Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4714/26004 turniej teamów

szczegóły imprezy

Akademickie Mistrzostwa Polski
AMP - Turniej Teamów
sobota, 10 października 2020r., godz. 15:30

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.17161
17724
16645
17167
Krzysztof Cichy
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
Tomasz Kiełbasa
KP
WP
MA
MA
7
2.5
7
7
133.2875I
I
I
I
2.08619
16070
18495
18011
Anna Sztyber
Krystian Bączek
Alicja Jaskulecka
Filip Parol
MA
WP
MA
MA
5
4
2
3
124.8463I
I
I
I
3. 
 
15414
 
07940
 
Jakub Gajewski
Przemysław Golba
Wojciech Okuniewski
Damian Ulewicz
Piotr Waniurski
Paweł Zaprawa
-
-
LU
-
MP
-
0
0
3
0
12
0
116.1753 
 
I
 
I
 
4.14286
16898
14525
14250
Błażej Krawczyk
Maciej Kędzierski
Przemysław Kurzak
Marcin Szymański
MP
MP
SL
MP
7
4
3
5
113.6143II
II
II
II
5.12575
05893
17274
06101
Wojciech Bondarewicz
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
Paweł Stężała
ZP
ZP
ZP
ZP
4
7
2
5
111.0732II
II
II
II
6.07712
07704
19981
19113
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
Robert Brak
Anna Cisek
PK
PK
PK
PK
5
5
1
0.5
110.2922II
II
II
II
7.14782
16255
16217
14783
16699
17935
Jakub Patreuha
Joanna Kokot
Patrycja Krupnik
Patryk Patreuha
Arkadiusz Poziemski
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
DS
DS
DS
DS
7
3
2
7
3
3
107.1115III
III
III
III
III
III
8.09755
19558
12685
10209
17643
14195
Łukasz Witkowski
Małgorzata Bębnik
Witold Bielecki
Igor Łosiewicz
Michał Powałka
Jarosław Skibiński
SW
MA
MA
MA
MA
MA
15
0.5
2.5
9
1.5
2
106.2713III
III
III
III
III
II
9.17907
16903
19970
16908
Lech Adamus
Roman Madej
Krzysztof Makieła
Mateusz Słuszniak
MP
MP
MP
MP
2
3
0.5
2.5
105.7511III
III
III
III
10.16069
17082
16065
14965
Łukasz Trendak
Maciej Boczar
Konrad Majewski
Marta Wójcik
MA
MA
MA
WP
4
5
3
4
104.269III
III
III
III
11.15042
16249
19978
15945
15364
16632
Paweł Jasiński
Jakub Janasiak
Dominik Kacprzak
Krzysztof Maciak
Dariusz Syncerek
Bartłomiej Ziółkowski
LD
LD
LD
LD
LD
LD
1.5
2
0.5
2
2
1
101.768 
 
 
 
 
 
12.16526
17169
16377
16875
18494
Kinga Kiraga
Paweł Hulanicki
Karolina Kupczyk
Edward Sucharda
Jakub Wieleba
MA
MA
MA
MA
LU
2.5
2.5
2.5
5
1.5
98.056 
 
 
 
 
13.14283
14522
17001
15800
Piotr Wzorek
Aleksandra Byra
Jakub Lenkiewicz
Barbara Superson
MP
MP
MP
MP
3
2.5
2.5
2.5
96.644 
 
 
 
14.16342
14810
15604
14070
15746
12905
Daniel Czechak
Mikołaj Dziubiński
Kinga Hałas
Wiktoria Hałas
Tomasz Pawełczyk
Michał Sikora
SL
SL
SL
SL
SL
SL
1.5
1.5
1
1.5
3
2
95.492 
 
 
 
 
 
15.18763
16647
18149
16637
Maria Zarzycka
Małgorzata Kopania
Karolina Melkonyan
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
MA
MA
1.5
1.5
2
2.5
94.841 
 
 
 
16.19967
15849
16624
04031
Klaudiusz Kotwis
Dominik Krajnik
Konrad Nowosadko
Paweł Piątkowski
PM
PM
PM
PM
0.5
2
0
1
94.041 
 
 
 
17. 
14586
18320
19311
19310
16644
Jędrzej Bieszke
Magdalena Chmielewska
Michał Górski
Agnieszka Rawicka
Joanna Sokołowska
Filip Wrona
-
MP
MA
MA
MA
MA
0
1.5
2.5
0
0
1
84.701 
 
 
 
 
 
18.18838
 
19980
18839
Tadeusz Marut
Ksawery Pragłowski
Dominik Puchała
Janusz Słonina
PK
-
PK
PK
1
0
1
1
84.261 
 
 
 
19.20142
17911
20141
16659
Krzysztof Olewiński
Łukasz Baniak
Oliwia Masiarek
Oskar Trybus
MP
MP
MP
MP
0
2
0
2
83.061 
 
 
 
20.18874
20120
14205
21047
Juliusz Engelhardt
Artur Buciak
Bartosz Muszyński
Wiktoria Pańcyk
ZP
ZP
ZP
ZP
1
1
1.5
0
82.091 
 
 
 
21. 
 
17401
 
Wojciech Folta
Jakub Gajda
Anna Skalny
Anna Stolińska
-
-
MP
-
0
0
1
0
81.271 
 
 
 
22.15286
16998
19628
17136
Angelika Konderak
Joanna Łata
Aleksandra Pawlak
Maciej Żurek
PM
PM
PM
PM
2
1
1
1.5
76.741 
 
 
 
23.18098
17108
14801
17329
15931
15348
Adrian Dziobek
Łukasz Bielejewski
Paweł Łuczak
Michał Pilawski
Kajetan Wroński
Kinga Zawada
WP
WP
WP
WP
WP
WP
1
2
2
1.5
2.5
2
72.591 
 
 
 
 
 
24.08796
 
 
 
Michał Stolarczyk
Marta Grabowska
Bartosz Niewiadomski
Aleksandra Woźniczko
MP
-
-
-
0
0
0
0
59.761 
 
 
 
25.14818
 
19476
19477
Maria Malcherek
Maria Dobielska
Anna Gruszczyńska
Sławomir Lis
SL
-
LD
LD
1
0
0
0
59.221 
 
 
 
26.02539
 
 
 
 
Piotr Pikuta
Piotr Kosela
Malwina Lewandowska
Andżelika Petruczenko
Krzysztof Pilorz
LU
-
-
-
-
3
0
0
0
0
55.661 
 
 
 
 
27. 
 
 
 
Piotr Bałazy
Aleksandra Chwajoł
Karol Frytek
Dominik Śledzik
-
-
-
-
0
0
0
0
53.821 
 
 
 
28.19539
 
 
 
Natalia Bartosik
Julia Bednarek
Sandra Bielicka
Wiktor Martczak
LD
-
-
-
0
0
0
0
15.261 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1673 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/turnieje/2020/AMP/teamy/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-11-27 g.15:30:38 (0.3050/138) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.