Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4691/25799 turniej teamów

szczegóły imprezy

OTT*** GPPT 201/20 (9) Memoriał Marka Krajewskiego
Memoriał Marka Krajewskiego
piątek, 19 czerwca 2020r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.10105
17675
17046
06904
Robert Głowacki
Janusz Królikowski
Jerzy Kuhn
Lech Sadoś
MA
MA
MA
MA
13
3
2.5
12
830.00120
2. 
08203
05056
06815
05341
04740
Josef Blass
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
Piotr Nawrocki
Jacek Pszczoła
Piotr Wiankowski
-
MA
MA
MA
MA
MA
0
19
21
19
24
21
730.0098
3.03633
03644
03939
03960
03978
04022
Mariusz Arutiunianc
Adam Błachnio
Aleksander Skop
Radosław Szczepański
Jarosław Śmieszek
Adam Wujków
KP
KP
KP
KP
KP
KP
15
13
13
18
15
17
630.0079
4.01054
18815
05111
05718
02787
Tadeusz Garbacik
Wiesław Kalita
Wit Klapper
Jerzy Michałek
Zbigniew Sagan
MP
MP
WM
MP
MP
15
7
21
21
9
530.0059
5.04198
04212
07341
08324
10250
06994
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
Ireneusz Kowalczyk
Janusz Marzec
Jarosław Świderski
Tomasz Wiśniewski
WM
WM
SL
WM
MA
SL
13
19
21
11
13
13
430.0040
6.08117
06706
14753
05363
01643
06963
Grażyna Brewiak
Apolinary Kowalski
Jarosław Piasecki
Jerzy Russyan
Ewa Sobolewska
Marek Szymanowski
PM
WM
PM
WM
OP
LD
19
24
12
21
15
24
330.0024
7.15621
04588
04665
04699
04735
Tomasz Gotard
Sławomir Henclik
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
PM
PM
PM
19
18
19
19
17
230.0020
8.01483
01590
01679
01705
Adam Marcinowski
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
DS
DS
9
5
5
9
130.0017
9.04531
05675
05730
11296
07543
Marek Barylewski
Mariusz Kraśnicki
Wiesław Niciński
Artur Pomarański
Przemysław Teleszyński
ZP
LD
LD
ZP
LD
18
9
13
7
13
121.8514
10.08950
01345
09138
06909
Iwona Czajka
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
MA
OP
OP
OP
9
7
17
21
109.4110
11.08929
07043
07061
12123
09550
14965
Jan Mazurkiewicz
Sandra Różańska
Marek Różański
Mateusz Stępiński
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
MA
MA
MA
MA
MA
MA
9
3
9
9
17
4
108.637
12.04922
08485
10450
06795
07827
07869
Piotr Busse
Grażyna Busse
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
Lech Ohrysko
Sławomir Zawiślak
LB
LB
WP
WP
SL
SL
19
15
13
19
17
21
30.004
13.01220
01272
08182
05739
10938
01749
Grzegorz Bajek
Marek Czerepak
Paweł Kowalczewski
Robert Nowicki
Wojciech Rozwadowski
Maciej Wręczycki
DS
DS
DS
LD
DS
DS
11
12
9
15
7
17
116.271
14.05989
06079
06112
06131
Jerzy Kullass
Grzegorz Rybacki
Roman Szlachetka
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
ZP
ZP
9
7
12
7
107.991
15.05574
05691
06802
07114
05464
07544
Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
Tomasz Modrzejewski
Waldemar Skóra
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
LD
LD
LD
LD
15
18
11
15
18
15
100.981
16. 
 
13098
07357
Thomas Andresson
Krzysztof Danielewicz
Damian Garczarek
Artur Lichończak
SWE
-
DS
MP
6
0
1
1.5
99.431
17.05606
04067
04157
04160
14276
11656
Grzegorz Dziębowski
Tomasz Bliński
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
Pavel Klebanovich
Elena Shokhan
LD
PD
PD
PD
PD
PD
9
7
9
9
5
7
113.111
17.05876
04187
17231
04360
04435
12303
Piotr Wulkiewicz
Tadeusz Banach
Stanisław Król
Mirosław Makatrewicz
Jan Romot
Przemysław Zyśk
PD
WM
WM
WM
WM
WM
7
7
1.5
13
11
4
113.111
18.04350
04535
06923
04852
04751
15477
Jarosław Łosiak
Dariusz Bogucki
Jacek Sikora
Marta Sikora
Andrzej Zaleski
Krzysztof Żak
WM
ZP
PM
PM
PM
PM
11
17
7
5
9
7
102.231
20.10444
06629
16879
13622
11191
07946
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
Piotr Kopko
Mirosław Łopaciuk
Dariusz Węgrowicz
Edward Witan
MA
MA
MA
MA
MA
MA
9
17
2
5
5
4
77.231
21.08294
04303
04353
04405
04431
05423
Mariusz Bartkowski
Roman Kierznowski
Krzysztof Łukaszewicz
Krzysztof Pikus
Zbigniew Rogowski
Jeremi Stępiński
MA
WM
WM
WM
WM
OP
17
21
13
19
18
19
114.611
22.04163
09549
01318
02806
10370
11319
Andrei Arlovich
Maciej Bielawski
Stanisław Gołębiowski
Wojciech Strzemecki
Erikas Vainikonis
Przemysław Zawada
DS
DS
DS
MA
DS
MA
17
13
24
21
13
19
80.001
23.17554
17725
16454
16456
05830
11428
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
MA
MA
LD
LD
LD
LD
2
2
4
4
15
7
77.061
24.14529
04125
13940
14530
15263
Ireneusz Cybulski
Mariusz Faliński
Andrzej Łukianiuk
Anna Michniewicz
Andrzej Rzechuła
MA
MA
MA
MA
MA
3
5
3
2.5
3
72.881

Łącznie 2632 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/krajewski

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-08-10 g.17:09:43 (0.3058/140) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.