Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4793/25718 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2019/2020
III Liga - pomorska
sobota, 15 lutego 2020r., godz. 09:00

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.06488Wiesław AndrukPM9240GTB Makabi Gdańsk
2.10790Grzegorz AntoszPM2.583PIANPUR Sierakowice
3.08129Edward BednarczykPM7240ATUT Rumia
4.16147Marek BednarczykPM3175AZS PJATK Gdańsk
5.12624Patryk BerhorstPM4209Game Over Gdańsk
6.08128Zenon BetańskiPM5172GTB Makabi Gdańsk
7.14230Adam BetlińskiPM4165PIANPUR Sierakowice
8.08109Krzysztof BorkowskiPM485CKiS Pruszcz Gdański
9.04540Rafał BownikPM7210AZS PJATK Gdańsk
10.04541Mariusz BrewiakPM13230Game Over Gdańsk
11.17731Beata Brynkiewicz-BownikPM5210AZS PJATK Gdańsk
12.11728Marcin BrzeskiPM3120Bryza Władysławowo
13.12445Tomasz BrzęckiPM5260Beniaminek 03 Starogard Gdański
14.04543Stanisław BrzozowskiPM716Konradia Gdańsk
15.04545Roman BudzikPM13120PIANPUR Sierakowice
16.17344Krzysztof ChełstowskiPM2175SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
17.11633Zdzisław CherekPM3150SMBS KOCIEWIE Skarszewy
18.15729Aldona ChrenowskaPM585BLACKWOOD Gdańsk
19.10794Aleksander ChrenowskiPM1395BLACKWOOD Gdańsk
20.12620Bartłomiej CybulaPM4209Game Over Gdańsk
21.17352Sylwester CzajkowskiPM1.5112SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
22.11729Leszek CzarneckiPM4180Bryza Władysławowo
23.17810Tomasz CzekałaPM2105PIANPUR Sierakowice
24.11730Piotr DarznikPM2.5120Bryza Władysławowo
25.04555Adam DerwińskiPM380Bryza Władysławowo
26.12452Andrzej DobkowiczPM4190Bryza Władysławowo
27.13794Leszek DybizbańskiPM2141WIMPEL Gdańsk
28.14422Zbigniew DybizbańskiPM2.5141WIMPEL Gdańsk
29.04562Piotr DybowskiPM7154Game Over Gdańsk
30.19384Leszek EkertPM3220ANDRZEJKI BIS Gdańsk
31.04568Rafał FabrykiewiczPM4175SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
32.13580Marek FijałkowskiPM2.5170Konradia Gdańsk
33.11721Bogdan FrydrychowiczPM380Bryza Władysławowo
34.04573Michał GapaPM5163SCK IMPAS Sztum
35.10797Zdzisław GębalPM1.515PIANPUR Sierakowice
36.14282Mirosław GiełczyńskiPM1.530PIANPUR Sierakowice
37.10798Kazimierz GierulskiPM4165PIANPUR Sierakowice
38.17380Grzegorz GłowackiPM2175SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
39.14430Teresa GórkiewiczPM3160Bryza Władysławowo
40.04783Michał GórskiPM9260Beniaminek 03 Starogard Gdański
41.09667Arkadiusz GórzewskiPM7230Game Over Gdańsk
42.18244Stanisław GrajewskiPM1.5138ALFA Gdynia
43.11246Aleksander GrucaPM5300ATUT Rumia
44.16804Czesław GruszeckiPM2.5210AZS PJATK Gdańsk
45.10799Michał GutowskiPM4180SCK IMPAS Sztum
46.15701Sławomir HennigPM2185CKiS Pruszcz Gdański
47.04590Józef IdczakPM775PIANPUR Sierakowice
48.08056Marek JacykówPM5254ATUT Rumia
49.04595Jacek JanowiczPM448SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
