecin 
14.04109Łukasz BredeWP17850425UKB KLEKS Szamotuły 
15.08117Grażyna BrewiakPM19700350GTB - Expres z Kaszub 
16.07596Krzysztof BrudkaLB131250625Ilanka 1 RzepinI
17.02223Piotr BrzezińskiLB121000500ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge 
18.01945Mirosław BublewiczLB11792396GSBS KART-EL Gorzów Wlkp. 
19.08485Grażyna BusseLB151250625Ilanka 1 RzepinI
20.04922Piotr BusseLB191250625Ilanka 1 RzepinI
21.07190Paweł ChindelewiczPM121100550GTB - SDK Tczew 
22.06554Jarosław CieślakDS19975488GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV 
23.01272Marek CzerepakDS12975488GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV 
24.15595Maciej DąbrowskiOP111142571SYNIS VALUE MEDIA OPOLEM
25.06175Kazimierz DobrzynieckiMA5750375Gambling Ciechanów 
26.01286Maciej DorabiałaDS9775388Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II 
27.04560Jarosław DrewingPM5506253GTB - Expres z Kaszub 
28.01288Janusz DrozdowskiZP12925463AD Szczecin 
29.09594Ewa DziekańskaDS9222111Invenio Szlem Dzierżoniów 
30.01291Krzysztof DziekańskiDS121150575Invenio Szlem DzierżoniówI
31.05611Dominik FilipowiczDS21921461GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV 
32.01299Karol FilipowiczWP13581291UKB KLEKS Szamotuły 
33.04569Krzysztof FirkusPM5506253GTB - Expres z Kaszub 
34.04242Andrzej FronczakPM18294147GTB - SDK Tczew 
35.18618Maciej FularzLB2300150BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
36.04985Rafał GardzielewskiLB111250625Ilanka 1 RzepinI
37.17724Maksymilian GrochowskiWP2.5250125UNIA WINKHAUS Leszno 
38.05025Jan GrygierWP4249125UKB KLEKS Szamotuły 
39.05624Jacek GrzelczakLD13725363KDK I Kutno 
40.01345Maciej HutyraOP7952476SYNIS VALUE MEDIA OPOLEM
41.09568Mariusz IlnickiDS71150575Invenio Szlem DzierżoniówI
42.09822Zdzisław IngielewiczOP7761381SYNIS VALUE MEDIA OPOLEM
43.04593Wacław JanickiWP17500250UNIA WINKHAUS Leszno 
44.05059Stanisław JanikLB13950475GSBS KART-EL Gorzów Wlkp. 
45.02013Andrzej JeleniewskiZP1818593AD Szczecin 
46.05084Tadeusz KaczanowskiZP19925463AD Szczecin 
47.04602Aleksander KasprzakPM181100550GTB - SDK Tczew 
48.09138Danuta KazmuchaOP171300650SYNIS VALUE MEDIA OPOLEM
49.07891Piotr KlimackiZP18925463AD Szczecin 
50.01381Piotr KlubińskiDS91150575Invenio Szlem DzierżoniówI
51.01397Piotr KoreckiLB7900450BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
52.08182Paweł KowalczewskiDS9975488GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV 
53.03787Adam KozłowskiLB12212106GSBS KART-EL Gorzów Wlkp. 
54.12253Jerzy KozyczkowskiLB11950475GSBS KART-EL Gorzów Wlkp. 
55.02302Radosław KrólLB71000500ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge 
56.10045Jacek KrysteckiDS4480240Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II 
57.01433Aleksander KudLB11850425BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
58.13828Kamila KukułaDS7775388Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II 
59.15519Piotr KuleszaZP7925463AD Szczecin 
60.18032Maciej KulikowskiMA5750375Gambling Ciechanów 
61.01438Jerzy KurianowiczDS5217109GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV 
62.04630Jacek LasotaPM11700350GTB - Expres z Kaszub 
63.01446Robert LaszkiewiczDS714874Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II 
64.07815Lena LeszczyńskaZP7825413ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska 
65.08978Jacek LeśniczakLB15950475GSBS KART-EL Gorzów Wlkp. 
66.05691Grzegorz LewaciakLD18725363KDK I Kutno 
67.08859Krzysztof LewandowskiDS7775388Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II 
68.03815Michał LewińskiLB12212106GSBS KART-EL Gorzów Wlkp. 
