Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C5284/25905 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Warsaw Open 2020 *
Turniej nr 13
niedziela, 30 sierpnia 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
OP
MA
7
24
61.2911960III
III
2.08979
14728
Krzysztof Jassem
Kamil Nowak
DS
MA
24
13
60.2110151III
III
3.07827
07869
Lech Ohrysko
Sławomir Zawiślak
SL
SL
17
21
60.008643 
 
4.09357
02806
Arkadiusz Majcher
Wojciech Strzemecki
MA
MA
11
21
58.647136 
 
5.12450
09146
Katarzyna Dufrat
Piotr Tuczyński
PM
MA
15
24
56.575528 
 
6.08294
17167
Mariusz Bartkowski
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
17
7
55.934020 
 
7.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
LU
LU
12
9
55.862412 
 
8.04198
04842
Adolf Bocheński
Leszek Sztyrak
WM
MA
13
19
52.432211 
 
9.06382
08308
Maciej Dobrzyński
Kamil Walczyk
SW
SW
7
7
52.071910 
 
10.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
7
51.07168 
 
11.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
5
7
50.64147 
 
12.08166
02157
Renata Dancewicz
Paweł Szymonik
MA
LU
7
7
50.29116 
 
13.09332
04052
Janusz Galewski
Adam Szempliński
PD
PD
5
5
49.2984 
 
14.14619
13438
Maksymilian Chodacki
Rafał Marks
SL
MA
9
11
48.8663 
 
15.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
48.3632 
 
16.17046
06904
Jerzy Kuhn
Lech Sadoś
MA
MA
2.5
12
47.9311 
 
17.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
47.6411 
 
18.05670
09303
Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
15
7
47.5011 
 
19.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
47.1411 
 
20.08243
03724
Jacek Gackowski
Leszek Hejne
KP
KP
11
7
46.8611 
 
21.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
46.7911 
 
22.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
46.7111 
 
23.06822
05876
Anna Nosalska
Piotr Wulkiewicz
PM
PD
7
7
46.6411 
 
23.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
LB
LB
15
19
46.6411 
 
25.16537
07029
Marek Bytof
Stanisław Zarzecki
MA
MA
2.5
3
45.7911 
 
26.01437
01744
Zdzisław Kunc
Krzysztof Wójcik
DS
DS
11
7
45.1411 
 
27.04531
11296
Marek Barylewski
Artur Pomarański
ZP
ZP
18
7
44.5011 
 
28.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
43.9311 
 
29.06628
06815
Krzysztof Hordyński
Piotr Nawrocki
MA
MA
3
19
43.2911 
 
30.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
42.0011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1220 punktów PKL, w tym 632 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2020/warsawopen/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-11-28 g.16:54:27 (0.2311/70) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.