50.04596Ryszard JarmużewskiPM5190Bryza Władysławowo
51.13800Jarosław JaworskiPM2122ALFA Gdynia
52.08094Zdzisław JędrzejczakPM4135CKiS Pruszcz Gdański
53.16130Jerzy KajzerPM5220ANDRZEJKI BIS Gdańsk
54.04601Witold KalińskiPM12240GTB Makabi Gdańsk
55.11726Ryszard KamińskiPM4170Konradia Gdańsk
56.08104Zbigniew KamińskiPM4107ATUT Rumia
57.19450Janusz KarczewskiPM1118CKiS Pruszcz Gdański
58.04618Wiesława KasperekPM5220ANDRZEJKI BIS Gdańsk
59.08101Andrzej KącaPM460Bryza Władysławowo
60.08965Janusz KlajnertPM031ALFA Gdynia
61.04605Jan KlapkowskiPM7160ALFA Gdynia
62.12390Katarzyna KlimkiewiczPM3127WIMPEL Gdańsk
63.12391Tomasz KlimkiewiczPM3155WIMPEL Gdańsk
64.04609Roman KmieciakPM5147ANDRZEJKI BIS Gdańsk
65.11231Wojciech KobielaPM271WIMPEL Gdańsk
66.08097Włodzimierz KocońPM5200BLACKWOOD Gdańsk
67.04613Tadeusz KoronowskiPM3152CKiS Pruszcz Gdański
68.14845Robert KrawczykPM5116BLACKWOOD Gdańsk
69.04621Marek KryniewskiPM5240GTB Makabi Gdańsk
70.04622Jan KuchtaPM481Beniaminek 03 Starogard Gdański
71.16788Łukasz KuczewskiPM2170Konradia Gdańsk
72.04624Roman KulpińskiPM5132Game Over Gdańsk
73.04627Jacek KuśmierzPM5185CKiS Pruszcz Gdański
74.04628Marcin KutPM5152CKiS Pruszcz Gdański
75.11997Eugeniusz KuźmińskiPM3172ANDRZEJKI BIS Gdańsk
76.04341Jan LechPM5160Bryza Władysławowo
77.04631Łukasz LedóchowskiPM2.5144SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
78.20137Włodzimierz LenzPM035SMBS KOCIEWIE Skarszewy
79.04633Adam LewandowskiPM2.5160SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
80.04809Wojciech LewandowskiPM438PIANPUR Sierakowice
81.16623Wojciech LigmanPM259AZS PJATK Gdańsk
82.04636Janusz LiwoszPM4220ANDRZEJKI BIS Gdańsk
83.16784Władysław ŁobaczPM3210AZS PJATK Gdańsk
84.17353Norbert ŁukasiakPM1.5112SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
85.08087Jan MaciejewskiPM9280ATUT Rumia
86.03829Bogumił MacierzyńskiPM9122ALFA Gdynia
87.15710Jarosław MackiewiczPM289SMBS KOCIEWIE Skarszewy
88.04639Andrzej MalinowskiPM5170Konradia Gdańsk
89.04643Bogdan MałyszPM18220ANDRZEJKI BIS Gdańsk
90.08471Krzysztof MatuszczykPM3107ALFA Gdynia
91.09679Krzysztof MeyerPM4127PIANPUR Sierakowice
92.18245Janusz MichalakPM1.5122ALFA Gdynia
93.13853Barbara MiecznikowskaPM3150SMBS KOCIEWIE Skarszewy
94.16727Dariusz MilewskiPM2.5180SCK IMPAS Sztum
95.15712Bogumił MolendaPM1.5155WIMPEL Gdańsk
96.04653Edmund MonkiewiczPM558GTB Makabi Gdańsk
97.04659Krzysztof NiemkiewiczPM5170Konradia Gdańsk
98.04660Marek NiesłuchowskiPM7229GTB Makabi Gdańsk
99.14434Alison NissenPM250WIMPEL Gdańsk
100.06822Anna NosalskaPM7200BLACKWOOD Gdańsk
101.10813Bartłomiej NowakPM335SCK IMPAS Sztum
102.11681Ziemowit NowakPM5155SCK IMPAS Sztum
103.04661Andrzej NowickiPM4123ANDRZEJKI BIS Gdańsk
104.16708Agata NowiczPM2112SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
