Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4918/25834 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

III Kielecki Mityng Brydżowy OTP*
5. MTP Memoriał Mecenasa Kazimierza Ujazdowskiego
sobota, 25 lipca 2020r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
2.05574Przemysław BłaszczykLD1563.026533III
1.06382Maciej DobrzyńskiSW765.037136III
2.01397Piotr KoreckiLB763.026533III
1.02921Tadeusz KowalczewskiSW1265.037136III
24.04163Andrei ArlovichDS1751.2532 
7.01220Grzegorz BajekDS1157.853719 
10.17495Robert BarankiewiczLD355.391910 
3.08294Mariusz BartkowskiMA1761.185930 
30.06507Wojciech BiegajłoMA1349.7211 
49.02468Jerzy BrzustowskiLU539.4411 
31.06551Jacek CiechomskiMA1949.1711 
17.13993Grzegorz CieślakLU553.0695 
8.06554Jarosław CieślakDS1955.833216 
38.15988Ryszard CieślikMP345.9711 
29.08950Iwona CzajkaMA949.9311 
46.07052Edmund CzubakMA1140.2111 
39.08166Renata DancewiczMA745.3511 
25.14885Marcin DobrowolskiWP951.2221 
8.05611Dominik FilipowiczDS2155.833216 
9.02904Janusz GawęckiSW1855.632714 
12.05624Jacek GrzelczakLD1355.11147 
5.08283Andrzej IwańskiSW1359.694824 
16.12263Anna JaguszewskaMA453.31105 
20.01066Andrzej JandaPK552.4374 
13.03206Maciej JaneczkoMP754.76137 
22.05059Stanisław JanikLB1352.1353 
18.02673Marek JaworskiMP1352.9284 
26.17836Leszek JędrzejczakMA2.550.6311 
50.20167Magdalena JudekMA039.2411 
37.01824Andrzej KazimierowiczOP446.0811 
12.11573Piotr KazubLD455.11147 
32.16259Maciej KliśMP548.5411 
40.05670Andrzej KozikowskiLD1545.2811 
14.02504Janusz KrawczyńskiSW953.96126 
15.12006Danuta KrupnikMA753.79116 
35.02934Krzysztof KujawaSL1947.8911 
36.01437Zdzisław KuncDS1147.4311 
33.18128Wojciech KurkowskiLU448.4711 
43.05696Igor ŁobodzińskiLD542.9211 
27.13622Mirosław ŁopaciukMA550.4211 
25.08549Anna MaduziaWP751.2221 
21.09357Arkadiusz MajcherMA1152.4063 
29.17361Marta MakarewiczMA449.9311 
19.11386Anna MakuchSL052.5074 
19.11153Jarosław MalawskiPK452.5074 
41.06014Adam MałdykZP443.6811 
44.08986Józef MałyszLU740.8111 
36.06780Anna MandeckaMA747.4311 
21.11550Piotr MarcinowskiDS1152.4063 
10.13438Rafał MarksMA1155.391910 
33.02519Bartosz MatrasLU748.4711 
23.15822Jacek MetterMA352.0142 
45.19475Mariola MiklaszewskaMA240.5611 
34.01502Mirosław MiłaszewskiDS1948.1911 
45.02523Ludwik MuratMA440.5611 
20.18018Zbigniew NiziołekPK352.4374 
15.06822Anna NosalskaPM753.79116 
22.05282Jerzy NowakWP1352.1353 
4.14728Kamil NowakMA1359.935427 
6.01539Wojciech OlańskiWM2158.404322 
39.16716Lena OstrowskaMA445.3511 
9.02966Stanisław PająkSW1555.632714 
34.14782Jakub PatreuhaDS548.1911 
27.08970Bogusław PawszakMA1250.4211 
35.03423Marek PieczkaSL1147.8911 
48.15357Włodzimierz PieniążekMA2.539.5811 
10.12777Piotr PiotrowskiLD555.391910 
13.03434Grzegorz PlewniakMP754.76137 
51. Sławomir Płatek-038.8211 
44.08026Andrzej PotrzyszczLU740.8111 
38.14226Zbigniew PrzeginiakMP545.9711 
17.01152Grzegorz RewerLU953.0695 
41.06079Grzegorz RybackiZP743.6811 
48.15913Adam RydzSW339.5811 
47.09643Tomasz SielickiMA740.1411 
30.06921Dariusz SierockiMA749.7211 
4.12154Mateusz SobczakDS1159.935427 
14.07491Tadeusz SobotaSW753.96126 
50.19485Adrianna StaniszewskaMA139.2411 
46.19484Urszula StaniszewskaMA1.540.2111 
32.02806Wojciech StrzemeckiMA2148.5411 
41.07991Gabriel SzarafinLU543.6811 
51.19452Halina SzarafinLU038.8211 
3.07849Bogdan SzulejewskiSW2161.185930 
49.02157Paweł SzymonikLU739.4411 
28.07543Przemysław TeleszyńskiLD1350.2111 
18.06973Piotr TuszyńskiDS2452.9284 
16.12503Wojciech UszyńskiMA1353.31105 
24.10370Erikas VainikonisDS1351.2532 
6.07242Vytautas VainikonisWM1758.404322 
5.05856Piotr WalczakSW2159.694824 
28.06355Lech WarwockiLD950.2111 
31.01726Tomasz WinciorekMA1849.1711 
37.07431Marek WitekSL2146.0811 
10.09550Jakub WojcieszekMA1755.391910 
47.05520Marek WójcickiSL1940.1411 
7.01749Maciej WręczyckiDS1757.853719 
26.12173Olga WrzosMA450.6311 
40.17494Aleksander ZatkeLD2.545.2811 
23.17837Mirosław ZawiślakMA2.552.0142 
41.08043Piotr ZawiślakLU543.6811 
43.05880Marcin ZbrojaLD542.9211 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1222 punkty PKL, w tym 652 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2020/kielce/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-16 g.06:37:36 (0.2719/112) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.