Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5314/26231 turniej teamów

szczegóły imprezy

OTT Playbridge.pl online
Ogólnopolski Turniej Teamów
OTT na RealBridge (organizator www.playbridge.pl)
niedziela, 7 lutego 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.08979
05069
10570
14728
Krzysztof Jassem
Paweł Jassem
Wojciech Kaźmierczak
Kamil Nowak
DS
WP
MA
SW
24
17
13
15
115.1324
2.08950
01345
09138
06909
Iwona Czajka
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
MA
OP
OP
OP
9
7
17
21
106.2418
3.05038
03861
02143
02166
Jerzy Gurzęda
Leszek Moszczyński
Mieczysław Stefański
Jarosław Wachnowski
WP
KP
LB
LB
7
7
7
18
101.9812
4.06090
05893
17274
13767
Robert Cylwik
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
Robert Zaciura
ZP
ZP
ZP
ZP
7
7
2.5
4
94.6410
5.06620
06621
06716
07000
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WM
WM
WP
WP
15
13
7
12
92.145
6.17052
18062
08236
03011
Zbigniew Ziętek
Paweł Jakóbczyk
Marek Swat
Waldemar Wiktorowski
SW
SW
KP
SW
0.5
0
0
1.5
81.653
7.07090
05691
05739
07544
Anna Kowalska
Grzegorz Lewaciak
Robert Nowicki
Marek Tyran
LD
LD
LD
LD
13
18
15
15
80.042
8. 
21234
 
 
Małgorzata Olejnik
Monika Borowska
Katarzyna Rzepka
Kazimierz Woliński
-
MA
-
-
0
0
0
0
80.011
9.04797
18625
04798
09679
Ryszard Konopka
Krzysztof Boniek
Mirosław Kopowski
Krzysztof Meyer
PM
PM
PM
PM
12
0.5
12
4
77.34 
10.15916
01223
10472
16699
Grzegorz Wieczorkiewicz
Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
Arkadiusz Poziemski
SW
DS
DS
DS
5
19
5
4
76.88 
11.10217
08166
06648
10043
Urszula Kędzierska
Renata Dancewicz
Piotr Jurek
Łukasz Kalbarczyk
MA
MA
LU
MA
7
7
18
7
75.59 
12.17436
15857
15760
12460
Dariusz Gelo
Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
Sławomir Stępniewski
MA
MA
MA
MA
2
4
4
3
70.99 
13.18092
16941
03107
14452
Tomasz Gąsior
Marek Barański
Jacek Czaja
Marek Gogołowicz
SL
SL
SL
SL
2
2
4
2
53.51 
14. 
 
 
 
Anna Kapińska
Ela Chmielowska
Dorota Kiepek
Kasia Poniatowska
-
-
-
-
0
0
0
0
42.69 
15. 
 
 
21049
Lidia Nowak
Agnieszka Burkowska
Asia Mnich
Anna Stępień
-
-
-
MA
0
0
0
0
36.07 

Łącznie 300 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydzlubuski.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-27 g.17:54:59 (0.1776/70) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.