Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4918/25835 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

III Kielecki Mityng Brydżowy OTP*
6. MTP
niedziela, 26 lipca 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
7
61.80100
2.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
11
17
60.9792
3.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
19
21
60.4885
4.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
MA
DS
11
11
60.4879
5.08294
07849
Mariusz Bartkowski
Bogdan Szulejewski
MA
SW
17
21
59.0272
6.14728
06963
Kamil Nowak
Marek Szymanowski
MA
LD
13
24
58.2466
7.02891
03027
Bartosz Ceglarski
Włodzimierz Stobiecki
SW
SW
7
19
57.4059
8.05632
05870
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
LD
LD
5
5
57.1653
9.15352
15032
Michał Maszenda
Rafał Maszenda
MA
MA
4
4
57.1246
10.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
2.5
57.1040
11.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
LD
LD
13
4
56.5833
12.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
5
5
54.8227
13.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
MA
5
21
54.1020
14.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
MA
MA
19
18
53.7419
15.07405
02784
Piotr Radzikowski
Robert Różak
MP
MP
9
7
53.6918
16.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
53.1417
17.06382
02921
Maciej Dobrzyński
Tadeusz Kowalczewski
SW
SW
7
12
52.8016
18.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
LU
4
7
52.6115
19.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
52.4014
20.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
WP
13
13
52.3113
21.01502
14782
Mirosław Miłaszewski
Jakub Patreuha
DS
DS
19
5
52.2012
22.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
51.9210
23.15988
14226
Ryszard Cieślik
Zbigniew Przeginiak
MP
MP
3
5
51.829
24.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
17
51.828
25.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
9
4
51.747
26.12263
12503
Anna Jaguszewska
Wojciech Uszyński
MA
MA
4
13
50.956
27.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
3
50.905
28.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
50.714
29.05675
12154
Mariusz Kraśnicki
Mateusz Sobczak
LD
DS
9
11
50.613
30.02673
06973
Marek Jaworski
Piotr Tuszyński
MP
DS
13
24
50.262
31.02504
07491
Janusz Krawczyński
Tadeusz Sobota
SW
SW
9
7
50.011
32.08166
16716
Renata Dancewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
7
4
49.851
33.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
SL
PK
0
4
49.851
34.07052
02946
Edmund Czubak
Andrzej Majcher
MA
SW
11
9
49.821
35.07991
08043
Gabriel Szarafin
Piotr Zawiślak
LU
LU
5
5
49.071
36.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
7
7
48.541
37.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
48.491
38.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LD
LB
15
7
48.481
39.09643
05520
Tomasz Sielicki
Marek Wójcicki
MA
SL
7
19
47.671
40.03170
03464
Cezary Góra
Adam Robak
SL
SL
7
13
47.641
41.07543
06355
Przemysław Teleszyński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
47.501
42.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
SL
4
21
46.471
43.02468
02157
Jerzy Brzustowski
Paweł Szymonik
LU
LU
5
7
46.101
44.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
MP
MP
7
7
45.841
45.17495
12777
Robert Barankiewicz
Piotr Piotrowski
LD
LD
3
5
45.671
46.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
5
9
45.601
47.02998
03005
Marcin Terelak
Piotr Waluszewski
SW
SW
5
5
45.111
48.08283
05856
Andrzej Iwański
Piotr Walczak
SW
SW
13
21
44.771
49.09367
07494
Stanisław Skrzypczak
Artur Więckowski
SW
SW
5
4
44.621
50.02681
02723
Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
MP
MP
12
12
44.081
51.01437
06780
Zdzisław Kunc
Anna Mandecka
DS
MA
11
7
43.981
52.11092
12075
Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
7
5
43.151
53.15822
17837
Jacek Metter
Mirosław Zawiślak
MA
MA
3
2.5
42.281
54.20167
19484
Magdalena Judek
Urszula Staniszewska
MA
MA
0
1.5
38.851
55. 
19452
Sławomir Płatek
Halina Szarafin
-
LU
0
0
34.091
56.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
11
29.951
57.06507
06921
Wojciech Biegajło
Dariusz Sierocki
MA
MA
13
7
23.951
58.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
22.551
59.19475
02523
Mariola Miklaszewska
Ludwik Murat
MA
MA
2
4
22.361
60.13622
08970
Mirosław Łopaciuk
Bogusław Pawszak
MA
MA
5
12
20.551

Łącznie 1960 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2020/kielce/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-19 g.10:28:29 (0.3566/130) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.