69.13364Adam LonskiPM71100550GTB - SDK Tczew 
70.02324Andrzej ŁagoszLB11900450BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
71.05701Marta Maj-RudnickaLD13725363KDK I Kutno 
72.01486Marek MarkowskiWP12747374UKB KLEKS Szamotuły 
73.05221Tadeusz MasłowskiWP9350175UNIA WINKHAUS Leszno 
74.10095Paweł MiechowiczLB171250625Ilanka 1 RzepinI
75.16183Zofia MiechowiczLB5900450BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
76.11809Krzysztof MielnikPM91100550GTB - SDK Tczew 
77.16177Roman MiłkowskiLB51000500ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge 
78.02350Witold MiłoszewskiLB121000500ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge 
79.05739Robert NowickiLD15725363KDK I Kutno 
80.02365Jan ObuchowiczLB9635318ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge 
81.06837Marek OsieckiMA11250125Gambling Ciechanów 
82.08899Marcin OsmańskiPM5467234GTB - Expres z Kaszub 
83.06225Wojciech PalmowskiMA9750375Gambling Ciechanów 
84.10533Ryszard PałaszWP11850425UKB KLEKS Szamotuły 
85.01865Andrzej PawlakOP17952476SYNIS VALUE MEDIA OPOLEM
86.01556Jan PawlikaniecWP512563UKB KLEKS Szamotuły 
87.06346Adam PawłowskiLD13725363KDK I Kutno 
88.08769Sławomir PiechockiWP11875438UNIA WINKHAUS Leszno 
89.02382Sławomir PolakWP7350175UNIA WINKHAUS Leszno 
90.11296Artur PomarańskiZP7825413ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska 
91.01577Aleksander PoznyszDS12664332Invenio Szlem Dzierżoniów 
92.01578Marcin PreisnerLB3800400BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 
93.01599Maciej RochowiczDS7487244Invenio Szlem Dzierżoniów 
94.05352Ewa Rodziewicz-BielewiczWP7875438UNIA WINKHAUS Leszno 
95.05353Olgierd Rodziewicz-BielewiczWP13800400UNIA WINKHAUS Leszno 
96.01606Erazm RozwadowskiDS133719Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II 
97.10938Wojciech RozwadowskiDS7775388Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II 
98.02121Ryszard SakowiczLB181250625Ilanka 1 RzepinI
99.01617Przemysław SalińskiDS111150575Invenio Szlem DzierżoniówI
100.06909Anna SarniakOP211300650SYNIS VALUE MEDIA OPOLEM
101.05378Jerzy SierackiWP12875438UNIA WINKHAUS Leszno 
102.18785Paweł SierakowskiMA2.5750375Gambling Ciechanów 
103.06921Dariusz SierockiMA7536268Gambling Ciechanów 
104.06923Jacek SikoraPM7467234GTB - Expres z Kaszub 
105.04852Marta SikoraPM5700350GTB - Expres z Kaszub 
106.16208Robert SikoraLB51000500ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge 
107.05386Paweł SiwińskiLB12950475GSBS KART-EL Gorzów Wlkp. 
108.02131Ryszard SmejdaZP7323162ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska 
109.05822Tomasz SpodenkiewiczDS13975488GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV 
110.11600Jarosław StachOP9825413SYNIS VALUE MEDIA OPOLE 
111.05423Jeremi StępińskiOP191300650SYNIS VALUE MEDIA OPOLEM
112.04707Mirosław SzalińskiPM121100550GTB - SDK Tczew 
113.02424Eugeniusz SzczepańskiLB91000500ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge 
114.02158Zdzisław ŚwiątekLB13950475GSBS KART-EL Gorzów Wlkp. 
115.02434Jerzy TrembowskiLB11293147ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge 
116.02827Marek UrbańskiLB15785393Ilanka 1 Rzepin 
117.04731Sylwester WalerowiczWP15500250UNIA WINKHAUS Leszno 
118.04732Michał WantkePM11700350GTB - Expres z Kaszub 
119.06128Andrzej WasylkoZP7825413ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska 
120.06129Piotr WasylkoZP12825413ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska 
121.01713Stanisław WawszczykDS7708354Invenio Szlem Dzierżoniów 
122.10403Andrzej WielowieyskiZP4802401AD Szczecin 
123.05505Tomasz WłodarczakWP12875438UNIA WINKHAUS Leszno 
124.01736Jacek WojnarowiczDS11775388Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II 
125.01739Rafał WolańskiOP9825413SYNIS VALUE MEDIA OPOLE 
126.06147Paweł WoźnickiZP9825413ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska 
127.05523Artur WójcikWP12850425UKB KLEKS Szamotuły 
128.01749Maciej WręczyckiDS17975488GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 99772 punkty PKL, w tym 49912 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-11-25 g.22:57:59 (0.2758/138) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.