Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4714/26003 turniej par

szczegóły imprezy

Akademickie Mistrzostwa Polski
AMP - Turniej Par
piątek, 9 października 2020r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.10209
09755
Igor Łosiewicz
Łukasz Witkowski
MA
SW
9
15
66.80100I
I
2.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
7
7
66.3193I
I
3.16070
18495
Krystian Bączek
Alicja Jaskulecka
WP
MA
4
2
62.6286I
I
4.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
7
5
62.1880II
II
5.17907
19970
Lech Adamus
Krzysztof Makieła
MP
MP
2
0.5
61.1774II
II
6.16699
17935
Arkadiusz Poziemski
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
3
3
60.7568II
II
7.17161
17167
Krzysztof Cichy
Tomasz Kiełbasa
KP
MA
7
7
60.0062III
III
8.15414
07940
Wojciech Okuniewski
Piotr Waniurski
LU
MP
3
12
59.1256III
III
9.16065
16069
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
3
4
58.8950III
III
10.16898
14525
Maciej Kędzierski
Przemysław Kurzak
MP
SL
4
3
58.7844III
III
11.18011
08619
Filip Parol
Anna Sztyber
MA
MA
3
5
60.1338 
 
12.17169
16875
Paweł Hulanicki
Edward Sucharda
MA
MA
2.5
5
59.4332 
 
13.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
WP
MA
2.5
7
58.8326 
 
14.12575
06101
Wojciech Bondarewicz
Paweł Stężała
ZP
ZP
4
5
58.4520 
 
15.17082
14965
Maciej Boczar
Marta Wójcik
MA
WP
5
4
57.6219 
 
16.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
5
56.7718 
 
17.18149
18763
Karolina Melkonyan
Maria Zarzycka
MA
MA
2
1.5
55.8017 
 
18.16903
16908
Roman Madej
Mateusz Słuszniak
MP
MP
3
2.5
55.7216 
 
19.17001
14283
Jakub Lenkiewicz
Piotr Wzorek
MP
MP
2.5
3
55.6415 
 
20.14586
18320
Magdalena Chmielewska
Michał Górski
MP
MA
1.5
2.5
54.2014 
 
21.12685
14195
Witold Bielecki
Jarosław Skibiński
MA
MA
2.5
2
58.1213 
 
22.17911
16659
Łukasz Baniak
Oskar Trybus
MP
MP
2
2
57.5012 
 
23.15042
15364
Paweł Jasiński
Dariusz Syncerek
LD
LD
1.5
2
55.9811 
 
24.14522
15800
Aleksandra Byra
Barbara Superson
MP
MP
2.5
2.5
55.8810 
 
25.16342
14070
Daniel Czechak
Wiktoria Hałas
SL
SL
1.5
1.5
55.759 
 
26.16249
15945
Jakub Janasiak
Krzysztof Maciak
LD
LD
2
2
55.378 
 
27.19981
19113
Robert Brak
Anna Cisek
PK
PK
1
0.5
55.067 
 
28.19967
04031
Klaudiusz Kotwis
Paweł Piątkowski
PM
PM
0.5
1
54.836 
 
29.14810
15746
Mikołaj Dziubiński
Tomasz Pawełczyk
SL
SL
1.5
3
54.355 
 
30.14801
15931
Paweł Łuczak
Kajetan Wroński
WP
WP
2
2.5
54.174 
 
31. 
 
Wojciech Folta
Anna Stolińska
-
-
0
0
54.053 
 
32.16255
16217
Joanna Kokot
Patrycja Krupnik
DS
DS
3
2
53.472 
 
33.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2
53.361 
 
34.16526
16377
Kinga Kiraga
Karolina Kupczyk
MA
MA
2.5
2.5
53.321 
 
35.20141
20142
Oliwia Masiarek
Krzysztof Olewiński
MP
MP
0
0
52.461 
 
36. 
 
Jakub Gajewski
Paweł Zaprawa
-
-
0
0
52.191 
 
37.17108
17329
Łukasz Bielejewski
Michał Pilawski
WP
WP
2
1.5
51.561 
 
38.15849
16624
Dominik Krajnik
Konrad Nowosadko
PM
PM
2
0
51.411 
 
39.19558
17643
Małgorzata Bębnik
Michał Powałka
MA
MA
0.5
1.5
50.321 
 
40. 
19980
Ksawery Pragłowski
Dominik Puchała
-
PK
0
1
50.061 
 
41.18838
18839
Tadeusz Marut
Janusz Słonina
PK
PK
1
1
47.731 
 
42.16647
16637
Małgorzata Kopania
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
1.5
2.5
46.861 
 
43.19978
16632
Dominik Kacprzak
Bartłomiej Ziółkowski
LD
LD
0.5
1
46.661 
 
44.18098
15348
Adrian Dziobek
Kinga Zawada
WP
WP
1
2
46.461 
 
45.18874
14205
Juliusz Engelhardt
Bartosz Muszyński
ZP
ZP
1
1.5
46.091 
 
46.02539
 
Piotr Pikuta
Krzysztof Pilorz
LU
-
3
0
45.921 
 
47.15286
19628
Angelika Konderak
Aleksandra Pawlak
PM
PM
2
1
43.821 
 
48.16998
17136
Joanna Łata
Maciej Żurek
PM
PM
1
1.5
43.531 
 
49.20120
21047
Artur Buciak
Wiktoria Pańcyk
ZP
ZP
1
0
42.171 
 
50.19477
14818
Sławomir Lis
Maria Malcherek
LD
SL
0
1
40.411 
 
51. 
16644
Jędrzej Bieszke
Filip Wrona
-
MA
0
1
40.281 
 
52. 
 
Malwina Lewandowska
Andżelika Petruczenko
-
-
0
0
39.751 
 
53. 
 
Marta Grabowska
Bartosz Niewiadomski
-
-
0
0
39.621 
 
54.15604
 
Kinga Hałas
Kamil Lis
SL
-
1
0
39.051 
 
55.17401
 
Anna Skalny
Dominik Śledzik
MP
-
1
0
38.131 
 
56. 
 
Przemysław Golba
Damian Ulewicz
-
-
0
0
37.911 
 
57. 
 
Piotr Bałazy
Aleksandra Chwajoł
-
-
0
0
37.641 
 
58.08796
 
Michał Stolarczyk
Aleksandra Woźniczko
MP
-
0
0
37.071 
 
59. 
 
Aleksandra Nowak
Dagmara Szurek
-
-
0
0
36.731 
 
60. 
19476
Maria Dobielska
Anna Gruszczyńska
-
LD
0
0
34.261 
 
61. 
 
Karol Frytek
Jakub Gajda
-
-
0
0
33.481 
 
62. 
 
Natalia Bartosik
Julia Bednarek
-
-
0
0
32.221 
 
63.19311
19310
Agnieszka Rawicka
Joanna Sokołowska
MA
MA
0
0
29.961 
 
64. 
 
Sandra Bielicka
Wiktor Martczak
-
-
0
0
24.841 
 
65. 
 
Dominik Hromada
Kamil Kaczmarek
-
-
0
0
22.041 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2102 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/turnieje/2020/AMP/pary/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-04-20 g.15:41:08 (0.2670/140) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.