105.08098Michał OkońskiPM2175SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
106.08563Andrzej OsińskiPM2.5128PIANPUR Sierakowice
107.12802Mariusz PankiewiczPM4135PIANPUR Sierakowice
108.04670Mariusz PaterPM11260Beniaminek 03 Starogard Gdański
109.10118Jarosław PęskiPM5300ATUT Rumia
110.16248Helena PiątkowskaPM1.589SMBS KOCIEWIE Skarszewy
111.09768Sebastian PiepióraPM9260Beniaminek 03 Starogard Gdański
112.12987Witold PietrzakPM2.5172SCK IMPAS Sztum
113.17291Marek PiętakPM2180SCK IMPAS Sztum
114.17611Jakub PilachowskiPM1.570AZS PJATK Gdańsk
115.08057Zbigniew PinkiewiczPM13300ATUT Rumia
116.04411Zbigniew PrasekPM5106BLACKWOOD Gdańsk
117.10354Krzysztof PrzybielskiPM452SCK IMPAS Sztum
118.03638Kamil PuczyłowskiPM278Konradia Gdańsk
119.04689Leszek RadomskiPM3135CKiS Pruszcz Gdański
120.19555Stefan RajkowskiPM1150SMBS KOCIEWIE Skarszewy
121.04691Eugeniusz RogińskiPM5140Konradia Gdańsk
122.11453Zbigniew RokickiPM1.5120WIMPEL Gdańsk
123.04434Wojciech RomaszkoPM4116BLACKWOOD Gdańsk
124.09686Janusz RóżańskiPM3220ANDRZEJKI BIS Gdańsk
125.14435Roman RudnickiPM278WIMPEL Gdańsk
126.04693Andrzej RutkiewiczPM460Bryza Władysławowo
127.11812Grzegorz RybakPM338PIANPUR Sierakowice
128.17049Michał SametPM2.512GTB Makabi Gdańsk
129.20556Gerhard SchroederPM043WIMPEL Gdańsk
130.14767Mariusz SkrzypczakPM1.538PIANPUR Sierakowice
131.04700Mieczysław SmugałaPM328SMBS KOCIEWIE Skarszewy
132.04701Jan StaniszewskiPM5162Beniaminek 03 Starogard Gdański
133.08062Zbigniew StikelPM2.546ALFA Gdynia
134.15803Monika SuchodolskaPM3208Game Over Gdańsk
135.15802Adam SuchodolskiPM5200BLACKWOOD Gdańsk
136.13028Piotr SuchodolskiPM5230Game Over Gdańsk
137.08565Lechosław SuszkaPM5240GTB Makabi Gdańsk
138.04710Stanisław SzejkoPM7187AZS PJATK Gdańsk
139.08122Tomasz TarasiukPM3107ATUT Rumia
140.04718Jacek TerleckiPM5160ALFA Gdynia
141.11509Czesław ThrunPM5170Konradia Gdańsk
142.15709Hanna TislerPM2150SMBS KOCIEWIE Skarszewy
143.04848Maria TomczewskaPM716Słupskie Towarzystwo Brydżowe
144.04730Zbigniew WalczyńskiPM9160ALFA Gdynia
145.11733Zbigniew WalkowskiPM3100Bryza Władysławowo
146.04737Elżbieta WesołowskaPM9152CKiS Pruszcz Gdański
147.10821Daniel WesołowskiPM4172SCK IMPAS Sztum
148.13882Agnieszka WiankowskaPM5137BLACKWOOD Gdańsk
149.08115Mirosław WiśniewskiPM2200ATUT Rumia
150.12680Michał WróblewskiPM4200BLACKWOOD Gdańsk
151.12681Mirosław WróblewskiPM2.5155WIMPEL Gdańsk
152.04748Andrzej WyborskiPM7260Beniaminek 03 Starogard Gdański
153.04752Krzysztof ZastawnyPM4185CKiS Pruszcz Gdański
154.12010Dariusz ZielińskiPM5240GTB Makabi Gdańsk
155.04755Danuta ŻabickaPM7229GTB Makabi Gdańsk

Łącznie 23119 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://bridge.gda.pl/html/liga/2019-20/frunda1.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-11-24 g.18:40:45 (0.4387/165) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.