Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4918/25833 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

III Kielecki Mityng Brydżowy OTP*
4. MTP - Memoriał Jacka Janowskiego
sobota, 25 lipca 2020r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
MP
MP
7
7
61.477337III
III
2.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
19
21
58.676633III
III
3.07052
19485
Edmund Czubak
Adrianna Staniszewska
MA
MA
11
1
57.706131 
 
4.01502
14782
Mirosław Miłaszewski
Jakub Patreuha
DS
DS
19
5
56.705528 
 
5.08283
05856
Andrzej Iwański
Piotr Walczak
SW
SW
13
21
55.864925 
 
6.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LD
LB
15
7
55.824322 
 
7.14728
12154
Kamil Nowak
Mateusz Sobczak
MA
DS
13
11
55.473819 
 
8.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
11
17
55.223216 
 
9.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
SL
PK
0
4
55.122613 
 
10.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
LU
4
7
54.192111 
 
11.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
53.65158 
 
12.20167
19484
Magdalena Judek
Urszula Staniszewska
MA
MA
0
1.5
53.55147 
 
13.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
MA
DS
11
11
53.25137 
 
14.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
53.21126 
 
15.06507
06921
Wojciech Biegajło
Dariusz Sierocki
MA
MA
13
7
52.91116 
 
16.04535
06382
Dariusz Bogucki
Maciej Dobrzyński
ZP
SW
17
7
52.58105 
 
17.02673
06973
Marek Jaworski
Piotr Tuszyński
MP
DS
13
24
52.1495 
 
18.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
5
5
52.1384 
 
19.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
9
4
52.1174 
 
20.17495
12777
Robert Barankiewicz
Piotr Piotrowski
LD
LD
3
5
51.9963 
 
21.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
7
7
51.8153 
 
22.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
MA
MA
19
18
51.7342 
 
23.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
11
51.6532 
 
24.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
2.5
51.4421 
 
25.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
51.3711 
 
26.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
51.0311 
 
27.06374
06375
Ewa Chłopecka
Lech Chłopecki
MA
MA
4
5
50.9811 
 
28.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
13
50.3311 
 
29.02504
07491
Janusz Krawczyński
Tadeusz Sobota
SW
SW
9
7
50.0311 
 
30.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
5
9
49.8111 
 
31.09643
05520
Tomasz Sielicki
Marek Wójcicki
MA
SL
7
19
48.7111 
 
32.12263
12503
Anna Jaguszewska
Wojciech Uszyński
MA
MA
4
13
48.5411 
 
33.15822
17837
Jacek Metter
Mirosław Zawiślak
MA
MA
3
2.5
48.3711 
 
34.06556
08435
Sylwester Cieślak
Adam Tomczyński
MA
MA
12
4
48.0011 
 
35.07543
06355
Przemysław Teleszyński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
48.0011 
 
36.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
SL
4
21
47.8611 
 
37.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
WP
13
13
47.6211 
 
38.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
7
47.5011 
 
39.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
47.2111 
 
40.16716
02157
Lena Ostrowska
Paweł Szymonik
MA
LU
4
7
46.3711 
 
41.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
3
45.8411 
 
42.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
MA
5
21
45.7511 
 
43.15357
15913
Włodzimierz Pieniążek
Adam Rydz
MA
SW
2.5
3
44.6211 
 
44.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
LD
LD
13
4
44.3911 
 
45.02468
08166
Jerzy Brzustowski
Renata Dancewicz
LU
MA
5
7
43.7811 
 
46.08294
07849
Mariusz Bartkowski
Bogdan Szulejewski
MA
SW
17
21
42.9711 
 
47.15988
14226
Ryszard Cieślik
Zbigniew Przeginiak
MP
MP
3
5
42.7111 
 
48.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
41.5211 
 
49.01437
06780
Zdzisław Kunc
Anna Mandecka
DS
MA
11
7
37.3111 
 
50.19475
02523
Mariola Miklaszewska
Ludwik Murat
MA
MA
2
4
35.7111 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1218 punktów PKL, w tym 648 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2020/kielce/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-11-24 g.18:34:23 (0.2824/110) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.