Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C5284/25903 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Warsaw Open 2020 *
Turniej nr 11
sobota, 29 sierpnia 2020r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.17167
14783
Tomasz Kiełbasa
Patryk Patreuha
MA
DS
7
7
61.548141III
III
2.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
61.156834III
III
3.09357
14782
Arkadiusz Majcher
Jakub Patreuha
MA
DS
11
5
57.055729 
 
4.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
56.794623 
 
5.08294
15595
Mariusz Bartkowski
Maciej Dąbrowski
MA
OP
17
11
55.903518 
 
6.06815
18760
Piotr Nawrocki
Joanna Zalewska
MA
MA
19
3
54.742312 
 
7.08979
14728
Krzysztof Jassem
Kamil Nowak
DS
MA
24
13
53.97168 
 
8.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
LU
LU
12
9
53.46137 
 
8.06556
08435
Sylwester Cieślak
Adam Tomczyński
MA
MA
12
4
53.46137 
 
10.12450
09146
Katarzyna Dufrat
Piotr Tuczyński
PM
MA
15
24
52.31105 
 
11.04887
07815
Olech Bestrzyński
Lena Leszczyńska
WP
ZP
17
7
52.1884 
 
12.14619
13438
Maksymilian Chodacki
Rafał Marks
SL
MA
9
11
51.7963 
 
13.05670
09303
Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
15
7
50.9032 
 
13.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
50.9032 
 
15.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
OP
MA
7
24
50.7711 
 
16.06822
05876
Anna Nosalska
Piotr Wulkiewicz
PM
PD
7
7
49.7411 
 
17.04198
04842
Adolf Bocheński
Leszek Sztyrak
WM
MA
13
19
48.7211 
 
18.01437
01744
Zdzisław Kunc
Krzysztof Wójcik
DS
DS
11
7
48.4611 
 
18.02904
03003
Janusz Gawęcki
Hubert Urban
SW
SW
18
7
48.4611 
 
20.20167
19484
Magdalena Judek
Urszula Staniszewska
MA
MA
0
1.5
47.5611 
 
21.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
LB
LB
15
19
46.1511 
 
22.17046
06904
Jerzy Kuhn
Lech Sadoś
MA
MA
2.5
12
45.6411 
 
23.04531
11296
Marek Barylewski
Artur Pomarański
ZP
ZP
18
7
43.8511 
 
24.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
43.4611 
 
25.08243
03724
Jacek Gackowski
Leszek Hejne
KP
KP
11
7
43.0811 
 
26.09643
05520
Tomasz Sielicki
Marek Wójcicki
MA
SL
7
19
42.8211 
 
27.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
37.6911 
 
28.06551
20028
Jacek Ciechomski
Anna Kołodziejczyk
MA
DS
19
0
37.4411 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 792 punkty PKL, w tym 418 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2020/warsawopen/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-11-27 g.14:23:16 (0.1997/66) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.